Kripto Para Balinaları, Binance’den Bu Altcoini Alıyor!

Kripto Para Balinaları, Binance’den Bu Altcoini Alıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Para Balinaları, Binance’den Bu Altcoini Alıyor!

Kripto para ünitesi balinaları, son vakitlerde epey hareketli. Bilhassa Pepecoin (PEPE) traderları son fiyat düzeltmesinden etkilenmemiş üzere duruyor. Çünkü traderlar, etkin olarak daha fazla token biriktiriyorlar. On-chain tahlil platformu Lookonchain, balina olarak bilinen üç büyük sahibin, yaklaşık yüzde 50’lik bir fiyat düşüşünün akabinde PEPE tokenlerini biriktirmeye başladığına işaret etti. İşte detaylar…

Kripto para balinaları PEPE biriktiriyor

Pepe Coin (PEPE) yatırımcıları son fiyat düzeltmesinden etkilenmedi. Üstelik, önümüzdeki haftalarda tokenlar için yükseliş bekliyor üzere duruyorlar. Çünkü son vakitlerde varlıklarına ekleme yapıyorlar. On-chain tahlil aracı Lookonchain Salı günü yaptığı açıklamada, üç balinanın hareketlerine işaret etti. Bu yatırımcıların, yaklaşık yüzde 50’lik bir fiyat düşüşünün ortasında bu haftanın başlarında PEPE tokenleri biriktirmeye başladığını söyledi. Lookonchain bir tweetinde “3 balina fiyat düştükten sonra PEPE almaya başladı” dedi. Ayrıyeten aşağıdaki sözleri kullandı:

0x50C1, fiyat 0,000002054 dolar iken Binance’den 1,4 trilyon PEPE (2,76 milyon dolar) çekti. 0x2Baa 0,000001942 dolardan 223 ETH (412 bin dolar) ile 212 milyar PEPE (429 bin dolar) satın aldı. 0x3AE8, 0,000001957dolardan 450 ETH (831 bin dolar) ile 424 milyar PEPE (864 bin dolar) satın aldı.

PEPE coinleri Binance’e de gidiyor

CoinGecko dataları, PEPE’nin son 24 saat içinde 420 milyon doların üzerinde süreç gördüğüne işaret ediyor. Ayrıyeten platform, fiyatların toparlanmadan evvel süratle düştüğünü gösteriyor. Datalar ayrıyeten süreç hacimlerinin merkezi olmayan borsa Uniswap’ten kripto borsası Binance’e kaydığını gösteriyor. Çünkü Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere, Binance, geçen hafta PEPE’yi İnovasyon Kategorisi’ne eklemişti.   Geçtiğimiz 24 saat içinde Binance, Uniswap’teki 55 milyon dolara kıyasla 160 milyon doların üzerinde PEPE ticareti gördü.

Bunun mümkün bir nedeni, kişisel traderlar için daha fazla erişilebilirlik sağlanması. Ayrıyeten ağ talebi ve genel bir fiyat artışı. Çarşamba günü itibariyle Uniswap’ta PEPE ticareti başına ortalama 35 dolar geliyor. Buna kıyasla Binance’te süreç başına kıymetli ölçüde daha düşük fiyatlar var. Başka yandan DEXTools bilgileri, PEPE sahiplerinin Salı günü 100.000 kullanıcı kilometre taşını geçtiğini gösteriyor. Bu da fiyat düşüşüne karşın daima satın alma faaliyetine işaret ediyor. Ayrıyeten uzmanlara nazaran, önümüzdeki haftalarda meme coin için mümkün bir “tersine dönüş” manasına geliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto Para Balinaları, Binance’den Bu Altcoini Alıyor! 1

Sonuç olarak bilgiler, en büyük PEPE sahiplerinin 4 milyon dolardan 9 milyon dolara kadar gerçekleşmemiş kârlar elde ettiğini gösteriyor. CoinGecko bilgileri alım satım hacimlerinin merkezi olmayan borsa Uniswap’ten kripto borsası Binance’e kaydığını gösteriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap