Kritik Gelişme: Shiba Inu (SHIB)’dan Bir Günde 3 Rekor!

Kritik Gelişme: Shiba Inu (SHIB)’dan Bir Günde 3 Rekor!

Paylaş
BTC Piyasası: Kritik Gelişme: Shiba Inu (SHIB)’dan Bir Günde 3 Rekor!

Shiba Inu takımı tarafından geliştirilen layer-2 protokolü Shibarium, harikulâde bir gelişmeyle tek bir günde üç kıymetli rekora imza atarak Blockchain ekosisteminde öncü bir güç olarak yerini sağlamlaştırdı. Tam ölçekli lansmanından yalnızca üç hafta sonra Shibarium aşağıdaki kilometre taşlarına ulaşarak tarihe geçti…

Shiba Inu ekosisteminde Shibarium’da rekor sayıda süreç gerçekleşti

Shibarium, ağında üç milyondan fazla süreç gerçekleştirerek çıtayı yükseltti. Bu fevkalâde muvaffakiyet, SHIB Blockchainindeki süreç faaliyetinin yakın vakitte bir düşüş yaşadığı bir vakitte geldi. Shibarium’un gösterdiği dayanıklılık, sağlam altyapısının bir delilidir. Geçtiğimiz hafta boyunca, protokol daima olarak günde ortalama 41.500 yeni süreç gerçekleştirdi. Bu da kalıcı popülaritesinin ve yararının açık bir göstergesi.

BTC Piyasası: Kritik Gelişme: Shiba Inu (SHIB)’dan Bir Günde 3 Rekor! 1

10 binden fazla akıllı mukavele dağıtımı yapıldı

Shibarium için bir öbür etkileyici kilometre taşı da platformunda 10.000’den fazla akıllı kontratın konuşlandırılmasıdır. Bunlardan 438’i halihazırda doğrulanmış durumda ve bu sayı her gün istikrarlı bir halde artıyor. Bu muvaffakiyet, Shibarium’un sınırsız yaratıcı özgürlük vaadinden yararlanmak isteyen kripto meraklılarının ve geliştiricilerin artan ilgisini vurgulamaktadır.

1.25 milyon adrese ulaşıldı

Daha az değerli olmayan üçüncü muvaffakiyet ise Shibarium’da 1.25 milyon adrese ulaşılmasıdır. Bu muvaffakiyet, protokolün lansmanından yalnızca bir hafta sonra birinci milyon Shibarium adresine ulaşılmasından kısa bir mühlet sonra gelen küçük bir yıldönümüne işaret ediyor. Bu metriğin büyüme suratı yavaşlamış olsa da, öbür alanlarda gözlemlenen süratli büyüme ile birlikte etkileyici olmaya devam ediyor. Bu üç kayda bedel muvaffakiyet, Shibarium’un gelecek vaat eden bir layer-2 protokolü olarak hünerinin altını çizmektedir. Büyük süreç hacimlerini verimli bir halde yönetim etme ve gelişen bir akıllı kontrat ekosistemini destekleme marifetini göstermiştir.

BTC Piyasası: Kritik Gelişme: Shiba Inu (SHIB)’dan Bir Günde 3 Rekor! 2

Shiba Inu takımı, kripto meraklılarına ve geliştiricilere Shibarium’un potansiyelini keşfetmeleri için açık bir davet sunmaya devam ediyor ve platformun eşsiz yaratıcı özgürlük sağlama konusundaki kararlılığını vurguluyor. Blockchain topluluğu, merkezi olmayan finans ve akıllı mukaveleler dünyasında yenilikler yapmaya ve mümkün olanın sonlarını zorlamaya devam eden Shibarium’un bundan sonra neler başaracağını merakla bekliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap