Kripto bankasının Ethereum stake oranında devasa artış!

Kripto bankasının Ethereum stake oranında devasa artış!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kripto bankasının Ethereum stake oranında devasa artış!

Anchorage Digital’in Kurucu Ortağı ve Lideri Diogo Mónica, 2023’teki Ethereum stake oranlarının 4 kat arttığını açıkladı.

Ethereum’a olan ilgi giderek artıyor. Anchorage Digital tarafından yayımlanan raporlara nazaran, kurumsal müşterilerin yüzde 40’ından daha fazlası elindeki Ethereum’ları platformda platform üzerinde stake ediyor. Yıl içersinde 4 kat artış gösteren Ethereum stake süreçleri, kullanıcıların ve yatırımcıların altcoin’lerine olan inancını gösteriyor.

Yetkili isimden açıklama geldi

Dijital varlık bankası Anchorage Digital, kurucu ortağı ve Lideri Diogo Mónica’ya nazaran bu yıl platformda stake edilen Ethereum ölçüsünde dört kat artış görüldü. Móncia, geçtiğimiz günlerde yapılan bir röportajda, kurumsal Ethereum stake süreçlerindeki büyümenin Anchorage’ın 2023’te imza attığı en büyük değişikliklerden biri olduğunu tabir etti.

Móncia, “Geçen yıl FTX’in çöküşü birtakım kurumsal projeleri art plana düşürürken, çok az kurum dijital varlık ekosisteminden büsbütün çıktı” dedi. Bahisle ilgili olarak sadece Móncia deği, birçok yetkili isim ve kripto para toplulukları olumlu manada açıklamalar yaptı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap