Kripto Fenomeni Popüler Projeyle İlgili Müjdeyi Verdi

Kripto Fenomeni Popüler Projeyle İlgili Müjdeyi Verdi

Paylaş
Kripto Fenomeni Popüler Projeyle İlgili Müjdeyi Verdi

Kriptokoin – Kripto para dünyasının ülkemizde öncüsü diyebileceğimiz şahısları var elbet. Bu kişiler alanla ilgili bilgilerini paylaşmanın yanı sıra yapmış olduğu yorumlar ve teknik analizlerle hem alana katkı sağlıyor hem de bireylere yön tayin etmede yardımcı oluyorlar.

Bu kişilerden biri de twitter’da Rookie olarak bildiğimiz kripto fenomeni. Rookie bugün Ryan Fang ve Ankr Network ile ilgili bir paylaşımda bulundu ve Ryan Fang ile buluşmaktan mutluluk duyduğunu ve Ankr projesinde yer almaktan da onur duyduğunu dile getiriyor.

Rookie’nin ayrıca Türkiye’de kripto para takipçilerine de “projeyle ilgili büyük haberler yakında” müjdesi veriyor.

ANKR, veri merkezlerinde ve cihazlarda işlem yapan bilgi işlem kaynaklarından yararlanmayı amaçlayan dağıtılmış bir bilgisayar platformu. ANKR’ın sağladığı şeyin işletmelerin ve tüketicilerin kapasitelerini cihazlarından, şirket içi sunuculardan, özel buluttan ve hatta genel buluttan para kazanabilecekleri ekonomik bir model haline getirmek olduğu ifade ediliyor. Bu, ANKR’nin kullanıcılara çok daha ucuz bir fiyata daha yüksek bir kazım gücü sağlamasına olanak tanıyor.

Bulut bilişim endüstrisinde yer alan teknoloji devleri tarafından kazanılan yüksek marjlara dikkat çeken Ankr Network’ün arkasındaki ekip, araştırmacılar, öğrenciler ve yeni başlayanlar için uygun olmayan bulut bilişime merkezileşmemiş bir şekilde erişmenin bir yolu olması gerektiğine inanıyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap