Kripto Para Milyonerlerinin Yeni Avı Bu Yapay Zeka Coin!

Kripto Para Milyonerlerinin Yeni Avı Bu Yapay Zeka Coin!

Paylaş
BTC Piyasası: Kripto Para Milyonerlerinin Yeni Avı Bu Yapay Zeka Coin!

Kripto oyuncuları, Pepe ile başlayan son meme token rallisine kadar yapay zeka coin’leri izliyordu. Bu trend, gelecekte de devam edebilir mi? Altcoin Buzz analistleri yeni raporda, 2023 yılında yüksek getiri hedefleyen AI projelerini inceliyor. İşte ayrıntılar…

2023’ye milyoner yapacak yapay zeka coin’leri

İlk olarak SingularityNET (AGIX), merkezi olmayan bir pazar yeri olarak AI hizmetleri sunuyor. Proje, bir altyapı katmanı sağlayarak uygulamaların Singularity’nin yapay zeka fonksiyonlarını kullanmasını mümkün kılıyor. Bu sayede projeler, farklı yapay zeka fonksiyonlarını ekleyerek kendi yapay zeka projelerini geliştirebiliyorlar.

Singularity, merkezi olmayan bir yapay zeka pazar yeri olarak öne çıkıyor. Projenin muvaffakiyetinin en büyük nedeni, yapay zeka teknolojilerine olan ilginin her geçen gün artması ve projenin AI hizmetleri için bir pazar yeri sağlamasıdır. Singularity’nin altyapı katmanı, yapay zeka fonksiyonlarından oluşan kod tabanı sunarak projelerin Singularity’nin yapay zeka teknolojilerini kullanmasına imkan tanır.

Bu sayede, projelerin yapay zeka ile deney yapmasına imkan sağlanır. Bu özellik Singularity’yi öbür projelerden ayıran en değerli özelliklerden biridir. Singularity’nin AI altyapısı, tüm projelerin kazanan yahut kaybeden seçmek zorunda kalmadan yapay zeka teknolojilerini kullanabilmesine imkan sağlar. Bu özellik, yatırım risklerini azaltır ve birçok projenin Singularity teknolojisini kullanmasına imkan tanır.

https://twitter.com/SingularityNET/status/1655377475470508032

Bu ortada, Singularity’nin mahallî tokeni AGIX’dir. AGIX’i stake ederek pasif gelir elde etmeniz mümkün. Ayrıyeten, kendi başka protokolüne dönüşen projelerden ekosistem airdrop’larına hak kazanabilirsiniz.

Token ekonomisi

Singularity’nin ekosistemi, kriptodaki AI dalının kıskandığı özelliklere sahiptir. Singularity ve protokollerinin yaptıklarından daha fazlasını yapan hiçbir kripto yapay zeka projesi kümesi yoktur. İşte kimi örnekler:

  • SingularityDAO: Portföy yönetmeyi seven amatörler ve profesyoneller içindir. Bu portföy idaresi uygulaması, maharetlerinizi diğerlerine karşı test etmenize ve risk idaresine yardımcı olması için yapay zekayı kullanmanıza imkan tanır.
  • NFT cephesinde, SophiaVerse, oyunları metaverse’ye entegre etmek için NFT ve oyun tabanlı bir pazar yeridir.

Singularity’nin kullanım alanları ve öne çıkan projeleri

Müzisyenler için daha fazla çıkar elde etmek isteyenler için Jam Galaxy üzere bir seçenek bulunuyor. Bu platform, yapay zeka kullanarak hem yeni müzikler bestelemeye hem de hayranlarla irtibat kurmaya yardımcı oluyor.

Bir öteki örnek ise tıp ve sıhhat alanında hizmet veren Rejuve.AI. Bu platform, uzun ömür araştırmaları yapan araştırmacılar, data kümeleri ve öteki katkıda bulunanlardan oluşan bir ağa sahip. Bu sayede daha uzun ve sağlıklı bir ömür için çalışmalar yürütüyor.

BTC Piyasası: Kripto Para Milyonerlerinin Yeni Avı Bu Yapay Zeka Coin! 1

Web3 altyapısı arayanlar için Nunet, dağıtılmış bilgi süreci sunan bir platformdur ve Arweave yahut Filecoin üzere uygulamaların ve protokollerin projelerini oluşturmak için kullanabilecekleri bir AI bileşeni içerir.

Cogito ise yatırım cephesinde faaliyet gösteren bir hizmettir. Hem istikrarlı bir para çerçevesi olarak hem de AI’yı bir risk idaresi aracı olarak kullanan finansal modelleme için bir endeks üzere hareket eder. Bu sayede kripto piyasasının daha geniş bir alanını yakalama potansiyeli vardır.

Yapay zeka coin AGIX ne durumda?

Singularity ekosistemi için kıymetli olan bir faktör, ekosistem airdrop’larına uygun olmak. Ayrıyeten staking, 30 günlük oturumlarda çalışır, bu nedenle uzun kilitlenmeler olmaz. Singularity şu anda yılda %1,28 gerçek getiri sağlıyor. Tokenomik cephesinde, toplam AGIX arzının %60’ından fazlası sirkülasyonda, bu da gerçek getiri argümanına yardımcı olur.

AGIX, yüksek enflasyon yahut sonlu tedarik belirteci değildir, lakin dikkat cazibeli bir yapay zeka coin. Gate.io, kısa mühlet evvel AGIX hakkında aşağıdaki tweet’te duyuru yaptı.

https://twitter.com/gate_io/status/1656501902446583808

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere Singularity, Elon Musk’un tweet’lerinde yer alan coin’lerden biriydi. Musk, yıl başında AI ile ilgili paslaştığı meme coin’lerde sıklıkla Singularity’den bahsetti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap