Kripto Paraların Yeni Yıldızı Sui’de (SUI) Neler Oluyor?

Kripto Paraların Yeni Yıldızı Sui’de (SUI) Neler Oluyor?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Paraların Yeni Yıldızı Sui’de (SUI) Neler Oluyor?

Dün itibariyle birçok kripto para borsasında listelenen Sui’de (SUI) neler oluyor SUI, rekor fiyatlara ulaşabilir mi?

Bir müddettir gerçekleştirdiği aktiviteler ile öne plana çıkan Sui (SUI), kripto borsalarında listelenmeye başladı. Toplumsal medyada da çok önemli kitlelere ulaşan SUI, kıymet bakımından pek çok yatırımcıda büyük beklentiler oluşturmuştu. Binance’ta listelenmesiyle anlık olarak 2 dolara ulaşan SUI, şu an için 1,36 dolardan alıcı buluyor. Son vakitlerin en beğenilen projelerinden olan SUI’de fiyat hareketleri nasıl ilerliyor?

Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Paraların Yeni Yıldızı Sui’de (SUI) Neler Oluyor? 1

Sui (SUI) Grafik Analizi

SUI, Binance’ta listelenmesiyle birlikte 2 dolara ulaştı. Daha sonra tesirini yavaş yavaş kaybeden SUI, dakikalar içersinde 1,22 dolara kadar düşmüştü. Binance listelenmesinden bir müddet sonra 1,498 doları test eden SUI, bu seviyeyi listelenme fiyatı haricinde ATH olarak elinde tutuyor. Günlük açılış fiyatı 1,40 dolar olan tanınan coin, rüzgarı gerisine alarak tekrardan 1,43 ve 1,49 dolar düzeylerini test edebilir.

SUI tarafındaki heyecanın azalması yahut Bitcoin (BTC) taraflı gelebilecek Fud haberler SUI’yi sırasıyla, 1,28 ve 1,22 dolar düzeylerine düşürebilir. Pek çok kripto borsasında devasa hacimlere ulaşan SUI’deki fiyat hareketleri, yatırımcılar tarafından ihtimamla takip ediliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Paraların Yeni Yıldızı Sui’de (SUI) Neler Oluyor? 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap