Kripto Para Milyarderleri, Bu Altcoin’den Çokça Stokluyor!

Kripto Para Milyarderleri, Bu Altcoin’den Çokça Stokluyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Kripto Para Milyarderleri, Bu Altcoin’den Çokça Stokluyor!

IntoTheBlock bilgilerine nazaran, Shiba Inu milyarderlerinin sayısı son bir aya nazaran artış gösterdi. Bu devirde en fazla 100 milyar ile 1 trilyon SHIB tutan kripto para balinalarının sayısı arttı.

Kripto para milyarderleri SHIB rezervlerini büyütüyor

IntoTheBlock datalarına nazaran, bilhassa, 100 milyardan bir trilyona kadar SHIB’e sahip olan balinalar, cüzdanları %20’lik çarpıcı bir oranda büyüttüler. 19 Haziran’dan 17 Temmuz’a kadar olan son 30 gün, Shiba Inu’nun milyarder adreslerinin tuttuğu bakiyenin 103,18 trilyondan 123,53 trilyona yükseldiğini gördü. Ortadaki fark 20,35 trilyon SHIB manasına geliyor.

Verilere nazaran, son yedi günde %1.498’lik bir büyümeyle Shiba’nın büyük yatırımcılarının girişi istikrarlı artış gösteriyor. IntoTheBlockun Balina Girişi metriği, makul vakit dilimlerinde balinalara yahut yatırımcılara ilişkin adreslere giden fonları izler. Bu balina girişlerinde kıymetli bir artış, etkin satın alma sinyali verebilir.

BTC Piyasası: Kripto Para Milyarderleri, Bu Altcoin’den Çokça Stokluyor! 1

Shiba’ya yönelik artan optimistlik, proje etrafında son gelişmelerle kontaklı olabilir. Baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, kısa müddet evvel Shibarium’un yakında piyasaya sürüleceğini müjdeledi. Detaylar, , 15 ve 16 Ağustos’ta yapılması planlanan Blockchain Fütürist Konferansı’da ortaya çıkacak. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, beklenen projeler ortasında Treat token’ın detayları da var.

SHIB ekosistem yetkilisi, yeni gelişmeleri müjdeledi

Shiba ekosistem yetkilisi Lucie, Shibarium lansmanı yaklaşırken heyecan verici vakitlerin ufukta olduğunu söylüyor. Lucie ayrıyeten, Shibarium’un bir pompala ve boşalt planı olmadığını vurguladı. Kendisine nazaran Shibarium, önümüzdeki yıllarda değerli büyüme potansiyeline sahip sağlam bir teknoloji. Bu teknoloji başka ekosistem kriptoları SHIB, BONE, LEASH ve öbürleri içinde yararlar sağlayacak.

Lucie, “Öyleyse, uzun vadede kemerlerimizi bağlayalım. Zira heyecan verici vakitler ufukta olabilir,” diyor.

https://twitter.com/LucieSHIB/status/1681928977181552640

Kripto para boğalarının diğer bir ralli için bu direnci aşması gerekiyor

Fiyat açısından SHIB, Ocak ayında 0,00000807 dolar direnç düzeyini dayanağa çevirmeyi başardı. Bu düzey, yılın en yüksek düzeyi olan 0. 0000157 dolara gerçek kayda kıymet bir ralli için bir fiyat tabanı misyonu gördü. Lakin, yeni meme projeleri, pastadaki hisseleri küçültüyor. Bu da SHIB fiyatını 10 Haziran’da 0,0000055 dolarlık yeni bir taban düzeye getirdi. Boğalar düşük düzeyden düzgün bir biçimde toparlanırken, tanıdık bir fiyat düzeyi engelleyici bir faktör haline geldi.

0.00000807 dolar düzeyi, yükseliş eğilimini iki defa geri püskürttü. Bununla birlikte, son fiyat hareketleri, düzeyde bir kırılmanın yakın olabileceğini gösteriyor. 12 saatlik vakit dilimine bakıldığında, üst hareket için dayanak vazifesi gören bir yükseliş trend çizgisinin oluşumu vurgulandı.

BTC Piyasası: Kripto Para Milyarderleri, Bu Altcoin’den Çokça Stokluyor! 2

On-chain metrikler SHIB hakkında neler söylüyor?

Santiment’in on-chain metrikleri, ralliyi tetikleyecek kilit hareketleri vurguladı. Birinci olarak, 30 günlük MVRV oranı %0,774 olarak gerçekleşti. Bu da aylık sahiplerinin kayıplarını kara çevirmeye yeni başladığını gösteriyor. Kısa vadeli yatırımcılar yararlarını en üst seviyeye çıkarmaya çalıştıklarından, bu büyük bir satın alma dalgasını teşvik eder. Ayrıyeten, borsa çıkışları 19 Temmuz’da büyük bir artış kaydetti. Bu da Shiba Inu alıcılarının kârlarını kilit direnç düzeyinin kırılmasında kilitlemek istediği kısa vadeli bir birikim eğilimine işaret ediyor.

BTC Piyasası: Kripto Para Milyarderleri, Bu Altcoin’den Çokça Stokluyor! 3

Btcpiyasasi.com olarak 20 Temmuz’un trilyonluk SHIB transferine bu yazıda yer verdik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap