İşte Bu Hafta İzlenecek 6 Altcoin: Düşüş Beklenen de Var!

İşte Bu Hafta İzlenecek 6 Altcoin: Düşüş Beklenen de Var!

Paylaş
BTC Piyasası: İşte Bu Hafta İzlenecek 6 Altcoin: Düşüş Beklenen de Var!

Coin360’taki fiyat dataları, kripto piyasasının yeni bir hafta öncesinde umut verici göründüğünü gösteriyor ve hafta yeni fırsatlar ve perspektifler sunarken traderların ve yatırımcıların 6 altcoin projesine dikkat etmelerini öneriyor. İşte dikkat çeken kriptolar…

Listedeki birinci altcoin: MKR

Maker DAO’nun (MKR) bu hafta izlenecek birinci 5 altcoin ortasında yer alması bir baht ya da tesadüf değil, çünkü son birkaç haftadır fiyat hareketleri hem daha düşük hem de daha yüksek vakit dilimlerinde yükselişini sürdürdü ve bunun birçok trader ve yatırımcıya paralarının karşılığını verebileceğini gösteriyor. MKR’nin fiyatı, ayıların MKR/USDT’ye hakim olması nedeniyle son birkaç aydır fiyatının yükseliş işaretleri gösterme uğraşı verdiğini gördü ve fiyatı 6.200 dolardan 500 dolar kadar düşürdü ve fiyat 600 dolar aralığına sıçradı. Boğalar MKR/USDT fiyatını 800 doların üzerine çıkarırken 600 dolarlık bölgedeki Maker DAO 167 günden fazla bir fiyat konsolidasyonu oluşturdu ve fiyat, eğilimi doğrulayan güçlü bir yükseliş eğilimi ile patlak verirken muhtemel bir ralli başlattı.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta İzlenecek 6 Altcoin: Düşüş Beklenen de Var! 1

MKR/USDT fiyatı şu anda 50 günlük ve 200 günlük EMA’nın üzerinde yer alıyor, bu da boğaların fiyatı denetim ettiğini ve fiyatı 1.700 dolara yükseltebileceğini gösteriyor. MKR için Nispi Güç Endeksi (RSI) 60’ın üzerinde süreç gördüğünden, %61,8 FIB bedelinin üzerinde bir kırılma, MKR için daha fazla üst istikametli olduğunu gösterecek ve bu da yükseliş fiyat rallisine işaret ediyor. Haftalık vakit diliminde MKR/USDT’nin 1.100 doların üzerinde kapanması boğalar için tek bir manaya gelebilir, bu da daha fazla yükseliş fiyat rallisidir.

Litecoin için neler bekleniyor?

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere Litecoin (LTC), 3 Ağustos 2023 için planlanan halving öncesinde birinci 5 kriptodan biri olarak haftalardır değerli bir konuşma noktası olmaya devam ediyor. LTC’nin fiyat hareketi, fiyatın aralık hareketinde devam ettiği için yarıya inmesinden evvel boğalar ve ayılar için kayıtsız kaldığını gösteriyor. Halving öncesinde şok bir fiyat düşüşü yaşayan Litecoin (LTC) şu anda 50 günlük ve 200 günlük EMA’sının üzerinde süreç görüyor ve boğalar LTC fiyatının denetimini ele geçirebileceği için trendde bir değişiklik olduğunu gösteriyor. Şayet LTC fiyatı 95 doların üzerine çıkarsa, boğaların ayılara karşı bir bahtı olabilir zira fiyat 100 ve hatta 150 doların üzerine tekrar çıkabilir. Grafikteki Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD), LTC halvinginden evvel düşüşten yükselişe gerçek bir trend değişikliğinin mümkün olduğunu ve 50’nin üzerindeki RSI kıymetinin güzel bir alım hacmine işaret ettiğini gösteriyor.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta İzlenecek 6 Altcoin: Düşüş Beklenen de Var! 2

Popüler altcoin DOGE da listede

Dogecoin (DOGE) fiyatı, yükselen bir üçgen oluşturduktan sonra 0,07 dolar aralığından 0,08 dolar’a yükselmesinin akabinde inanılmaz bir fiyat hareketi göstermeye devam ediyor.  Başarılı bir formda 0,084dolar’a kadar yükseldikten sonra, DOGE fiyatı 0,084dolar’dan 0,077dolar’a düştüğü için boğalar bu fiyat rallisini sürdüremedi ve fiyat bu bölgenin üzerinde tutularak boğaların uzun durum açması için ilgi alımlı oldu. Altcoin fiyatı şu anda 50 günlük EMA’nın üzerinde süreç görüyor ve bu da yükseliş fiyat trendine işaret ediyor ve DOGE’nin fiyatı için MACD ve RSI’dan daha fazla fiyat onayı ile güçlü bir yükseliş trendine işaret ediyor. DOGE’nin fiyatının 0,15 dolar ‘a yükselme talihine sahip olması için fiyatın 0,095 dolar’ ın üzerine çıkması ve üzerinde tutulması gerekiyor.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta İzlenecek 6 Altcoin: Düşüş Beklenen de Var! 3

SHIB için beklentiler ne tarafta?

SHIB, fiyat 0,00000867 dolar’dan süreç gördüğü için 50 günlük EMA’nın üzerindeki fiyatını geri aldıktan sonra bu meme parasına çok fazla odaklanan âlâ bir fiyat hareketine sahip. Yükselen bir üçgen oluşturduktan sonra, boğalar düşüşten yükselişe hakikat fiyat değişikliği belirtileri göstermeye devam ederken SHIB / USDT fiyatı 0.00001 dolar ‘ın en yüksek düzeyini yine test etmeye hazır olabilir. Günlük vakit diliminde SHIB/USDT için MACD, boğaların fiyatları çok daha fazla denetim altında tuttukları için düşüşten yükselişe yanlışsız bir eğilim olduğunu gösteriyor. Boğaların bu fiyat hareketini sürdürmek için SHIB fiyatını tutmaları gerekiyor, zira fiyat 0,000008 dolar ‘ı tekrar test edebilir ve bu da yükselen bir üçgenden çıktıktan sonra sağlıklı bir fiyat yine testine işaret ediyor.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta İzlenecek 6 Altcoin: Düşüş Beklenen de Var! 4

Cardano için sırada neler var?

Cardano’nun (ADA) fiyatı kripto para piyasasının çoğunluğunu takip ederek konsolide olmasına karşın, platform ana ağında uzun vakittir beklenen büyük bir yükseltme başlattı ve muhtemelen yakın gelecekte ilerleyen ADA tokenine yakıt verdi. Cardano’nun Banksy – LEAD Stake Pool olarak bilinen stake havuzu operatörü (SPO) tarafından 30 Temmuz’da paylaşılan gönderiye ve protokolün ilgili ekran manzarasına nazaran, node senkronizasyonunun verimliliğini artırmayı vaat eden stake tabanlı bir imza protokolü olan Mithril, Cardano ana ağında resmi olarak başlatıldı. Mithril’in piyasaya sürülmesinin akabinde Cardano’nun fiyatı birkaç saat içinde %3’ün üzerinde artarak 0,32 dolar düzeyine yaklaşmıştı. Lakin, o vakitten beri düştü ve 0,31307 dolar düzeyinde konsolide oldu.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta İzlenecek 6 Altcoin: Düşüş Beklenen de Var! 5

Solana fiyatında düşüş beklentisi

Solana (SOL) fiyatı kısa müddet evvel değerli bir direnç alanının üzerinde bir sapma yaşadı ve bu da yakın gelecekte potansiyel bir düşüşe işaret ediyor. Günlük görünüm, SOL’un %150’nin üzerinde yükseldiğini ve 26dolar’lık uzun vadeli direncin üzerine çıktığını, tekrar 26dolar’lık direnç düzeyinin altına düşmeden evvel 32dolar’lık yıllık en yüksek düzeye ulaştığını gösteriyor. Bu sapma, fiyatın 20dolar’daki dayanak düzeyine hakikat daha da düşebileceğini gösteriyor.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta İzlenecek 6 Altcoin: Düşüş Beklenen de Var! 6

4 saatlik grafik, ekseriyetle kırılmalara yol açan yaygın bir yükseliş formasyonu olan azalan paralel kanal formasyonunu ortaya koyuyor. Fakat, fiyat kanalın direnci tarafından reddedildi ve 4 saatlik RSI, piyasanın denetiminin ayılarda olduğunu gösteriyor. Sonuç olarak, SOL’un kanalın orta çizgisine gerçek 22,7 dolar’a düşmesi ve düzeltme tamamlandıktan sonra 26 dolar bölgesinin üzerinde diğer bir kırılma teşebbüsü yapmadan evvel potansiyel olarak kanalın takviyesine 21 dolar’a düşmesi olasıdır.

BTC Piyasası: İşte Bu Hafta İzlenecek 6 Altcoin: Düşüş Beklenen de Var! 7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap