Kripto Patronu: Bu Metaverse Coin’ler Başarılı Olacak!

Kripto Patronu: Bu Metaverse Coin’ler Başarılı Olacak!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Patronu: Bu Metaverse Coin’ler Başarılı Olacak!

CoinFlip’in CEO’su, katı davranış kuralları belirleyen metaverse coin projelerinin en çok kullanıcıyı çekeceğini ve başarılı olacağını söyledi. Ben Weiss, kripto için herhangi bir yeni düzenlemenin metaversenin büyümesini engellemesinin olası olmadığını söyledi. Weiss, gerçek dünyada geçerli olan vergi düzenlemeleri ve diğer kuralların sanal dünyalarda da geçerli olacağını söyledi. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Patronu: Bu Metaverse Coin’ler Başarılı Olacak! 1

Hang metaverse coin projeleri başarılı olacak?

Metaverse, hem Wall Street‘te hem de onu internetin ulaşacağı bir sonraki büyük şey olarak gören büyük markalara kadar büyük bir heyecan yaratıyor. Ben Weiss’e göre, en iyi ve başarılı metaverse şirketi, büyük olasılıkla, güvenli bir sanal ortam için davranış ve denetim kuralları belirlemede en iyi olanıdır. Weis, “İnsanların ırkçı şeyler söylediği, suç işlediği ya da asi davrandığı bir metaverse istemezsiniz. Yani metaverse tabanlarında en iyi düzenlemelere sahip şirketler, muhtemelen insanların katılmak isteyeceği metaverse sunucularıdır” diyor. Metaverse hala erken bir benimseme aşamasındadır ve geliştiriciler arkasındaki derin teknoloji üzerinde çalışmakta. Weiss, metaversein ticari olarak uygulanabilir olmaktan muhtemelen on yıl uzakta olduğunu düşünüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Patronu: Bu Metaverse Coin’ler Başarılı Olacak! 2

Ünlü CEO konuya dair şöyle diyor:

Metaverse’in veya herhangi bir teknolojinin başarılı olması için, başlangıçta insanların yalnızca yüzde birkaçına ihtiyacınız var. Başarılı olması ve ivme kazanması için insanların çoğunluğunun bunu bilmesine bile ihtiyacınız yok.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Patronu: Bu Metaverse Coin’ler Başarılı Olacak! 3

Weiss düzenlemelerin işlemleri gerçek dünyadakiyle aynı şekilde ele almasını bekliyor ve diyor ki:

Örneğin, metaverseye girerseniz ve Bitcoin ticareti yaparsanız, metaverse dışında yaptığınızdan daha fazla vergi etkisine sahip olacaksınız. Gerçek dünyada olan bu düzenlemeler, mümkün olduğu ölçüde meta veri deposunda da geçerlidir. Yani aslında düzenlemeye sahip olmanın o kadar zor olmayacağını düşünüyorum.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap