İşte Meteorik Electroneum Fiyat Tahminleri: 2,5 Dolar, 1,10 Dolar…

İşte Meteorik Electroneum Fiyat Tahminleri: 2,5 Dolar, 1,10 Dolar…

Paylaş
İşte Meteorik Electroneum Fiyat Tahminleri: 2,5 Dolar, 1,10 Dolar…

Kriptokoin.com – Şu anda dolaşımda 2.000’den fazla kripto para birimi var ve Electroneum, 2017’de tanıtılan eşsiz bir İngiliz kripto para birimi oldu. Ayrıca ETN sunduğu olanaklarla kripto pazarından fazlası ile dikkat çekti. Peki bu altcoin’in geleceği nasıl görünüyor? Fiyat yeni zirveleri görecek mi? Bu soruları popüler analistlerin Electroneum fiyat tahminleri ışığında cevaplandıralım…

Elektroneum (ETN) nedir? Amacı ve avantajları nelerdir?

Bitcoin 2009 yılında piyasaya sürüldü ve bundan sonraki yıllarda 2.000’den fazla kripto para sahaya çıktı. Electroneum, Eylül 2017’de olağanüstü teknik becerilere sahip bir geliştirici ekibi ve Richard Ells tarafından başlatılan bir projedir. Proje bir ICO aracılığıyla fon sağlamak için 40 milyon dolar toplayabildi ve bu fonların çoğu projenin daha da geliştirilmesi için kullanıldı. ETN, kripto paraların toplu olarak benimsenmesine yardımcı olan bir mobil kripto para olarak başlatıldı.

Proje, yatırımcılara yeterince kâr sağlayamadı, ancak mobil madencilik gibi özelliklerden dolayı ilgi görebildi. Electroneum (ETN), kullanıcılarına mobil cüzdan saklama gibi hizmetler sunmanın yanı sıra cep telefonlarını kullanarak kripto para madenciliği yapma seçeneği sunan bir mobil kripto para birimidir. Kullanıcılar mobil uygulamayı indirebilir ve madencilik işlemine başlayabilir. Platformun Blockchain’i GPU ve ASIC madencilerini kısıtlamak ve Blockchain’i kullanıcıların kontrolünü vermek için tasarlandı.

Electroneum, ödeme işlemleriyle ilgili kullanıcılara yardımcı olmak için başlatılan bir mobil kripto paradır. Kripto geliştiricileri tarafından insanların oyun oynama, arkadaşlara para gönderme ve uygulamalar için ödeme yapma gibi mikro dönüşümler yapmalarına yardımcı olmak için tanıtıldı. Electroneum, 2017’deki lansmanından bu yana uzun bir yol kat etti ve önümüzdeki yıllarda KYC uyumluluklarını tanıtmak ve projelerine yeni ortaklıklar eklemek gibi önemli gelişmeler kaydetti. Proje, ilk İngiliz kripto para birimidir ve bu projenin amacı,  kripto para birimi piyasasında büyük bir değişiklik getirmektir.

İşte popüler analistlerin Electroneum fiyat tahminleri

İlk 100 kripto para biriminden biri olan bir kripto para biriminin fiyatını tahmin etmek zordur. Piyasa değişken ve doğru fiyat tahminleri vermek mümkün değil. İşte bazı piyasa analistlerinin Electroneum fiyat tahminleri…

1- US Lifted analistleri: 2021 yılına kadar 1,10 dolar

Piyasa eğilimlerine dayanarak US Lifted’ın analistleri, Electroneum’un fiyatının 2020 yılında 0,812 dolar seviyesine, 2021 yılına kadar ise 1,10 dolar seviyesine ulaşabileceğini tahmin ediyor.

2- Coin Liker analistleri: 2023 yılına kadar 2,5 dolar

Başka bir fiyat tahmin platformunun analistleri, Electroneum fiyatının 2023 yılına kadar 2,5 ABD dolarına ulaşabileceğini öngördü.

3- Crypto Ground analistleri: 2023 yılına kadar 0,1913 dolar

Fiyat tahmin platformu Crypto Ground’un analistleri, 2019 sonunda fiyatın 0,0096 dolara ulaşabileceğini ve 2023 yılına kadar 0,1913 dolara ulaşabileceğini öngördü.

4- Bit Degree analistleri: 2019’un sonuna kadar 0,74 dolar

Bit Degree analistleri, kripto para birimlerinin analizini sağlayan başka bir platformdur ve ETN fiyatlarının 2019’un sonuna kadar 0,74 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyorlar.

5- Connounce analistleri: 2020 yılı sonuna kadar 0,01 – 0,022 ABD doları

Kripto para birimi piyasası, altcoin’lerin pazara girmesiyle birlikte bir patlama yaşadı. Altcoin’lerin kullanımı arttı ve Connounce analistleri, 2020 yılında Electroneum’un fiyatını tahmin etmek için ETN’nin eğilimlerini yakından incelediler. Analistlere göre fiyat 2020 yılı sonuna kadar 0,01 – 0,022 ABD dolarına ulaşabilir. Ayrıca analistler, 2019 yılının sonunda fiyatın 0,0030 dolar seviyesine düşebileceğini tahmin ediyor.

Sonuç

Son birkaç ayda Bitcoin piyasaları, kullanıcılara mükemmel bir yatırım getirisi veremediğinden, altcoin piyasasında bir patlama yaşandı. Electroneum, oyun içi alışverişlerde ve çevrimiçi oyun işlemlerinde kullanılır. Electroneum yavaş yavaş büyüyor ve piyasa değerine göre ilk 100 kripto para biriminde biri olmak üzere merdivene yavaşça tırmandığından insanlar arasında popülerlik kazanıyor. Bu nedenle bazı analistler ETN’de ciddi yükseliş öngörüyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap