İşte Bitcoin, XRP, DOGE ve Bu 7 Altcoin İçin Taze Tahminler!

İşte Bitcoin, XRP, DOGE ve Bu 7 Altcoin İçin Taze Tahminler!

Paylaş
BTC Piyasası: İşte Bitcoin, XRP, DOGE ve Bu 7 Altcoin İçin Taze Tahminler!

Analist Rakesh Upadhyay’ın Bitcoin, ETH, BNB, ADA, SOL, XRP, LUNA, DOT, AVAX ve DOGE için güncel tahminleri Kriptokoin.com’da. Bitcoin ve altcoinler güçlü bir rahatlama rallisinde, ancak genel direnç seviyeleri ve Federal Rezerv’den beklenen yorumlar toparlanmayı etkileyebilir. Bitcoin (BTC) ve çoğu büyük altcoin, güçlü destek seviyelerinden sıçradı, ancak ralli, traderların bir dibin bulunduğundan emin oldukları ölçüde devam edebilir mi? Bitcoin ve çoğu büyük altcoin, bu rallilerini uzatabilir mi? Öğrenmek için en iyi 10 kripto para biriminin tablolarını inceleyelim.

BTC Piyasası: İşte Bitcoin, XRP, DOGE ve Bu 7 Altcoin İçin Taze Tahminler! 1

Bitcoin ralliyie sürdürebilir mi?

BTC/USDT. Bitcoin’in 24 Ocak mum çubuğundaki uzun kuyruk, daha düşük seviyelerde agresif satın alma olduğunu gösteriyor. Boğaların sürekli satın alması, fiyatı 37.332,70 dolardan ani direncin üzerine çıkardı. BTC/USDT çifti, yardım rallileri sırasında güçlü bir direnç olarak hareket eden 20 günlük üstel hareketli ortalamaya (40.438 dolar) ulaşabilir. Fiyat bu dirençten düşerse, ayılar pariteyi 32.917,17 doların altına çekmeye çalışacak. Başarılı olurlarsa, analiste göre, parite 30.000 dolardan güçlü desteğe düşebilir.

ETH/USDT. Günün mum çubuğundaki uzun kuyruktan görüldüğü gibi, Ether (ETH), 24 Ocak’ta 2.159 dolardan keskin bir şekilde sıçradı. Bu, boğaların agresif bir şekilde daha düşük seviyelerde satın aldığını gösteriyor. Sürekli satın alma, fiyatı bugün kanala geri itti. Bu, gücün ilk işaretidir. Alıcılar şimdi fiyatı 2.652 dolardan genel direncin üzerine çıkarmaya ve sürdürmeye çalışacaklar. Fiyat 20 günlük EMA’dan aşağı düşerse, duyarlılığın olumsuz olduğunu ve traderların rallilerde satış yaptığını gösterecek. Ayılar daha sonra pariteyi 2.159 doların altına çekerek düşüş trendini sürdürmeye çalışacak.

BTC Piyasası: İşte Bitcoin, XRP, DOGE ve Bu 7 Altcoin İçin Taze Tahminler! 2

BNB/USDT. Binance Coin (BNB), günün mum çubuğundaki uzun kuyruktan görüldüğü gibi 24 Ocak’ta 330 dolarlık desteğinden keskin bir şekilde toparlandı. Bu, alıcıların agresif bir şekilde 330 dolar civarında biriktiğini gösteriyor. Boğalar, 25 Ocak’ta fiyatı kanalın içine geri itti ve şimdi BNB/USDT çiftini 20 günlük EMA’ya (435dolar) çekmeye çalışacak. Bu engel aşılırsa, parite kanalın direnç çizgisine yükselebilir. Aksine, fiyat mevcut seviyeden veya 20 günlük EMA’dan düşerse, traderların rallilerde satış yapmaya devam ettiğini gösterecektir.  

ADA/USDT. Cardano (ADA), boğaların bu seviyeye düşüşlerde alım yaptığını gösteren güçlü desteği 1 dolardan atlamaya çalışıyor. Yardım rallisi artık 50 günlük SMA’ya (1.28 dolar) ulaşabilir. Boğalar fiyatı 50 günlük SMA’nın üzerine çıkarsa, ADA/USDT çifti azalan kanalın direnç çizgisine doğru yükselebilir. Kanalın üzerinde bir kırılma ve kapanış, trendde olası bir değişikliği işaret edecektir. Tersine, fiyat hareketli ortalamalardan düşerse, ayıların güçlü direnç seviyelerine rallilerde satmaya devam ettiğini gösterecektir. Ayılar daha sonra fiyatı 1 doların altına düşürmeye ve sürdürmeye çalışacak.  

BTC Piyasası: İşte Bitcoin, XRP, DOGE ve Bu 7 Altcoin İçin Taze Tahminler! 3

SOL/USDT. Günün mum çubuğundaki uzun kuyruktan görüldüğü gibi, boğalar 24 Ocak’ta alçalan kanalın destek çizgisini tekrar başarılı bir şekilde savundu. Boğalar fiyatı 104,82 doların üzerine çıkarsa, Solana (SOL) 20 günlük EMA’ya (125 dolar) ulaşabilir. 20 günlük EMA’nın üzerinde bir kırılma ve kapanış, satış baskısının düşebileceğinin ilk işareti olacak. SOL/USDT çifti daha sonra azalan kanalın direnç çizgisine yükselebilir. Boğalar, trendde bir değişiklik sinyali vermek için fiyatı kanalın üzerine çıkarmak zorunda kalacak. Tersine, fiyat 20 günlük EMA’dan düşerse, ayıların rallilerde satmaya devam ettiğini gösterecek.

XRP/USDT. Ripple (XRP), son birkaç gündür 0,65 ile 0,54 dolar arasında dar bir aralıkta işlem görüyor. Bu, hem boğaların hem de ayıların güvenli oynadığını ve büyük bahisler oynamadığını gösteriyor. Düşen 20 günlük EMA (0,70 dolar) ve aşırı satım bölgesine yakın göreceli güç endeksi (RSI), ayıların üstün olduğunu gösteriyor. Fiyat 0,64 dolardan düşerse, XRP/USDT çifti psikolojik desteğe 0,50 dolardan düşebilir. Bu varsayımın aksine, boğalar fiyatı 0,64 doların üzerine çıkarsa, parite 20 günlük EMA’ya meydan okuyabilir. Bu direncin üzerinde bir kırılma ve kapanış, 50 günlük SMA’ya (0,79 dolar) yükselişin kapılarını açabilir.

BTC Piyasası: İşte Bitcoin, XRP, DOGE ve Bu 7 Altcoin İçin Taze Tahminler! 4

LUNA/USDT. Terra’nın LUNA tokeni, azalan kanal modeli içinde işlem görmeye devam ediyor. Düşen 20 günlük EMA (73 dolar) ve negatif bölgedeki RSI, satıcılar için bir avantaja işaret ediyor. Ayılar fiyatı 59.13 doların altına çekerse, LUNA/USDT çifti tekrar kanalın destek hattına düşebilir. Bu seviye önceki iki düşüş sırasında tutuldu, bu nedenle boğalar tekrar onu savunmaya çalışacak. Bunu yaparlarsa, parite 20 günlük EMA’ya yükselebilir ve ardından kanalın düşüş trendi çizgisine doğru toplanabilir. Kanalın üzerinde bir kırılma ve kapanış, düşüş trendinin sona erebileceğinin ilk işareti olacaktır.

DOGE için ralli sürer mi?

DOGE/USDT. Alıcılar, günün mum çubuğundaki uzun kuyruktan görüldüğü gibi, 24 Ocak’ta 0.13 doların altındaki düşüşü bir kez daha satın aldı. Bu, Dogecoin’i (DOGE) 20 günlük EMA’ya (0,15 dolar) iten bir yardım rallisi başlattı. Boğalar fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkarsa, DOGE/USDT çifti 0.19 dolar’da kritik genel dirence yükselebilir. Fiyat bu dirençten düşerse, parite önümüzdeki birkaç gün için 0.19 dolar ila 0.13 dolar aralığındaki kalış süresini uzatabilir. Bu varsayımın aksine, eğer fiyat hareketli ortalamalardan aşağı dönerse, talebin daha yüksek seviyelerde kuruduğunu gösterecektir.  

BTC Piyasası: İşte Bitcoin, XRP, DOGE ve Bu 7 Altcoin İçin Taze Tahminler! 5

DOT/USDT. Boğalar, son birkaç gündür Polkadot‘u (DOT) kritik desteğin üzerinde 16.81 dolarda başarıyla tuttu. Bu, fiyatı 22.66 dolarlık kırılma seviyesine doğru iten kısa vadeli traderlar tarafından daha fazla alım çekebilir. 20 günlük EMA (22,77 dolar) aşağı eğimli ve RSI negatif bölgede, bu da ayıların üstün olduğunu gösteriyor. DOT/USDT çiftinin bu seviyede sert dirençle karşılaşması muhtemel. Fiyat 20 günlük EMA’dan düşerse, ayılar çifti tekrar 16.81 dolara çekmeye çalışacak. Bu destek devam ederse, parite birkaç gün menzile bağlı kalabilir.

BTC Piyasası: İşte Bitcoin, XRP, DOGE ve Bu 7 Altcoin İçin Taze Tahminler! 6

 AVAX/USDT. Ayıların AVAX‘ı 51.04 dolar ila 47.66 dolar destek bölgesinin altına düşürmemesi, fiyatı 200 günlük SMA’nın (65 dolar) üzerine iten agresif boğalardan alımları çekmiş olabilir. AVAX/USDT çifti, ayıların sert bir direnç oluşturabileceği 75.50 dolarda kırılma seviyesine yükselebilir. 20 günlük EMA (80 dolar) hemen üstüne yerleştirildiği için bu, dikkat edilmesi gereken önemli bir seviyedir. Fiyat kırılma seviyesinden düşerse, ayılar pariteyi 200 günlük SMA’nın altına çekmeye çalışacak. Başarılı olurlarsa parite tekrar 51.04 dolara düşebilir. Alternatif olarak, 20 günlük EMA’nın üzerinde bir kırılma ve kapanış, düşüş trendi çizgisine olası bir ralli için kapıları açabilir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap