İşte Bu Hafta Kilit Açacak 5 Altcoin! Fiyatlar Ne Olur?

İşte Bu Hafta Kilit Açacak 5 Altcoin! Fiyatlar Ne Olur?

Paylaş
BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Kilit Açacak 5 Altcoin! Fiyatlar Ne Olur?

Çoğunlukla olduğu üzere, bu hafta da kritik altcoin unlock’ları dikkat çekiyor. Çoğunlukla yeni tokenların kilidinin açılıp piyasaya girmesi, coin’lerde bir satış baskısına neden olmuyor. Lakin tekrar de yatırımcılar, unlock sürecini yakından takip ediyor. İşte bu haftanın değerli unlock’ları

Bu hafta hangi altcoin projelerinin kilidi açılıyor?

Token Unlocks dataları, bu hafta kıymetli token kıymetlerinin piyasaya sürülmesine yol açan bir dizi kilit açma aktifliğini açıkladı. BIT ve APE, kıymeti 50 milyon doları aşan tokenların kilidini açarak kilit açma çılgınlığını başlatırken, ROSE ve IMX de kıymeti 10 milyon doları aşan tokenların kilidini açarak bunu takip etmeye hazırlanıyor. Ayrıyeten SWEAT için de değerli unlock var. Kimisi, bu kilit açma etkinliklerinin ilgili altcoin projelerini ve piyasa dinamiklerini etkilemesini bekliyor.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Kilit Açacak 5 Altcoin! Fiyatlar Ne Olur? 1

Öncelikle bugün, BitDAO’da 187.499.999,36 BIT token’ın kilidinin açılması gerçekleşti. Bu sürüm, toplam arzın yüzde 1,95’ine tekabül eden yaklaşık 91,85 milyon dolar tutarındaydı. Bu tokenlerin piyasaya sürülmesi, BitDAO ve topluluğu için değerli bir olay oldu. Potansiyel olarak projeyi çevreleyen piyasa hassaslığını etkiledi.

Yarın, TSİ 06:00’da Sweatcoin (Sweat Economy) de kayda paha bir token kilidi açma faaliyeti yaşayacak. Kilidi açılması beklenen 151,41 milyon dolar pahasındaki 22.515.021.563 SWEAT token ile proje, gündeme geliyor. Toplam token arzı 5,93 milyar SWEAT fiyatında. Yani bu kilit açma aktifliği mevcut tokenların yüzde 69,13’ünü temsil etmektedir.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Kilit Açacak 5 Altcoin! Fiyatlar Ne Olur? 2

APE, ROSE, 1INCH ve IMX de kilit açıyor

İleriye baktığımızda, 17 Mayıs’ta APE tokenlerinin kilidi açılacak ve yaklaşık 51,64 milyon dolar bedelinde 15.601.325 token kullanılabilir hale gelecek. Bu kilit açma aktifliği toplam arzın yüzde 1,56’sını oluşturmakta. APE ile ilgilenen yatırımcılar ve trader tarafından büyük ilgi görmesi beklenmektedir. 18 Mayıs’ta ise 1inch’in 9 bin dolara denk gelen ölçüde coin’inin kilidi açılacak.

Ayrıca, 19 Mayıs’ta, Oasis Network’ün ROSE tokenlerinin kilidi açılacak ve toplam bedeli yaklaşık 10,65 milyon dolar olacak. Bu kilit açma süreci, toplam arzın yüzde 1,99’unu temsil eden 199.500.000 tokenı hür bırakacak. Oasis Network Blockchain ekosisteminde ilgi görmeye devam ediyor. Kimine nazaran bu kilit açma aktifliği muhtemelen projenin gelecekteki tarafını şekillendirmede rol oynayacaktır.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta Kilit Açacak 5 Altcoin! Fiyatlar Ne Olur? 3

Son olarak, ImmutableX’in IMX tokenlerinin kilidinin 20 Mayıs’ta açılması planlanıyor. Bu kilit açma süreci, toplam arzın yüzde 0,904’üne karşılık gelen yaklaşık 13,57 milyon dolar kıymetinde 18.075.990,71 IMX token’ı piyasaya sürecek. ImmutableX’in yenilikçi layer-2 ölçeklendirme tahlili Blockchain topluluğunda dikkat çekti.

Kilit açma süreçleri fiyatı nasıl etkiliyor?

Yatırımcılar ve meraklılar, altcoin piyasasını ve bu projeleri çevreleyen genel hassaslığı etkileme potansiyeline sahip oldukları için bu kilit açma olaylarını yakından izleyecekler. Kıymetli token bedellerinin kilidinin açılması çoklukla kripto topluluğu içinde ilgi ve tartışma yaratır. Çoklukla fiyat değişimi beklense de, her vakit bu türlü bir hareket görülmeyebilir. Örneğin Aptos, Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere, geçtiğimiz hafta 39 milyon dolarlık APT’nin kilidini açtı. Lakin APT fiyatı dramatik bir değişim yaşamadı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap