İşte Bugün Fiyatı Patlayan ve Çöken 14 Altcoin’in Listesi!

İşte Bugün Fiyatı Patlayan ve Çöken 14 Altcoin’in Listesi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bugün Fiyatı Patlayan ve Çöken 14 Altcoin’in Listesi!

Yeni haftayla birlikte Bitcoin’de 43.000 dolar bölgesini kaybettik. Düşüş, piyasa genelinde hissedilirken çoğu altcoin projesinin haftalık kazancını yeşilde tutması olumlu haber. Bu yazıda. CoinMarketCap verilerine göre 18 Ocak’ın patlayan ve çöken altcoin’lerini listeleyelim.

İşte günün en çok yükselen 7 altcoin projesi

İlk sıradaki PumpETH (PETH) için topluluk odaklı bir pump grubu diyebiliriz. Projenin Twitter sayfasında yatırımcıların kar oranları retweet’leniyor ve son günlerde CMC ve Coingecko listeleriyle 24 saat içinde ender görülen kar oranına ulaştı.

İkinci sıradaki Chicken Zilla (CHKN) ise günü %13.000’in üzerinde sürdürüyor. Binance Smart Chain tabanlı Chicken Zilla, Chickenverse ekosistemi aracılığıyla kripto oyun ve konfor gıda zinciridir. Listenin üçüncü sırasında BitcoinRegular’ı (BTRL) görülüyor. Altcoin projesi herkesin çevrimiçi alışverişlerde kripto para kullanmasına izin vermeyi amaçlar. BTRL bugün %2.000’in üzerinde yükseldi. Bu düzeyde yükselen bir diğer altcoin’de BABY WHITE HAMSTER (BWH) oldu. Günün yüksek performanslı altcoin’lerin listedeki aşağıdaki tokenlerle tamamlanıyor.

  • Sakura Bloom (SKB)
  • LuckySevenToken (LST)
  • Puli Inu (PULI)
  • FirstDog (FSD)
Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bugün Fiyatı Patlayan ve Çöken 14 Altcoin’in Listesi! 1

Günün kırmızı tahta liderleri

Bitcoin, hafta sonu 43.000 dolar bölgesinde zaman geçirdikten sonra Pazartesi bu seviyeyi ihlal etti. Bununla birlikte piyasa genelinde ortalama %5’lik kayıplar görüldü. Ancak bazı kripto para birimlerinin zararı, piyasadan bağımsız %100’e ulaştı. Örneğin DOGEFOOD, 18 Ocak’ta 24 saatte %98 değer kaybetti. Ayrıca AgaveCoin (AGVC), FidexToken (FEX) ve aşağıdaki kripto para birimleri bu düzeyde çöken diğer altcoin projeleri arasında. Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Baby Shiba Coin’in analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Ulaş Utku Bozdoğan: İşte Bugün Fiyatı Patlayan ve Çöken 14 Altcoin’in Listesi! 2

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap