İşte Bu Hafta Taban Dalışı Yapan 5 Altcoin!

İşte Bu Hafta Taban Dalışı Yapan 5 Altcoin!

Paylaş
BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Taban Dalışı Yapan 5 Altcoin!

Kripto para uzmanları, bu hafta en makûs performans gösteren 5 altcoin projesini açıkladı! Pekala, bu altcoinler hangileri? İşte detaylar…

Uzmanlar bu hafta taban düzeyleri gören 5 altcoin projesini açıkladı!

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere kripto para piyasası birçok makroekonomik nedenden ötürü bu hafta çoklukla yatay düzeylerde süreç gördü. Bununla bir arada 28 Nisan – 5 Mayıs ortası tarihlerde, bu altcoin projeleri en çok kayıp yaşayan altcoinler olarak karşımıza çıkıyor.

  • Sui (SUI) fiyatı yüzde 71,72 düşüş yaşadı
  • Immutable (IMX) fiyatı yüzde 16.12 düştü
  • Injective (INJ) fiyatı yüzde 15.44 düştü
  • Render Token (RNDR) fiyatı yüzde 15.30 düştü
  • MultiversX (EGLD) fiyatı yüzde 12.92 düştü

Sui (SUI)

Haftanın en çok düşüş gören altcoin projesi SUI olarak karşımıza çıkıyor. SUI fiyatı 4 Mayıs’tan bu yana kısa vadeli azalan direnç çizgisinin altına düştü ve 1,25 dolarlık yatay dayanak alanına çok yakın süreç görüyor. Uzmanlara nazaran projenin yalnızca bu hafta süreçlere açılması ve fiyat geçmişinin olmaması nedeniyle, fiyatın bundan sonra nereye gideceğine dair bir iddia yapmak güç gözüküyor.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Taban Dalışı Yapan 5 Altcoin! 1

Uzmanlara nazaran SUI, direnç çizgisinin üstüne çıkmayı başarırsa, 1.34 dolarlık direnç alanına yükselebilir. Bununla bir arada, 1.25 dolarlık alandan gerçekleşecek bir kırılma, SUI fiyatının 0.96 dolarlık en yakın dayanağa gerçek geri bir fiyat yaşamasına neden olabilir.

ImmutableX (IMX)

Haftanın en çok kaybedenlerinde listenin ikinci sırasında IMX yer alıyor. IMX fiyatı, 15 Nisan’da 1,25 dolarlık yatay direnç alanı (kırmızı simge) tarafından reddedildiğinden beri düştü. Kısa bir mühlet sonra, yükselen bir dayanak çizgisinden aşağı kırıldı ve bu da evvelki artışın artık tamamlandığını gösteriyor. Uzmanlara nazaran aşağı taraflı hareket devam ederse, IMX fiyatı en yakın takviye 0,618 Fib geri çekilme dayanak düzeyinin oluşturduğu 0,85 dolar olacak. Bununla birlikte, IMX yükselişe geçerse 1,25 dolarlık direnç alanına hakikat üst istikametli bir hareket gerçekleşebilir.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Taban Dalışı Yapan 5 Altcoin! 2

Injective (INJ)

Haftanın en çok paha kaybı yaşayan altcoin projelerinden INJ fiyatı 17 Şubat’tan bu yana simetrik bir üçgen içinde süreç görüyor. Simetrik üçgen nötr bir formasyon olarak kabul edilir, yani hem kırılma hem de bozulma mümkündür. Şu anda fiyat, formasyon takviye çizgisine yakın süreç görüyor. Fiyatın aşağı kırılması halinde 6,50 dolarlık yatay takviye bölgesine bir düşüş gerçekleşebilir. Lakin, bir kırılma gerçekleşirse 9,20 dolara kadar üst istikametli bir hareket bekleniyor.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Taban Dalışı Yapan 5 Altcoin! 3

Render Token (RNDR)

Bir başka yandan paha kaybeden altcoin projeleri ortasında, geçtiğimiz haftaların en tanınan altcoinlerinden RNDR yer alıyor. RNDR fiyatı 26 Nisan’da 2,10 dolarlık yatay direnç alanından çıktı. Daha sonra, 3 Mayıs’ta dayanak olarak doğrulamak için geri döndü (yeşil simge). Fiyat öteki bir üst taraflı harekete başlarsa, 3,10 dolardan bir sonraki dirence yükselebilir. Bununla birlikte, aksine bir hareket 1,60 dolara düşüş gerçekleştirebilir.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Taban Dalışı Yapan 5 Altcoin! 4

MultiversX (EGLD)

Listenin en son üyesi ise karşımıza MultiversX (EGLD) olarak çıkıyor. EGLD fiyatı Şubat ayından bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düştü. Daha yakın vakitte, bu çizgi 27 Nisan’da bir redde neden oldu. Artık, fiyat 38 dolarlık yatay dayanak alanına yakın süreç görüyor. Çizgi ile birleştiğinde, düşüş formasyonu olarak kabul edilen azalan bir üçgen oluşturuyorlar. Fiyat aşağı taraflı kırılırsa, 32 dolarlık yılın en düşük düzeyine ulaşabilir. Lakin EGLD düşüş formasyonunu geçersiz kılar ve direnç çizgisinin üzerine çıkarsa 48 dolara kadar yükselebilir.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Taban Dalışı Yapan 5 Altcoin! 5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap