Kestirimleri Çıkan Analistler, Bu 4 Altcoin’de Ralli Bekliyor!

Kestirimleri Çıkan Analistler, Bu 4 Altcoin’de Ralli Bekliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kestirimleri Çıkan Analistler, Bu 4 Altcoin’de Ralli Bekliyor!

Popüler analist Ben Armstrong, bir sonraki boğa koşusu için 3 altcoin seçiyor. Bitcoin çöküşlerini bilen bir öteki analist ise iki rakip altcoin’den ‘görkemli’ bir kopuş bekliyor.

BitBoy, boğa koşusunda 3 altcoin’den üstün performans bekliyor

Kripto YouTube kanalının sunucusu ve BitBoy lakaplı Ben Armstrong, beklenen boğa koşusunda dikkat edilmesi gereken kripto para ünitelerinin Polygon (MATIC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) olduğunu düşünüyor. Ayrıyeten Cardano’nun (ADA) belirlenen birinci üç coinin ardında etkileyici bir dönüş yapacağını söylüyor.

Bu ortada Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) lideri Gary Gensler, komitenin Ripple’a karşı açtığı davadaki son karara reaksiyon gösterdi. Gensler’e nazaran, kararın daha fazla kripto kuralına yol açıp açmayacağını söylemek için şimdi çok erken. Gensler açıklamayı, mahkemenin XRP lehine karar vermesinin akabinde yaptığı birinci röportaj sırasında yaptı. Lakin Armstrong, SEC’in durumu kabul etmesi ve ilerlemesi gerektiğini öne sürüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kestirimleri Çıkan Analistler, Bu 4 Altcoin’de Ralli Bekliyor! 1

Armstrong, Gensler’in Ripple davası hakkında direkt yorum yapmayı nasıl reddettiğinin altını çiziyor. Kripto analisti SEC’in davayı temyiz edebileceğini düşünüyor. Lakin, bunun XRP’nin bir menkul değer olup olmadığı konusundaki uyuşmazlığı değiştirmeyeceğini söylüyor. Analist, kripto borsalarının şimdiye kadar sıkıntı durumda olan altcoin’i tekrar listelemesine dikkat çekiyor. Armstrong’a nazaran, sonuç olarak dava XRP’nin kazanan taraf olmasıyla sona erdi.

Usta analist: Bu iki rakip kripto ‘görkemli’ kopuşa hazırlanıyor

Bitcoin (BTC) için 2018 ayı piyasasında tabanı hakikat tespit eden bir Bluntz takma isimli analist, Ethereum’un (ETH) rakibi Solana’nın (SOL) meteorik bir fiyat artışı için hazırlandığını söylüyor. Analistin isabetli varsayımları için Btcpiyasasi.com’un bu makalesine göz atınız. Analist, Solana’nın Bitcoin’in yılın başındaki patlayıcı rallisini yansıtmanın eşiğinde olduğunu söz ediyor. Bluntz’un paylaştığı grafiğe nazaran, senaryosunu takip ederse Solana’nın Ekim ayına kadar 100 dolara yakın bir yükseliş göstermesi mümkün. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Dürüst olmak gerekirse, birkaç ay boyunca tam manasıyla SOL (maksimalist) olmak için yarım aklım var. Ocak ayında BTC’nin 18.000 dolara ulaşmasından bu yana gördüğüm en pak üst taraflı kanal kırılmalarından biri.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kestirimleri Çıkan Analistler, Bu 4 Altcoin’de Ralli Bekliyor! 2Kaynak: Bluntz/Twitter

Bu yazının yazıldığı sırada SOL 25,71 dolardan süreç görüyor. Altcoin, Bluntz’un amacına ulaşması halinde %288’in üzerinde bir yükseliş potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Analist, daha sonra Ethereum’a bakıyor. Bluntz, önder altcoin’in Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı büyük bir kırılma rallisi düzenlemeye hazır göründüğüne inanıyor. Bu bahisteki görüşlerini şu biçimde tabir ediyor:

Yaklaşık bir yıldır süren ETH/BTC kama kırılması… görkemli olacak. Ne olursa olsun, muhtemelen çoktan tabana vurduğunu ve 0,07 BTC’nin (2.101 dolar) üzerine çıkması için azgınlaşacağını düşünüyorum. Gereğince insanın buna hazır olduğunu düşünmüyorum. Bu yüzden büsbütün hazırlıksız yakalanacaklar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kestirimleri Çıkan Analistler, Bu 4 Altcoin’de Ralli Bekliyor! 3Kaynak: Bluntz/Twitter

Grafiğine nazaran analist, ETH/BTC’nin 0,112 BTC’ye (3.362 dolar) kadar yükseleceğini iddia ediyor. Bu yazının yazıldığı sırada ETH/BTC 0,06337 BTC (1.902 dolar) kıymetinde.

Bitcoin’in kendisine gelince, Bluntz BTC’nin kısa bir müddet 30.000 doların altına düştükten sonra en azından sıçrama yapacağını söylüyor. Analist, şu açıklamayı yapıyor:

BTC’deki düşük vakit dilimleri katiyetle umut verici görünüyor. Daha yüksek vakit dilimi aralığının alt ucunu test ettikten sonra yeni kırdığımız düşük vakit dilimi aralığını geri kazanıyoruz. En berbat senaryo: birkaç günlük yükseliş. En güzel senaryo: bence yeni tepeler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kestirimleri Çıkan Analistler, Bu 4 Altcoin’de Ralli Bekliyor! 4Kaynak: Bluntz/Twitter
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap