İzleme Listelerine Giren 7 Altcoin Bunlar!

İzleme Listelerine Giren 7 Altcoin Bunlar!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: İzleme Listelerine Giren 7 Altcoin Bunlar!

Bitcoin ve altcoin dünyasında erken davranmak çok kıymetli. Ön satışlara katılırsanız tokenleri ucuz fiyatlardan satın alabilirsiniz. Örneğin, 1 MATIC 0,00263 USD idi. Bu, 0,78 USD’lik mevcut fiyatın 279 katına denk geliyor. ATH’nin 2,92 USD olduğunu unutmayın. Bunu göz önünde bulundurarak, göz önünde bulundurmanız gereken 7 altcoin’i sizler için derledik.

Altcoin SpinFi

Altcoin SpinFi yahut Spin, Near protokolünde bir DEX’tir. Daima yatırımlar (perps) ve opsiyonlar sunar. Haziran 2023’te Polygon zkEVM zincirinde de piyasaya sürüldü. Token satışları 17-27 Temmuz 2023 tarihleri ortasında. İcodrops’a nazaran, halka açık satış fiyatı token başına 0,05 ABD dolar. Bu, coin lansmanlarından birinci seçimimiz.

Ulaş Utku Bozdoğan: İzleme Listelerine Giren 7 Altcoin Bunlar! 1

DeFiLlama’ya nazaran TVL’leri 972.696 dolar. Bu ayın başlarında, zati 1 milyon dolara ulaştı. Mayıs 2023’ten bu yana, TVL’lerinde büyük gelişmeler görebiliriz. Ayrıyeten takım hakkında da bilgi buldular. Bu yeni projelerde kıymetli bir faktördür. Anonim projeler o kadar da itimat vermiyor. Lakin LinkedIn sayfalarında grup hakkında bilgi var.

İyi bir denetim

SpinFi ayrıyeten bir kontrol geçirdi. BlockApex projeyi denetledi.  Örneğin, altcoin SpinFi’yi DeFi kullanıcıları için CEX ile rekabet eden bir tecrübeyle karşılaştırdılar. Toplumsal medyada da SpinFi sağlam görünüyor. Twitter’da 62,4 bin takipçileri var. Ayrıyeten 20 bin Discord üyesi var. Bunlar uygun sayılar ve faal bir takım ve topluluk olduğunu gösteriyor.

Araştırma takımımız SpinFi’yi yasal bir proje olarak nitelendirdi. Near’da kıymetli bir yer tutuyor ve onları destekleyen birkaç düzgün VC’ye sahip. Aşağıdaki fotoğraf Spin’de izleyebileceğiniz stratejileri göstermektedir.

Ulaş Utku Bozdoğan: İzleme Listelerine Giren 7 Altcoin Bunlar! 2

Altcoin Radpie

Radpie, Yeni Kuşak bir SubDAO Randıman Optimizatörüdür. Bunu Radiant Capital’in sağlam altyapısından yararlanarak yaparlar. Platformu kullanırken, ödül olarak altcoin RDP tokenleri ve RDNT token emisyonları kazanabilirsiniz. Bu coin lansmanlarından ikinci seçimimiz. Radpie, bize Magpie (Wombat) ve Penpie’yi getiren tıpkı gruptan. Fakat, proje o kadar yeni ki, şu anda TVL’leri hakkında hiçbir bilgi mevcut değil. Öte yandan, TVL’yi elbette Magpie ve Penpie ile karşılaştırabiliriz. DeFiLlama’ya nazaran, Magpie’ın ekosistem TVL’si 8,12 milyon dolar. Penpie’nin ekosistemi için TVL ise 47,28 milyon dolar. Bunlar umut verici sayılar.

Ekip hakkındaki bilgileri Magpie web sitesinde bulabilirsiniz. Daha evvel de belirtildiği üzere, grup bilgilerinin mevcut olması her vakit düzgüne işarettir. Toplumsal medyada altcoin Radpie, bilhassa yeni bir proje olduğu düşünüldüğünde, âlâ durumda. Twitter’da şu anda 2,4 bin takipçileri var. Fakat Discord’ları, sunucularındaki 62,6 bin şahısla çok daha düzgün durumda.

Ulaş Utku Bozdoğan: İzleme Listelerine Giren 7 Altcoin Bunlar! 3

Radpie ayrıyeten iki kontrol geçirdi. Biri Peckshield ve başkası Watchpug tarafından. Araştırma takımımız Peckshield kontrolünü bulamadı. Bununla birlikte, tekrar de olumlu bir karar verdiler. Yani, karar bunun yasal bir proje olduğu istikametinde. Token satışı hakkında bir duyuru için gözünüzü dört açın.

https://twitter.com/Radpiexyz_io/status/1671658215115718656

Clip Finance

Altcoin Clip Finance şimdi erken etaplarda. Zincirler ortası getiri eserleri için bir altyapı katmanıdır. Clip Finance, çok zincirli DeFi getiri stratejileri için tek tıklamalı bir tahlile sahiptir. Fakat, proje şimdi başlatılmamıştır. Öte yandan, halihazırda bir web sitesi ve doxed bir grup var. Şimdi bir eser olmadığı için TVL hakkında da bilgi bulunmuyor. Fakat web sitesinde LinkedIn profillerine kontaklar içeren takım bilgileri var. Bu, temel araştırmanızda her vakit değerli bir faktördür. Şu anda kontroller hakkında da bilgi mevcut değil. Lakin, web sitesi bunun yakında geleceğini belirtiyor.

https://twitter.com/ClipFinance/status/1682478565957292038

Sosyal medya varlıkları şu anda sadece Twitter’a uzanıyor. Fakat şunu denetim edin. 10 bin Twitter takipçileri var. Bu makalenin yazıldığı sırada, bağlantılı diğer bir toplumsal medya mevcut değildir. Web sitelerinde yakında bir token satışı yapılacağı belirtiliyor.

Altcoin Blur

Blur, profesyonel traderların büyük ilgisini çeken altcoin Ethereum tabanlı bir NFT borsasıdır. Piyasa pahası %60 süreç hacmiyle niş pazarda başkan olan Blur, eşsiz özellikler, yüksek sürat ve düşük fiyatlar de sunmaktadır. Platform, kapsamlı temel tahliller, derinlik grafikleri ve çeşitli öbür fonksiyonlar sağlar. Ek olarak, uygun token alım satımını kolaylaştıran bir borç verme protokolü olarak fonksiyon görür. Kullanıcılar ayrıyeten demokratik yapısına katkıda bulunan oy haklarına da sahiptir.

Ulaş Utku Bozdoğan: İzleme Listelerine Giren 7 Altcoin Bunlar! 4

LooksRare

LooksRare, ödül tabanlı bir sistem ile güçlendirilmiş merkezi olmayan bir NFT borsası. Kullanıcıları dijital öğeleri listelemeye teşvik ediyor. Ayrıyeten onlara makul gelir artışı için fırsatlar sunuyor. Şu anda Altcoin LooksRare, yatırımcılardan olumlu yansılar alan ikinci airdrop’unu gerçekleştiriyor. Bilhassa OpenSea’de kıymetli sayıda NFT projesinin bulunması, tüm NFT yatırımcıları için eksiksiz beklentiler olduğunu gösteriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: İzleme Listelerine Giren 7 Altcoin Bunlar! 5

OP Names

Altcoin OP Names, kullanıcıların kimliklerini koruyarak çalışan bir Web3 hizmetidir. DAO, NFT ve Name Card üzere çeşitli ağlarla etkileşime girerek toplu kimlikler ve eşsiz isimlerle çalışmak üzere tasarlanmıştır. Şu anda beta testinden geçen OP Names, yakında airdrop’unu başlatacak ve ilgilenen alıcılara token dağıtacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: İzleme Listelerine Giren 7 Altcoin Bunlar! 6

Pendle

Altcoin Pendle btcpiyasasi.com olarak baktığımızda, getiri ticareti için bir DeFi protokolüdür. İki cins token sunar: birincil token ve getiri tokenleri. Pendle, fiyat dalgalanmaları sırasında artan maruz kalma yoluyla getiriyi en üst seviyeye çıkararak ve fiyat düşüşleri sırasında riskleri en aza indirerek, her iki token cinsini birleştiren bir ekosistem kurar. Tokenlar oy hakkı ve likidite sağlarken, token sahiplerinin fiyatlardan hisse almasına imkan tanır.

Ulaş Utku Bozdoğan: İzleme Listelerine Giren 7 Altcoin Bunlar! 7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap