Kaspa’da (KAS) bu göstergeye dikkat!

Kaspa’da (KAS) bu göstergeye dikkat!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Kaspa’da (KAS) bu göstergeye dikkat!

En düşük düzeyini geldikten sonra yüzde 30’a yakın bir kıymet kazanan Kaspa (KAS) için indikatörler farklı bir rol oynuyor.

Kaspa (KAS) üzere bir kripto para ünitesinin gelecekteki gidişatını kestirim etmek kelam konusu olduğunda, trend çizgileri ve Fibonacci düzeyleri üzere teknik göstergeler çok kıymetli araçlar olabilir. Bu trend çizgilerinin, bilhassa de 0,236 Fibonacci düzeyinin test edilmesi, ekseriyetle bir aşağı istikametli hareketin sinyali olarak yorumlanır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Kaspa’da (KAS) bu göstergeye dikkat! 1

Kaspa (KAS) teknik değerlendirmesi

Örneğin, KAS 0.012’de en düşük düzeye ulaştıktan sonra 0,236 Fibonacci düzeyine kadar geri çekildi. Bu durum yatırımcılar için KAS’ın belgisiz fiyat yapısında hareket ettiğine dair bir işaret oldu. Bu düzeylerin rastgele belirlenmediğini, tabiatta bulunan ve finansal piyasalar için de geçerli olduğu kanıtlanmış matematiksel oranlardan türetildiğini bilmek, grafik değerlendirmesinin temel ögelerinden biridir..

Birkaç gün evvel taban düzeyine temas ederek yatırımcısını korkutan KAS, daha sonrasında yüzde 30’a yakın tesirli bir performans kaydetti. Şimdi grafiğilinin olgunlaşmamasından kaynaklı olarak indikatör ve göstergelerin ön planda olduğu KAS, pek çok yatırımcı kitlesi tarafından yakınen takip ediliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap