İşte Bu Hafta Patlamaya Hazırlanan 4 Altcoin

İşte Bu Hafta Patlamaya Hazırlanan 4 Altcoin

Paylaş
BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Patlamaya Hazırlanan 4 Altcoin

Kripto para dünyasında herkes bu hafta neler olacağına bakıyor. Bilhassa dört altcoin için patlama yapma mümkünlüğü dikkat çekiyor. Ayrıntılara bakalım.

Altcoin Toncoin kırılma arifesinde

Altcoin Toncoin (TON), 1,53 doların üzerinde bir kırılma ve kapanışla tamamlanacak olan bir zıt baş ve omuz formasyonu oluşturuyor.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Patlamaya Hazırlanan 4 Altcoin 1

Kademeli olarak yükselen 20 günlük EMA (1,38 dolar) ve olumlu bölgedeki RSI değerli. En az direnç yolunun üst istikamette olduğunu gösteriyor. Alıcılar fiyatı 1,53 doların üzerine çıkarırsa, altcoin TON/USDT kuru 1,91 dolarlık formasyon maksadına yanlışsız yeni bir artış trendine girecek. Ayıların öbür planları olması olası. Onlar 1,53 dolar düzeyini müdafaaya ve fiyatı hareketli ortalamaların altına çekmeye çalışacaklar. Bunu yapmayı başarırlarsa, parite 1,25 dolara ve sonunda 1,15 dolara düşecek.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Patlamaya Hazırlanan 4 Altcoin 2

4 saatlik grafik, 1,53 dolar düzeyinin alıcıların geçmesi için sert bir bariyer olacağını gösteriyor. Fiyat bu düzeyden düşer fakat 20-EMA’dan toparlanırsa, boğaların küçük düşüşlerde alım yaptığını gösterecek. Bu da 1,53 doların üzerine çıkma ihtimalini artıracak. Parite daha sonra 1,70 dolara yükselecek. Bunun yerine, fiyat düşer ve 20-EMA’nın altına kırılırsa, traderların 1,53 dolar civarında kar realizasyonu yaptıklarını gösterecek. Parite daha sonra 50-SMA’ya ve akabinde 1,33 dolara düşecek.

Monero fiyatı optimistliğini koruyor

Altcoin Monero‘nun son birkaç gün içinde ikinci kere yükseliş trendi çizgisinden keskin bir formda toparlanması, boğaların seviyeyi şiddetle savunduğunu gösteriyor.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Patlamaya Hazırlanan 4 Altcoin 3

Altcoin XMR/USDT kuru, kuvvetli bir pürüz teşkil etmesi beklenen olan 20 günlük EMA’ya (148 dolara) ulaşacak. Boğalar bu düzeyden fazla geri adım atmazsa, 20 günlük EMA’nın üzerinde bir ralli mümkünlüğü artar. Paritenin daha sonra 50 günlük SMA’ya (157 dolara) gelmesi kelam konusu. Ayrıyeten bu da ayıların satışını çekecek. Fiyat 20 günlük EMA’dan keskin bir biçimde düşerse, ayıların rallilerde satmaya devam ettiğini gösterecek. Parite daha sonra artma trendi çizgisini tekrar test edecek. Bir dayanak düzeyinin tekrar tekrar test edilmesi onu zayıflatma eğilimindedir. Bu düzey pes ederse, parite 125 dolara ve akabinde 115 dolara düşecek.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Patlamaya Hazırlanan 4 Altcoin 4

Boğalar, 4 saatlik grafikte fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkardı. Buna nazaran bu da ayıların denetimlerini kaybediyor olabileceğini gösteriyor. 150’de güçlü bir direnç var. Fakat bu düzey ölçeklenirse parite 160 dolara ulaşacak. Yükselen 20-EMA ve olumlu bölgedeki RSI, alıcılar için küçük bir avantaja işaret ediyor. Birinci zayıflık işareti, hareketli ortalamaların altında bir kırılma ve kapanış olacak. Bu, fiyatı yükseliş trendi çizgisine çekecek. Bu dayanağın altında bir kırılma, pariteyi 125 dolara düşürecek.

Altcoin Mantle fiyat analizi

Altcoin Mantle (MNT) 20 Temmuz’da 0,60 dolara ulaştığından beri güçlü bir düşüş kademesi içinde. Keskin düşüş basamağı RSI’ı çok satım bölgesine göndererek bir rahatlama rallisinin mümkün olduğunu gösterdi.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Patlamaya Hazırlanan 4 Altcoin 5

Ağustos 25’teki dış gün mum çubuğu formasyonu, alıcıların denetimi ele geçirmeye çalıştığını gösteriyor. Altcoin MNT/USDT paritesi birinci olarak dikkat edilmesi gereken değerli bir düzey olan 20 günlük EMA’ya (0,45 dolara) yükselecek. Alıcılar bu mahzuru aşarsa, parite %38,2 Fibonacci geri çekilme düzeyi olan 0,48 dolara yükselecek. Bilakis, fiyat 20 günlük EMA’dan aşağı dönerse, ayıların her küçük rallide satmaya devam ettiğini gösterecek. Bu da dayanağın 0,41 dolardan yine test edilmesine neden olacak. Bu düzey kırılırsa, parite 0,35 dolara kadar düşecek.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Patlamaya Hazırlanan 4 Altcoin 6

4 saatlik grafik, boğaların fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkardığını lakin kaçak bir ralli başlatmak için gayret ettiğini gösteriyor. Bu, ayıların pes etmediğini ve daha yüksek düzeylerde bir meydan okuma oluşturabileceklerini gösteriyor. Fiyat hareketli ortalamaların altına düşerse, ayılar için avantaj sinyali verecek. Bu da 0,41 doların altına inme mümkünlüğünü artıracak. Alternatif olarak, fiyat 20-EMA’nın üzerinde kalırsa, boğaların küçük düşüşleri satın aldığını gösterecek. Parite daha sonra 0,47 dolara ve akabinde 0,52 dolara yükselmeye çalışacak.

Quant fiyat analizi

Quant Ağustos 17’de 95 dolardaki güçlü takviyeden toparlandı. Ayrıyeten Ağustos 26’da hareketli ortalamaların üzerine çıktı. Bu, daha yüksek düzeylerde güçlü bir talep olduğunu gösteriyor.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Patlamaya Hazırlanan 4 Altcoin 7

Boğalar momentumu sürdürmeye ve fiyatı düşüş kademesi çizgisine itmeye çalışacak. Bu düzeyin boğalar ve ayılar ortasında kuvvetli bir çabaya sahne olması olası. Fiyat bu düzeyden düşer fakat 20 günlük EMA’dan (101 dolar) toparlanırsa, rallilerde satıştan düşüşlerde satın almaya gerçek bir hassaslık değişikliğine işaret edecek. Bu da düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir ralli mümkünlüğünü artıracak. Bu gerçekleşirse, altcoin QNT/USDT çifti 120 dolara kadar bir ralli başlatacak. Bu olumlu görüş, fiyatın düşmesi ve hareketli ortalamaların altına inmesi halinde yakın vadede geçersiz hale gelecek. Parite daha sonra 95 dolardaki takviyeye kayacak.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Patlamaya Hazırlanan 4 Altcoin 8

Dört saatlik grafikteki hareketli ortalamalar yükseldi. Ayrıyeten RSI müspet bölgede. Bu da boğaların geri dönüşte olduğunu gösteriyor. Parite, ayıların tekrar sert bir direnç göstereceği azalma trendi çizgisine gelecek. Buna nazaran aşağı istikamette, hareketli ortalamaların güçlü takviyeler olarak hareket etmesi kelam konusu. 50-SMA’nın altında bir kırılma ve kapanış, toparlanmanın sona erebileceğini gösterecek. Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda parite daha sonra 98 dolara kadar düşecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap