Kilit açılımı sonrasında Sui’de (SUI) neler oluyor?

Kilit açılımı sonrasında Sui’de (SUI) neler oluyor?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kilit açılımı sonrasında Sui’de (SUI) neler oluyor?

Geçtiğimiz saatlerde 967 bin Sui’nin (SUI) kilidi açıldı, Bu durum fiyata nasıl yansıdı, SUI’deki yeni durum nedir?

3 Eylül’de kilit açılımı gerçekleştiren SUI, 967.400 token’ı (558 bin dolar) piyasaya sürdü. Çok yüksek bir ölçü teşkil etmeyen bu kıymet, tekrar de SUI fiyatında büyük bir değişime sebep oldu. Günlerdir düşen trend yapısında süreç gören tanınan coin, kilit açılımı sonrasında rahat bir nefes alarak yükselişe geçti. Pekala ya bu yükseliş ne kadar devam edebilir? SUI’deki kritik fiyat bölgeleri neresidir?

Kilit açılımı SUI’ye yaradı

1 Saatlik vakit dilimi ele alındığında geçerli bir düşen kanal yapısı oluşturan SUI, bu yapıyı şimdilik kırmış görünüyor. Kilit açılımının yatırımcılarda ve token üzerinde yaratmış olduğu baskı, yaklaşık iki haftadır sürdü. Başarılı bir halde 967.400 token’ı piyasaya süren SUI, yavaştan üst taraflı ivme kazandı.

Son olarak 0,4721 dolara iğne atan SUI, kilit açılımının tamamlanmasıyla birlikte yükseliş sergileyerek düşen kanal yapısını kırmayı başardı. Yeni olarak 0,487 dolardan alıcı bulan SUI, trend üzerinde devam ettiği sürece sırasıyla 0,51 – 0,53 – 0,551 ve 0,575 doları hedefleyebilir. BTC’nin aşağı taraflı hareketi yahut SUI ekosistemindeki FUD bir olay, fiyatı tekrar 0,482 ve 0,472 dolara çekecektir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kilit açılımı sonrasında Sui’de (SUI) neler oluyor? 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap