Kritik Gelişme: Binance’den 11 Altcoin İçin Delist Kararı!

Kritik Gelişme: Binance’den 11 Altcoin İçin Delist Kararı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kritik Gelişme: Binance’den 11 Altcoin İçin Delist Kararı!

Önde gelen BTC ve altcoin borsalarından biri olan Binance, yakın vakitte iki duyuru yaptı. Yüksek standartları sürdürme ve kullanıcı çıkarlarını müdafaa uğraşları ile paralel hareket ettiğini söyledi. Bunun bir kesimi olarak platformundan birkaç spot süreç çiftini kaldırmayı hedeflediğini açıkladı. Ayrıyeten muhakkak tokenleri listeden çıkarmayı planladığını belirtti. İşte detaylar…

Binance, sekiz ticaret çiftini delist ediyor

Binance’in yüksek standartları ve kullanıcı güvenliğini muhafaza konusundaki kararlılığı, tertipli inceleme süreçleriyle açıkça görülmektedir. Borsa, kripto varlıkların gerekli kriterleri karşıladığından ve bölümdeki değişikliklere ahenk sağlayabildiğinden emin olmak için kapsamlı değerlendirmeler yapar. Altcoin borsası Binance, 18 Ağustos 2023 TSİ 06:00’dan itibaren geçerli olmak üzere aşağıdaki spot süreç çiftlerinde süreçleri durduracak:

  • CKB/BUSD
  • FARM/BUSD
  • ORN/BUSD
  • REN/BUSD
  • SKL/BUSD
  • UFT/BUSD
  • ZEN/BUSD
  • ZRX/BUSD
Ulaş Utku Bozdoğan: Kritik Gelişme: Binance’den 11 Altcoin İçin Delist Kararı! 1

Kullanıcıların bu varlıkları Binance platformundaki başka mevcut altcoin çiftlerinde alıp satmaya devam edebileceğini unutmamak değerlidir. Buna ek olarak Binance, üstte bahsedilen spot alım satım çiftleri için botları da tıpkı tarih ve saatte durduracaktır. Bu hizmetleri kullanan kullanıcıların, mümkün kayıpları önlemek için hizmetlerin durdurulmasından evvel Alım Satım Botlarını güncellemeleri ya da iptal etmeleri ehemmiyetle tavsiye edilmekte.

Üç başka altcoin delist olacak

Ayrıca Binance, belirlenen şartları karşılayamayan ya da gelişen kesim trendlerine ayak uyduramayan tokenları listeden çıkarmayı tercih edebilir. Binance, bu unsurlar doğrultusunda üç tokenı listeden çıkardığını duyurdu. Bunlar şu biçimde: SNM (SONM), SRM (Serum) ve YFII (DFI.Money).  Bu tokenlar 22 Ağustos 2023 tarihinde saat 06:00 prestijiyle listeden çıkarılacak ve alım satımları durdurulacak. Binance’in kararı, kullanıcı güvenliğine ve ekosistemin genel olarak güzelleştirilmesine olan bağlılığını yansıtmakta. Binance’in inceleme sürecinde dikkate alınan faktörler ortasında proje grubunun bağlılığı yer alıyor. Ayrıyeten geliştirme faaliyetlerinin kalitesi ve düzeyi, süreç hacmi ve likidite, ağ güvenliği ve istikrarı kritik. Bunların dışında kamusal bağlantı, taleplere karşılık verme, etik davranış ve ekosisteme katkı yer almaktadır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kritik Gelişme: Binance’den 11 Altcoin İçin Delist Kararı! 2

Kullanıcılara, listeden çıkarılan altcoin projeleriyle bağlantılı tüm alım satım buyruklarının, ilgili alım satım çiftlerinde alım satım sona erdikten sonra otomatik olarak kaldırılacağı tavsiye edilir. Ayrıyeten, bu tokenlar 23 Ağustos 2023 tarihinden sonra Binance hesaplarına yatırılamayacaktır. Bu tokenların Binance hesaplarından çekilmesinin de 22 Kasım 2023’ten sonra mümkün olmayacağını belirtmek kıymetlidir. Binance’in inançlı ve gelişen bir kripto para ortamını sürdürmeye yönelik proaktif yaklaşımı, hem kullanıcılarının güvenliğine hem de daha geniş blockchain ekosisteminin sıhhatine olan bağlılığının altını çizmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap