Kürekle Shiba Inu Toplayan Balinanın Sepetinde Bu Coin’ler Var!

Kürekle Shiba Inu Toplayan Balinanın Sepetinde Bu Coin’ler Var!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kürekle Shiba Inu Toplayan Balinanın Sepetinde Bu Coin’ler Var!

Bitcoin (BTC) boğaları uzun bir aranın ardından 43 bin dolar bölgesini ziyaret ederken, on-chain dedektifi WhaleStats verilerine göre en büyük 10 Ethereum balinası ciddi miktarda Shiba Inu (SHIB)’yu cüzdanlarına çekiyor.

Bir Ethereum balinası 51 milyar Shiba Inu (SHIB) satın aldı

Ethereum ağındaki en büyük dördüncü balina, WhaleStats tarafından elde edilen verilere göre 51,4 milyar Shiba Inu (SHIB) satın olarak meme token birikimini 1,19 milyar dolara ulaştırdı. “Tsunade” olarak bilinen ETH balinası, cüzdanında, 2,9 milyar dolarlık farklı kripto para birimine sahip olmasına rağmen, en son Shiba Inu satın alımında 1,1 milyon dolar harcadı. Altın fiyatlarına bağlı iki kripto para birimi olan USDOGE ve PAXG, cüzdanda en büyük paya sahip diğer token’ler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kürekle Shiba Inu Toplayan Balinanın Sepetinde Bu Coin’ler Var! 1

Shiba Inu, balinanın en çok işlem yaptığı token ve Shiba yatırımlarını Şubat ayının sonundan bu yana neredeyse ikiye katladı. Balinaların cüzdanı daha önce 3,6 milyar dolar değerindeydi, ancak o zamandan beri 8 milyar dolara çıktı.

Shiba boğaları sessizliğini koruyor

Balinalar son zamanlarda bir dizi önemli Shiba Inu alımı yapmış olsa da, token son 145 gündür düşüşte olduğundan, token’in piyasa performansı herhangi bir iyileşme belirtisi göstermeden kötüleşti. Çok aylı gerilemenin yanı sıra, SHIB, oluşumun sınırlarından birini aşması durumunda volatilitede bir artışla sonuçlanması gereken bir alçalan üçgen modeline girdi. Ayrıca, Shiba geçtiğimiz günlerde 19 Mart’ta bunu yapmaya çalıştıktan sonra direnç çizgisini kıramadı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kürekle Shiba Inu Toplayan Balinanın Sepetinde Bu Coin’ler Var! 2

Ancak, Shiba Inu’nın bu olumsuz fiyat performansını tersine çevirmek için 3 önemli projesi var. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Shiba’nın arkasındaki geliştirici ekip ShibaSwap 2.0, Shibarium ve Shibaverse üzerinde yoğun bir çalışma yürütüyor. Örneğin Shibaverse, sanal gerçeklik, dijital emlak, NFT’ler, oyna-kazan (GameFi) ve etkileşimli yönler gibi özellikleri içeren bir metaverse inşa etmeye hazırlanıyor. ShibaSwap 2.0 ise, hali hazırda işleyen ShibaSwap’in yeni bir sürümünü içerecek. 3 proje hakkında tüm ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap