İşte Haftanın En Çok Kazanan 5 Altcoin’i ve Beklentiler!

İşte Haftanın En Çok Kazanan 5 Altcoin’i ve Beklentiler!

Paylaş
BTC Piyasası: İşte Haftanın En Çok Kazanan 5 Altcoin’i ve Beklentiler!

Bu makalede, 11 – 18 Mart arasında en çok artan beş altcoin projesini, analist Valdrin Tahiri’nin fiyat tahminleri eşliğinde inceleyelim. Listenin ilk sırasında, balinaların tekrar harekete geçtiği Aave (AAVE) yer alıyor.

  • Aave (AAVE) : %25.45
  • THORChain (RUNE) : %21.95
  • The Graph (GRT) : %21.71
  • Basic Attention Token (BAT) : %20.79
  • Waves (WAVES) : %17.94

Son 7 günün kar kralı 5 altcoin

AAVE, 18 Mayıs’tan bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düşüyor. Şimdiye kadar, 24 Şubat’ta 112.4 dolara temas etti. Fiyat o zamandan beri küçük bir yukarı hareket başlattı ve çizgiden çıkma sürecinde görünüyor. Yukarı hareket devam ederse, bir sonraki en yakın direnç 275 dolar. Bu seviye, Ocak 2021’in başından beri aşılamadı.

BTC Piyasası: İşte Haftanın En Çok Kazanan 5 Altcoin’i ve Beklentiler! 1

Rune 24 Şubat’tan beri yükseliyor. Şimdiye kadar 17 Mart’ta 8,59 dolara ulaştı. Bu 21 günde %185’lik bir artışa denk geldi. Fiyat o zamandan beri sadece biraz düştü. Aşağı yönlü hareket devam ederse, en yakın destek alanları 7,20 dolar ve 4,65 dolar. Birincisi, bir önceki yükselen paralel kanalın direnç çizgisi ve şimdi muhtemelen destek görevi görecek. İkincisi, kanalın ortası ve 0,382 Fib geri çekilme direnç seviyesi.

BTC Piyasası: İşte Haftanın En Çok Kazanan 5 Altcoin’i ve Beklentiler! 2

GRT, 7 Şubat’tan bu yana alçalan bir direnç çizgisiyle birlikte düşüyordu. 14 Mart’ta bu çizgiden ayrıldı ve dört gün sonra onu destek olarak doğruladı (aşağıdaki yeşil simge). Yukarı hareket devam ederse en yakın direnç alanı 0,51 dolarda. GRT bunun üzerine çıkmayı başarırsa, analiste göre fiyat artışının hızı hızlanması beklenebilir.

BTC Piyasası: İşte Haftanın En Çok Kazanan 5 Altcoin’i ve Beklentiler! 3

GRT’ye benzer şekilde BAT, 28 Şubat’ta alçalan bir direnç çizgisinden çıktı ve 8 Mart’ta bunu destek olarak doğruladı (aşağıdaki yeşil simge). O zamandan beri yukarı doğru hareket ediyor ve Şubat ayının en yüksek seviyelerine 0,97 dolardan yaklaşıyor. Bu seviyenin üzerinde bir kırılma, analiste göre muhtemelen artış oranını hızlandıracaktır.

BTC Piyasası: İşte Haftanın En Çok Kazanan 5 Altcoin’i ve Beklentiler! 4

WAVES, 4 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaştığından beri azalan bir direnç çizgisini izliyordu. Mart ayında yukarı yönlü bir harekete başlayan WAVES, 9 Mart’ta bu hattan çıktı ve üç gün sonra bunu destek olarak doğruladı. En yakın direnç alanı 32.60 dolar. Bu seviyeyi temizlemek muhtemelen tüm zamanların en yüksek fiyatına yol açabilir.

BTC Piyasası: İşte Haftanın En Çok Kazanan 5 Altcoin’i ve Beklentiler! 5

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap