Kripto piyasasında tepede sürpriz bir isim var!

Kripto piyasasında tepede sürpriz bir isim var!

Paylaş
BTC Piyasası: Kripto piyasasında tepede sürpriz bir isim var!

Düşük kripto piyasa bedeline sahip Livepeer (LPT), yaşadığı güçlü yükseliş ile birlikte günün en çok yükselenini oldu.

Kripto para piyasası sakinliğini muhafazaya devam ederken, düşük piyasa kıymetine sahip olan kripto projelerinde yükselişler yaşanmaya devam ediyor. Orta yükseliş olarak yansıtılan bu durumda, birbirinden farklı kripto paralara para girişi devam ediyor. Yükseliş ve düşüş üzerine kısa periyodik dalgalanmalar, piyasanın gidişatında akıllara soru işareti getiriyor.

Düşük piyasa bedeline sahip Livepeer de yüzde 50‘den fazla bir yükseliş ile güne damga vurdu.

Livepeer uçuşa geçti!

Yaklaşık 150 milyon dolar piyasa kıymetine sahip Livepeer (LPT), yüzde 50‘den fazla yükseliş ile kripto piyasasına damga vurdu. Yükselişin gerisindeki nedenler ise merak konusu oldu.

Son günlerde kripto piyasasında birçok altcoin’in yükseliş ve düşüş istikametli hareketler sergilediği görülüyor. Bitcoin bilinmeyen bölgede hareketini sürdürse de altcoin’lerde bağımsız yükselişler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde YGG ve API3 tarafında keskin yükseklişler yaşanmış ve kripto yatırımcıları düşük piyasa bedeline sahip kripto paralara yönelmişti. Bugün de LPT tarafında büyük bir yükseliş meydana geldi.

LPT direnç düzeylerini alım baskısıyla kırarak yükseliş gerçekleştirdi. Sabah 06:00 civarında 4 dolar düzeyinde hareket eden LPT, şimdilerde 6 dolara dayanmış durumda.

BTC Piyasası: Kripto piyasasında tepede sürpriz bir isim var! 1

LPT, nisan ayındaki düzeyine geri dönüş sergilese de bu yükselişin yapay olduğu ve düzeltme olarak bir düşüşün yaşanabileceği bekleniyor. Fakat LPT, alım istikametli verdiği sinyaller ile bir mühlet daha piyasada dominasyon kuracak üzere hareketlilik sergiliyor.

LPT’nin yükselişinin devam etmesi halinde sıradaki durağın 7 dolar düzeyi olması bekleniliyor. Lakin düşüş yaşanırsa, kar alma üzerine gelen baskının da tesiriyle LPT fiyatının 4.85 dolar tarafını hedeflemesi bekleniliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap