LINK ve Bu 14 Altcoin ‘Son Dakika’ İştirakleri Duyurdu!

LINK ve Bu 14 Altcoin ‘Son Dakika’ İştirakleri Duyurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: LINK ve Bu 14 Altcoin ‘Son Dakika’ İştirakleri Duyurdu!

Bugün ortalarında Chainlink’in de (LINK) yer aldığı bir dizi DeFi projeyi değerli iştiraklere imza attı. Blockchain oyun kesimi de daha güçlü bir Web3 için ağır efor gösteriyor. 15 altcoin projesinden sıcak iştirak haberlerini bu yazıda bulabilirsiniz.

Chainlink (LINK) ve Matrixdock ortaklığı

Matrixport Group altında öne çıkan bir alt marka olan Matrixdock, Chainlink (LINK) Proof of Reserve (PoR) ile entegrasyonunu duyurdu. Matrixdock, tokenleştirme yoluyla gerçek dünya varlıklarına erişim sağlayan bir dijital varlık platformudur. Son gelişmede, tokenleştirilmiş Hazine Bonosu (T-Bill) teklifinin şeffaflığını artırmak maksadıyla Chainlink (LINK) Proof of Reserve (PoR) entegrasyonunu tamamladı.

Ulaş Utku Bozdoğan: LINK ve Bu 14 Altcoin ‘Son Dakika’ İştirakleri Duyurdu! 1

LINK fiyatı şu anda son 24 saate nazaran %7,5 yükseldiği 8.03 dolar süreç görüyor. Bu esnada, haftalık çıkarını %17 seviyesine çıkardı. LINK en son yeni bir protokol haberiyle çift haneli yükselmişti.

IOST ve Lifty ortaklığı

Kurumsal seviyede Blockchain uygulama platformu olan IOST, Web3 oyun platformu olan Lifty ile iştirakini duyurdu. İşbirliği, oyuncuları güçlendirmek ve Blockchain kabulünü artırmak için Lifty’nin şeffaf Blockchain analitiğinden ve yenilikçi Web3 pazarlama araçlarından yararlanmayı amaçlıyor.

İkilinin işbirliği, hem oyun hem de Blockchain dalları için büyük umut vaat ediyor. IOST, Lifty’nin şeffaf Blockchain analitiğini ve GamerScore pazarlama aracını entegre edecek. Böylelikle, Blockchain teknolojilerinin genel kabul görmesini geliştirmeyi hedefliyor. Bu atılım, oyunculara daha şeffaf ve muteber bir oyun ekosistemi sağlayacak. Birebir vakitte Web3 teknolojilerinin potansiyelini Blockchain meraklılarına ulaştıracak.

OKX Wallet ve DeFi Land ortaklığı

OKX Wallet, oyun temali DeFi projesi DeFi Land’i portföyüne dahil etti. DeFi Land, karmaşık merkezi olmayan finans cihanını çiftçilik simülasyona taşıyan bir oyunudur.

Ortaklık, oyuncuların OKX Wallet’ın web uzantısı ve Keşfet Portalı aracılığıyla DeFi Land oyununa direkt erişmelerini sağlıyor. Bilhassa, hem taşınabilir hem de web platformlarında bulunan bu portal, 10.000’den fazla dApp, Blockchain tabanlı oyunlar, NFT’ler, DEX’ler ve başka çeşitli temel araçlardan oluşan etkileyici bir koleksiyon sergiliyor.

https://twitter.com/DegenerateNews/status/1684477505489735680

OKX Wallet ve Trait Sniper ortaklığı

Bir öbür iştirakte OKX Wallet, NFT tahlil aracı ve ticaret platformu olan Trait Sniper ile işbirliğini duyurdu. İki platformun entegrasyonu, kapsamlı NFT tahlilleri ve problemsiz ticaret tecrübeleri sağlıyor. Trait Sniper’ın eşsiz özelliği, NFT koleksiyonlarını tarayan tahlili botunda yatmaktadır. Bu entegrasyonla, OKX Wallet kullanıcıları artık çok çeşitli son teknoloji NFT tahlillerine erişebilecekler.

Ulaş Utku Bozdoğan: LINK ve Bu 14 Altcoin ‘Son Dakika’ İştirakleri Duyurdu! 2

TaskOn ve Manta Pacific ortaklığı

DeFi alanında tahliller sağlayan TaskOn, Manta Pacific ile başarılı bir biçimde entegre oldu. Bu stratejik ittifak, Web3 teşebbüslerinin büyümesini kıymetli ölçüde artırmaya hazırlanıyor. Ayrıyeten, onları marka görünürlüğünü artıran ve daha geniş bir kullanıcı tabanını çeken tesirli tanıtım kampanyaları başlatma konusunda güçlendiriyor.

https://twitter.com/MantaNetwork/status/1684147559345053697

Plexus ve XY Finance ortaklığı

Popüler cross-chain DEX platformu Plexus, XY Finance ile bir paydaşlık başlattı. Bu iş birliğine dahil olarak Plexus, XY Finance köprüsünü entegre edecek. Plexus’un resmi Twitter hesabında platform, ilgili işbirliğinin cross-chain değişim durumunda esnek fonksiyonellik sunacağını açıkladı.

Plexus’a nazaran iştirak, çeşitli projelere eşsiz erişime müsaade verecek. Ayrıyeten, bunun varlık idaresinin verimliliğini artıracağını da kelamlarına ekledi.

Ulaş Utku Bozdoğan: LINK ve Bu 14 Altcoin ‘Son Dakika’ İştirakleri Duyurdu! 3

Daisie ve NEAR Foundation ortaklığı

Daisie, süratle gelişen Web3 dünyasında içerik oluşturucuları desteklemeyi amaçlayan NEAR Foundation ile işbirliği yapıyor. Bu iştirak, Blockchain ve AGI üzere dönüştürücü teknolojilerin sanat ve teknoloji ortasındaki ilişkiyi yine tanımlamasıyla ortaya çıkıyor.

https://twitter.com/daisie/status/1683831722843025408

Crypto.com ve Line ortaklığı

Kripto para borsası Crypto.com, borsasının Asya-Pasifik’teki varlığını büyütmek için bir muahedede Japon iletileşme uygulaması Line ile iştirak kurduğunu duyurdu. Basın açıklamasına nazaran, Line’ın aylık yaklaşık 200 milyon etkin kullanıcıdan oluşan geniş ağını kullanmayı planlıyor.

İki şirket ayrıyeten kripto ödeme tekliflerini ve NFT entegrasyonlarını güçlendirmek üzere iş fırsatlarını keşfetmeyi planlıyor. Crypto.com, Japonya’yı ve daha geniş APAC bölgesini harika büyüme potansiyeline sahip pazarlar olarak görüyor. Şimdiden değerli kripto topluluğunun ilgisini çekmeye başladı.

https://twitter.com/cryptocom/status/1684010069481099264

Palau hükümeti ve Ripple ortaklığı

Palau Maliye Bakanlığı FinTech Proje Yöneticisi Jay Hunter Anson, XRP Ledger’da (XRPL) kullanılan Palau stablecoin’in (PSC) canlı bir tanıtımını paylaştı. Halkın stablecoin’i tıpkı fiat para ünitesini kullandıkları üzere dijital bir cüzdanda kullanabileceklerini vurguladı. ABD Doları takviyeli bir stablecoin olan Palau stablecoin, dolar ile birebir bedele sahip. Halkın doları bir e-cüzdan ile harcamasına müsaade verecek.

https://twitter.com/JHX_1138/status/1684160322322436097

Deloitte ve Chainalysis ortaklığı

İngiltere merkezli dolandırıcılık ve mali kabahat danışmanlık hizmetleri şirketi Deloitte, Chainalysis ile paydaşlık kurdu. Paydaşlık sayesinde, Chainalysis’in Blockchain data setleri, analitik yazılımı ve eğitim programları, Deloitte’un müşterilerine yardımcı olacak. Chainalysis, bu iştirakin asıl hedefin daha fazla kuruluşun Blockchain teknolojisini benimsemesine yardımcı olmak olduğunu açıkladı. Ayrıyeten işbirliği, kolluk kuvvetleri, finansal kurumlar ve düzenleyiciler dahil olmak üzere şirketlerin ortak müşterilerine yöneliktir.

Blumer ve NEAR Foundation işbirliği

Bir başka gelişmede NEAR Foundation, Kolombiya’nın önde gelen Web3 toplumsal platformu Blumer ile işbirliğini açıkladı. Bu ittifak, yeni bir toplumsal medya çağının doğuşuna işaret ediyor.

İkili, kullanıcı kapalılığını, fiyatını ve tahsilini vurgulayarak klâsik normları sorgulamayı amaçlıyor. Bu paydaşlık, sadece kullanıcı odaklı bir yaklaşımı teşvik etmekle kalmayacak. Birebir vakitte Latin Amerika için daha geniş, kapsayıcı bir dijital ufuk öngörüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: LINK ve Bu 14 Altcoin ‘Son Dakika’ İştirakleri Duyurdu! 4

REI Network ve Fortify Crypto ortaklığı

EVM uyumlu Blockchain platformu REI Network, AlphaGPT ile işbirliğini duyurdu. REI grubu, kripto dünyasının inovasyon ve en son teknolojilerin entegrasyonu ile süratli bir evrime şahit olduğunu belirtti.

İşbirliği müşterilere ek ticaret fırsatları sağlayacaktır. Ek olarak, paydaşlık, hem profesyonel hem de yeni kullanıcılar için alım satım tecrübesini kolaylaştırarak tüketici dostu bir arayüz sunuyor. Ayrıyeten REI Network, bunun her iki taraf için de daha geniş bir tüketici kitlesini çekeceği beklentisini de lisana getirdi.

EOS Network ve Block.one ortaklığı bozuldu

EOS Network Foundation (ENF), ERC-20 token’in yaratıcısı ve özgün satıcısı Block.one’a karşı 1 milyar doları koruyamadığı teziyle yasal süreç başlatma niyetini açıkladı. Dava açma kararı, ENF’nin paydaşlarla münasebet kurmaya ve Block.one’un vaatlerinden sorumlu tutulmasını sağlamaya yönelik kapsamlı uğraşlarının akabinde geldi. ENF’nin Kurucusu ve CEO’su Yves La Rose tarafından kaleme alınan bir kamu mektubunda kuruluş, topluluk üyelerinin Block.one’un argüman edilen uyumsuzluğunun ele alınması gayretlerine katılabilecekleri üç farklı yolu özetledi.

Sui Foundation, MovEx ile iştirakinin feshedildiğini duyurdu

Bir öbür ayrıtlık haberinde, Sui Vakfı, ortağı MovEx’in Sui takımından aldığı 2. 5 milyon SUI tokeni üç süreçte farklı cüzdanlara taşıdığını tespit ettiğini bildirdi. MovEx, token kilitleme protokolünü ihlal ederek elindeki SUI’leri usulsüzce kullandı. Buna dayanarak Sui Vakfı, MovEx ile işbirliğini sonlandırdı. MovEx artık SUI almayacak ve artık DeepBook’un ana geliştiricisi değil.

Btcpiyasasi.com olarak bilhassa altcoin piyasasından günün öne çıkan öbür haberlerine bu yazıda yer verdik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap