Kripto Milyarderi: Bu Altcoin Piyasasında Fırsatlar Çok!

Kripto Milyarderi: Bu Altcoin Piyasasında Fırsatlar Çok!

Paylaş
BTC Piyasası: Kripto Milyarderi: Bu Altcoin Piyasasında Fırsatlar Çok!

Arbitraj milyarderi Sam Bankman-Fried, Perşembe günü yaptığı açıklamada, daha güvercin (düşük faiz oranlarını koruyacak) bir Fed’in altcoin piyasasını olumlu etkileyeceğini söyledi ve NFT yatırımındaki olasılıkların altını çizdi.

“Fed’in daha az şahinleşmesi kripto paralara yarıyor”

29 yaşındaki FTX CEO’su, Perşembe günü Economic Club of New York ile yaptığı geniş kapsamlı röportajda, para arzı ve Fed’in enflasyonu yönetmek için artan oranlara ilişkin sinyallerinin son zamanlarda piyasaları etkilediğini ve “kripto ve hisse senetleri arasında güçlü bir bağlantı”nın da açık olduğunu söyledi. Dolayısıyla, Bankman-Fried’e göre Fed, faiz oranlarını ertelemeye karar verirse, “kripto için olumlu” olacak.

BTC Piyasası: Kripto Milyarderi: Bu Altcoin Piyasasında Fırsatlar Çok! 1

Yatırımcılar bu yıl Fed’den ek oran artışları beklediğinden, Ocak ayının başından bu yana baskın bir kripto satışı oldu. Kriptokoin.com olarak aktardığımız kıdemli bir JPMorgan strateji uzmanına göre, Fed sıkılaştıkça kripto piyasası çok daha fazla düşecek ve “çılgın” spekülasyon çağına son verecek. Bankman-Fried’e göre kripto paralar “kış” yerine “sonbahar”da olabilir, çünkü son zamanlarda belirgin bir yavaşlama oldu, ancak piyasaya hala çok fazla ilgi var. Önümüzdeki aylarda Bankman-Fried, Fed’i kripto para piyasasının birincil itici gücü olarak görüyor.

Sam Bankman-Fried, altcoin piyasasının fırsatlarına değiniyor

Ayrı bir gelişmede FTX CEO’su , Perşembe günü NFT’leri bir risk sermayesi potansiyeli olarak gördüğünü belirtti. FTX, kripto para ekosistemini büyütmeye yardımcı olacak firmalara yatırım yapmak amacıyla geçen ay 2 milyar dolarlık bir risk sermayesi fonu duyurdu. VC piyasasının aşırı doymuş olup olmadığı sorulduğunda Bankman-Fried, bazı endüstrilerin genişlemek için fazla fırsatı olmadığını, ancak çok fazla fon aldığını söyledi:

Yerleşik NFT projeleri üzerinde çok fazla çaba sarf ediliyor ve yaratıcı NFT uygulamaları üzerinde çok az iş yapılıyor. Gelecekteki uygulamaların gerçekten büyüleyici olduğuna inandığım yöne doğru biraz daha eğildiğini görmek isterim.

BTC Piyasası: Kripto Milyarderi: Bu Altcoin Piyasasında Fırsatlar Çok! 2

Popüler NFT coin’ler hangileri?

Koleksiyon ve NFT’ler için kullanılan en büyük hacimli kripto paralar ve token’ler aşağıda listelenmiştir.

  • Decentraland (MANA)
  • The Sandbox (SAND)
  • Theta Network (THETA)
  • Axie Infinity (AXS)
  • Tezos (XTZ)

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap