Justin Sun da Var! 5 Balina, Bu Altcoin’den Satın Alıyor!

Justin Sun da Var! 5 Balina, Bu Altcoin’den Satın Alıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Justin Sun da Var! 5 Balina, Bu Altcoin’den Satın Alıyor!

Tron (TRX) ağının ünlü kurucusu Justin Sun, Curve Finance hack teşebbüsünün acısını sarmak için harekete geçti. Sun ve 5 büyük balina bugün piyasadan milyonlarca dolar kıymetinde altcoin topladı.

Justin Sun ve ünlü balinalar CRV için ortak gayret yürütüyor

Tron kurucusu Sun, Curve Finance’in kurucusu Michael Egorov’a bağlı büyük bir kredinin tasfiye edilmesini önleyebilecek bir hareketle CRV fiyatını desteklemek için adım attı. Kelam konusu tasfiye Tron ağında yayınlanan USDT için potansiyel tehlikeler içeriyor.

Tehlikenin farkında olan Sun, bugün Curve Finance’in kurucusu Michael Egorov’a bağlı büyük bir kredinin tasfiyesini önlemek için harekete geçti. Salı günkü Blockchain bilgilerine nazaran, “Curve.fi Founder” etiketli bir cüzdandan OTC süreçle ortalama 5 milyon CRV satın aldı. Satın alımın ortalama fiyatı 0,4 dolardı. CRV şu anda bu fiyattan bir ölçü üstte süreç görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Justin Sun da Var! 5 Balina, Bu Altcoin’den Satın Alıyor! 1

Bu süreç, 2,3 milyon doların biraz üzerinde bir bedele denk geliyor. Sun, CRV fiyatını desteklemek ismine, Egorov’un kredisinin tasfiye edilebileceği 0,37 doların üzerinde ödeme yaptı. Tron kurucusu fedakarlığından akabinde Twitter’dan şunları yazdı:

Curve’a yardım edeceğim için heyecanlıyım! Kararlı ortaklar olarak, muhtaçlık duyulduğunda takviye sağlamaya kararlıyız. Ortak eforlarımız, Curve’de kullanıcı avantajlarını artıran bir stusdt havuzu sunacak. Birlikte topluluğu güçlendirmeyi ve merkezi olmayan finans oluşturmayı hedefliyoruz.

CRV satın alımlarını destekleyen ünlü kurumsal balinalar

Wintermute

Bu esnada, on-chain datalara nazaran Wintermute Trading geçtiğimiz saatlerde iki süreçte 0x4D3 ile başlayan adrese toplam 1 milyon USDT aktardı. Akabinde bunlarla 2,5 milyon CRV topladı.

Prisma Finance

Veriler ayrıyeten Prisma Finance etiketli adres bir adresin Curve’ün kurucusunun adresine 500.000 USDT aktardığını gösteriyor.

DWF Labs

Bir öteki balina DWF Labs, Curve’ün kurucusunun adresine yaklaşık 1 milyon USDT aktardı. Lakin Curve’nin kurucusu DWF’nin adresine şimdi aktarma yapmadı.

Huang Licheng

Paidun raporuna nazaran 1 Ağustos’ta Huang Licheng’in adresi, Curve kurucusunun adresine 1. 5 milyon USDT aktardı ve 3,75 milyon CRV aldı.

Son olarak, Dollar.eth isimli bir hesap Fraxlend’in satın alımlarıyla ilgili toplumsal medyadan şunları paylaştı:

Curve Finance’in kurucusu Michael Egorov şimdiye kadar Fraxlend’den 7,5 milyon CRV’yi geri ödedi ve geri aldı ve bunu yeni bir EOA cüzdan adresine gönderdi ve akabinde USDT aldı.

Justin Sun’ın atak yaptığı Curve Finance’de neler yaşandı?

Pazartesi günü Curve, kestirimi kıymeti 30 milyon dolar üzerinde olan bir hack saldırısının kurbanı oldu. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız otopsi raporları, akıllı kontratlardaki güvenlik açıklarına dikkat çekiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap