Kuruş Fiyatlı Bu Altcoin’leri Not Alın! 100x Yapabilirler

Kuruş Fiyatlı Bu Altcoin’leri Not Alın! 100x Yapabilirler

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kuruş Fiyatlı Bu Altcoin’leri Not Alın! 100x Yapabilirler

Altcoin Buzz analistlerinden Victor, fiyatı 1 doların altında olan yüksek potansiyelli 3 projeyi listeledi. Bu altcoinler, düşük fiyatları nedeniyle sıradaki boğada 100x yapma potansiyeline sahip.

Milyonluk aboneli analist: 100x potansiyelli 3 altcoin bunlar

Analistin birinci tercihi, Aleph Zero (AZERO) oldu. Bu protokol büsbütün saklılıkla odaklıdır. Ayrıyeten, altcoin ekosisteminde pek çok yeni ekleme var. Lakin bu yıl iki büyük mesken imali eser hâlâ piyasaya sürülmeyi bekliyor. İşte bunlardan kimileri:

 • Sınır 1.0: Bu yükseltme, 4. çeyrekte balkayacak. Bu Aleph Zero’nun saklılığı artıran katmanıdır. 2024 yılında Liminal 2.0’ın lansmanını görmeliyiz. Bu tam sürüm.
 • Yaygın: Bu onların DEX’idir. MEV’in bahisleriyle ilgilenecek. Bu Azamî Çıkarılabilir Pahadır. Örneğin önden koşmaya müsaade verir. Common, MEV’in olumsuz ve olumlu istikametlerini ele alacak.

Aleph Zero gelişimini sürdürüyor. Altcoin projesine son eklenen özellikler şu biçimde:

 • Aleph Zero Denetim Paneli: Burada AZERO varlıklarınızı düzenleyebilirsiniz. Örneğin, stake havuzlarının performanslarını stake edin yahut görüntüleyin.
 • Aleph Zero Signer: Hesaplarınızı yönetin ve Dapps’i imzalayın.
 • idOS – Web3’ün kimlik katmanı olacak biçimde tasarlanmış açık kaynaklı, chain’den bağımsız bir tahlil.

Ekosistem ayrıyeten birçok yeni ekleme gördü. Mesela yakın vakitte şunu gördük.

 • Azero.ID: Cüzdanlarınızı ve süreçlerinizi bâtın tutan birinci domain hizmeti.
 • Ledger: AZERO uygulaması kontrol basamağındadır. Yakında Ledger AZERO’da satışa sunulacak.
 • Abax: Bir borç verme protokolü.

Aleph Zero’nun bir öbür olağanüstü özelliği de ucuz gas fiyatları. AZERO x1000 yapsa bile gas fiyatları 0,50 dolardan çok fazla olmayacak. Ayrıyeten bu ayı piyasasında takım faal ve gelişmeye devam ediyor. Yani tüm sistemler Aleph Zero ile çalışıyor. AZERO’nun şu anki fiyatı 0,80 dolar. 194,7 milyon dolarlık piyasa bedeliyle AZERO şu anda çalınmış durumda.

Morpheus Network (MNW)

Morpheus Network ile tedarik zincirine geçiyoruz. Daha spesifik olmak gerekirse, bunlar bir orta yazılım tahlilidir. Diğer bir deyişle, eski sistemler Morpheus’un üzerine kurulabilirler. Örneğin DHS, FedEx, UPS, AccessPay yahut Swift. Bu nedenle Morpheus, tedarik zinciri operasyonlarını otomatikleştirmek ve optimize etmek istiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kuruş Fiyatlı Bu Altcoin’leri Not Alın! 100x Yapabilirler 1

Aynı vakitte global bir ödeme seçeneğine de sahip. Bu da ödemelerin SWIFT aracılığıyla rastgele bir para ünitesinde yapılabileceği manasına geliyor. Ayrıyeten süratli ödemeler için otomatik akıllı kontratlara de sahip. Öne çıkan bir özelliği uyumluluk odaklı olmasıdır. Morpheus aşağıdaki üzere gelişmelerle tedarik zincirini daha da optimize ediyor:

 • IoT yahut Objelerin İnterneti. Bu, öteki aygıtlara ve sistemlere bağlanmanıza ve data alışverişinde bulunmanıza imkan tanır. İnterneti yahut öteki irtibat ağlarını kullanabilirsiniz.
 • RFID teknolojisi yahut radyo frekansı tanımlama. Bu, objelere eklenen etiketlerin tanımlanmasına ve izlenmesine imkan tanır.

Ek özellikler

Analistlere nazaran, altcoin projesinin durumu yeterli ve mükemmel bir geleceği var. Bunun nedeni, tedarik zincirinde hâlâ yılda 28,5 milyar kağıt evrakın kullanılıyor olmasıdır. Bu da tedarik zincirinin düşündüğünüz kadar otomatik olmadığını kanıtlıyor. Pek çok yargı bölgesinin hâlâ kağıt evraklara muhtaçlığı var. Bu kağıt izi tedarik zincirini yavaşlatabilir. Morpheus, Blockchain teknolojisiyle izlenebilir ve doğrulanabilir bir tahlil sunuyor. Bu dijital evrakları (dDOC’ler) günler yahut haftalar yerine dakikalar içinde temizleyebilirsiniz.

Daha evvel de belirtildiği üzere Morpheus bir orta katman yazılımıdır. Bu da Blockchainden bağımsız olduğu manasına gelir. Yani Blockchainlere ahenk sağlayabiliyor. Bir iş modeli olarak yazılımı hizmet olarak (SaaS) kullanır. Yani bu platform için bol ölçüde büyüme ve fırsat var. Son olarak, MNW tokenı şu anda 1,15 doların biraz üzerinde. 43,3 milyon dolarlık piyasa kıymetiyle, elinizde şahane bir mutabakat daha var.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kuruş Fiyatlı Bu Altcoin’leri Not Alın! 100x Yapabilirler 2

Kaspa (KAS)

Kaspa bir PoW chain’dir. Ayrıyeten büsbütün açık kaynaktır. Bu da merkezi bir idarenin olmadığı manasına geliyor. Ayrıyeten altcoin projesi adil bir lansmana sahne oldu. Şayet buna aşina değilseniz, bu, rastgele bir ön madencilik yahut öbür bir ön tahsis olmadığı manasına gelir. Yani PoW chain’ler ortasında Kaspa en süratli chain’dir. Birebir vakitte en ölçeklenebilir anlık onay süreçlerini de sunar. Örneğin 1 saniyelik blok müddeti var.

Bu, 10 dakikalık blok müddeti olan Bitcoin ile karşılaştırıldığında biraz farklı. Takım bu blok müddetini güzelleştirmeye çalışıyor. Bu da bilhassa akıllı kontratlar ve DeFi için ülküdür. Kaspa bir blokDAG kullanıyor. Bu da blokların paralel onaylanmasına imkan tanır. Standart bir Blockchain’in tersine, doğrusal bir sistem kullanır. Öteki bir deyişle, tek bloklardan oluşan uzun bir Blockchain’dir.

Ayrıca GhostDAG protokolünü kullanır. Bu protokol paralel olarak oluşturulan blokların artık kalmamasını sağlar. Bunun yerine bir ortada var olabilirler. Grafik bunun nasıl çalıştığını göstermektedir. Artık altcoin projesinin kimi temel özelliklerine bakalım:

 • 10 saniye içinde süratli süreçler.
 • Anında Onay.
 • Ölçeklenebilir zira saniyede çok sayıda blok oluşturup onaylayabilir.
 • Verimli PoW, daha az güç tüketir.
 • Güvenli.
 • BlockDAG, paralel blok üretimine imkan sağlar.

Mobil cüzdan özellikleri

Kaspa’nın kendi mobil/web cüzdanı vardır. Tıpkı vakitte KDX masaüstü cüzdanını da sunuyor. Altcoin ağında oluşturulmuş olan Dapp’ler şunları içerir:

 • Zelcore, bir Web3 cüzdanıdır.
 • Tangem cüzdanı.
 • OneKey cüzdanı.

Gördüğünüz üzere Kaspa’da pek çok şey oluyor. Altcoin şu anda 0,0499 dolardan süreç görüyor. Fakat halihazırda 1 milyar dolarlık bir piyasa bedeli var. Bilhassa 1 yılda %884 artış gösterdi. Yani, yaşanacak öbür bir kusursuz şey daha var. Bu nedenle analist Victor, yeni alıcılarla birlikte ivmenin katlanarak devam etmesini bekliyor. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız analistlerin öbür seçimlerine bu yazıdan göz atabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap