İşte Aralık’ta Radarınızda Olması Gereken 12 Altcoin!

İşte Aralık’ta Radarınızda Olması Gereken 12 Altcoin!

Paylaş
BTC Piyasası: İşte Aralık’ta Radarınızda Olması Gereken 12 Altcoin!

Yılın sonuna yaklaşırken, birçok altcoin yıl performansını yükseliş dalgasıyla kapatmaya çalışıyor. Kripto uzmanı Godfrey Benjamın, Aralık’ta izleme listesinde olması gereken 1 doların altındaki 12 altcoin seçti.

İlk altcoin kümesi: XRP, XLM ve CRO

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, bu kripto para ünitelerinin altında yatan bir tema var. Bu da ödemelerle irtibatlı olan temel yararları. Üçlünün en eskisi olan XRP, yaklaşık 34 milyar dolar piyasa kıymetine sahip. Token, mevcut durumda 0,625 dolardan süreç görüyor. XRP’nin ortaya çıkışı, ana akım alternatiflerin eşleşemeyeceği rekabeti nitekim sağlayacak formda ödemeyi merkezsizleştirmeyi amaçladı. Kurucularına nazaran, 1 doların altında bir coin olan XRP, ABD’de düzenleyici netliğe sahip tek altcoin. Ayrıyeten, XRPL kontağının beklentileriyle tamamlanan bir eğilim olarak kurumlar tarafından büyük ölçüde kabul görüyor.

XLM de XRP ile tıpkı bedel teklifine sahip. Token, yaklaşık 3,4 milyar dolar piyasa bedeli ile 0,12 dolardan el değiştiriyor. Crypto.com’a bağlı olan CRO’nun fiyatı 0,092 dolar. Ayrıyeten, piyasa kıymeti 2,3 milyar dolar düzeyinde. Büyümeye yetecek kadar üst taraflı olan bu coin’ler istikrara sahip. Ayrıyeten, uzun vadeli getiri için rastgele bir yatırımcının değerlendirmesine bedel.

BTC Piyasası: İşte Aralık’ta Radarınızda Olması Gereken 12 Altcoin! 1

İkinci kümede ADA, SHIB ve ALGO var

Cardano, gelecekte Ethereum’u (ETH) devirebilecek hakikat potansiyele sahip bir katman-1 Blockchain olarak çok büyük bir üne sahip. Altcoin 13,9 milyar dolar piyasa pahası ile 0,395 dolardan el değiştiriyor. ADA, yüksek geliştirme faaliyeti, etkileyici inovasyon sunumu ve tutkulu bir toplulukla bilinen bir protokole hizmet ediyor.

Shiba Inu, destekleyici topluluğu ve gelecek potansiyeli kelam konusu olduğunda çıtayı daha da yükseltiyor. Shiba Inu, 0,0000084 fiyatı ve 4,99 milyar dolar piyasa pahası ile bir meme-coin’den bir akıllı mukavele merkezine kendi kendine dönüşümün işe yarayabileceğini tüm dünyaya kanıtlıyor. Token’ın gelecekteki beklentileri, paha teklifindeki bu eşsiz değişimde yatıyor. Algorand yıla sallantılı bir halde başladı. Fakat altcoin, son vakitlerde talihini değiştirdi. Token, şu anda 1, milyar dolar piyasa kıymeti ile 0,153 dolardan süreç görüyor. Bu token, bilhassa yakın vakitte Hindistan’a girdiği için izlenmeye bedel.

BTC Piyasası: İşte Aralık’ta Radarınızda Olması Gereken 12 Altcoin! 2

Üçüncü altcoin kümesi: DOGE, VET ve GRT

Dogecoin, 2013 yılına kadar uzanan geçmişiyle en eski kripto para ünitelerinden biri. Şu anda 12 milyar dolar piyasa pahası ile 0,085 dolar pahasında. Velhasıl DOGE, dünyaya bir meme-coin’in neler yapabileceğini gösterdi. Dogecoin, dünyanın en varlıklı teşebbüsçüsü Elon Musk’ın takviyesini aldı. Bunun yanı sıra, kendini işine adamış yatırımcılardan oluşan canlı bir topluluğa da sahip. DOGE’nin uzun vadede başarabileceklerinin bir hududu olmadığı aşikâr.

Vechain, Objelerin İnterneti (IoT) ihtilalini, Global tedarik zincirini ve daha fazlasını güçlendirmekle sınırlanan birçok eşsiz yeniliğin ön saflarında yer alan, hayli saygın bir kurumsal Blockchain. VET, 0,02269 dolarlık fiyatı ve 1,7 milyar dolarlık piyasa pahası ile şimdilik ucuz bir altcoin. The Graph (GRT), yeterli tasarlanmış merkezi olmayan bir oracle protokolü birden fazla fonksiyon olarak hizmet verdiği için Chainlink’e (LINK) eşsiz bir alternatif. Nispeten doymamış bir alanda temel bir teklifle, GRT 0,1514 dolardan süreç görüyor. Tokenin piyasa pahası ise 1,41 milyar dolar düzeyinde.

BTC Piyasası: İşte Aralık’ta Radarınızda Olması Gereken 12 Altcoin! 3

Son kripto kümesi: XTZ, KAVA ve IOTA

Tezos, son derece fonksiyonel ve eşsiz PoS protokolleri kelam konusu olduğunda eski bir isim. Şu anda 0,8545 dolar kıymetinde ve 822 milyon dolar piyasa bedeline sahip. Tezos, Manchester United futbol kulübü de dahil olmak üzere kripto dünyasındaki en sağlam iştiraklerden birine sahip. Tıpkı vakitte basitçe yükseltme imkanı olan bir Blockchain’i var.

KAVA, daha evvel bahsedilen altcoin projelerine kıyasla nispeten meçhul bir isim. Lakin Cosmos ekosisteminde çok farklı bir ekosisteme hizmet ediyor. Token 0,81 dolarlık fiyata ve 796 milyon dolarlık piyasa bedeline sahip. Bunun yanı sıra ölçeklenebilir protokolü, onu izleme listelerine yerleştirmek için umut verici bir token haline getiriyor. IOTA, geçtiğimiz günlerde Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) çeşidinin birinci örneği olan DLT Vakfı’nı ekosistemini güçlendirmek için 100 milyon dolarlık bir fonla başlattığı için manşetlere çıktı. Bu atılım ve eşsiz orta irtibat sistemini güçlendiren bir IoT teknolojisi olarak itici gücü, onu sürdürülebilir büyüme için birincil aday haline getiriyor. Token, şu anda 1 milyar doların üzerinde piyasa bedeli ile 0,337 dolardan süreç görüyor.

Makaledeki görüşler ve iddialar uzmana ilişkin olup, katiyen yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap