Kritik Oylama Tamamlandı! Bu Altcoin İçin Ralli Yakın

Kritik Oylama Tamamlandı! Bu Altcoin İçin Ralli Yakın

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kritik Oylama Tamamlandı! Bu Altcoin İçin Ralli Yakın

Kripto para dünyasında bugün bir altcoin için kıymetli bir oylama vardı. Buna nazaran dYdX kararını verdi. Büyük oylama artık bağımsız blockchain’in önünü açıyor. Ayrıntılara daima birlikte bakalım.

Altcoin dünyasında oyunu değiştiren kara

Büyük bir merkezi olmayan kripto para borsası olan dYdX (DYDX) topluluğundan kıymetli bir atak var. Buna nazaran kıymetli bir gelişme olarak, yatırımcılar için büyük kıymet taşıyan kritik bir oylamayı sonuçlandırdı. Kripto piyasa yapıcısı Wintermute tarafından başlatılan bu teklifin bir sonucu var. Buna nazaran altcoin dYdX platformunda çok kıymetli kararları ön plana çıkardı. 4 Eylül’de, yaklaşık 36 milyon lehte ve yalnızca 43 aleyhte oyla neredeyse oybirliğiyle takviye aldı.

Onaylanan teklif, Ethereum (ETH) ağından tescilli Layer-1 (L1) ağına geçmeye hazırlanan altcoin dYdX için büyük bir değişim manasına geliyor. Yeni ağ için dYdX, Cosmos (ATOM) ekosistemi içindeki test zincirini kullanmayı seçti. Ayrıyeten altcoin DYDX kendi mahallî kripto para ünitesi olarak hizmet verecek.

Sürüm 4: dYdX için yeni bir dönem

“Sürüm 4” olarak bilinen bu geçiş, dYdX için daha bağımsız bir blockchain altyapısı oluşturacak. Ayrıyeten, teklifte belirtildiği üzere, altcoin dYdX vakfı Ethereum tabanlı bir akıllı mukavele geliştirecek. Bu yenilik, Ethereum ağından yaklaşmakta olan dYdX zincirine sıkıntısız ve yetkisiz transferleri mümkün kılacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kritik Oylama Tamamlandı! Bu Altcoin İçin Ralli Yakın 1

Diğer taraftan altcoin dYDX merkez sahneye çıkıyor. Oylamanın sonuçlanmasının akabinde bir açıklama yapan dYdX kurucusu Antonio Juliano, DYDX’in yeni dYdX zincirinin birincil tokeni olacağını doğruladı. Bu karar, kripto para ünitesinin platformun geleceğini şekillendirmedeki değerli rolünü sağlamlaştırıyor.

Bağımsızlığa hakikat bahadır bir adım

Başarılı oylama, topluluğun dYdX ekosistemini ilerletme konusundaki kararlılığını gösteriyor. Öbür taraftan blockchain altyapısı aracılığıyla daha fazla bağımsızlık arayışını yansıtıyor. Kendi özel ağına geçiş, altcoin dYdX ve yatırımcıları için çok kıymetli bir kilometre taşını temsil ediyor. Kripto para dünyası gelişmeye devam ederken, dYdX’in kendi blockchain ağını kurma atağı kıymetli. Onu merkezi olmayan finans (DeFi) alanında bir öncü olarak konumlandırıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kritik Oylama Tamamlandı! Bu Altcoin İçin Ralli Yakın 2

Yatırımcılar ve meraklılar bu heyecan verici teşebbüsün gelişimini yakından izleyecek. Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda özetle, dYdX’in son oylaması DeFi dalında bağımsızlığa ve yeniliğe gerçek büyük bir değişimin sinyallerini veriyor. Başka taraftan DYDX’in yeni dYdX zincirinde merkezi bir rol oynamaya hazır olmasıyla birlikte, merkezi olmayan kripto para borsaları dünyasında heyecan verici bir gelecek için sahne hazırlanıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap