İşte 3 Başarılı Analistten “Nokta Atışı” Ripple Fiyat Tahminleri

İşte 3 Başarılı Analistten “Nokta Atışı” Ripple Fiyat Tahminleri

Paylaş
İşte 3 Başarılı Analistten “Nokta Atışı” Ripple Fiyat Tahminleri

Kriptokoin.com – Ripple (XRP) fiyatı son günlerde yükseliş beklentilerini boşa çıkararak aşağı daldı. Bu durum XRP yatırımcılarını fazlası ile şaşırttı. Bu nedenle popüler analistlerin en güncel fiyat tahminlerini sizler için makalemizde derledik.  İşte 3 başarılı analistten “nokta atışı” Ripple fiyat tahminleri…

İşte analistlerden fiyatın yönünü tayin eden Ripple fiyat tahminleri

Dünün Bitcoin (BTC) fiyat düşüşü tüm kripto para birimi piyasasını düşürdü. Ripple (XRP) da bu son aşağı çöküşte zarar gören kripto paralar arasında. Birçok başarılı analisti için, böyle bir hareket beklendiği için şaşırtıcı olmadı. Ancak, bu görüşe katılmayan çok fazla kişi de var.

TradingAlchemist: Ripple için fiyat düşüşü 0,265 dolara kadar devam edecek

Popüler kripto para analisti TradingAlchemist, XRP için fiyat düşüşünün 0,265 dolar seviyesine kadar devam edeceğini tahmin ediyor. Ayrıca analist, bu hareketten önce, destek bölgesinde hafif bir artış olacağına dikkat çekiyor.  Tahmin yayınından bu yana, XRP’nin fiyatı tam olarak bu sınırlar boyunca ilerliyor.

CryptoMobster: Ripple’da serbest düşüş yaklaşıyor

Takma adı CryptoMobster olan bir başka analist, XRP’nin fiyatının 0,24 dolar civarında daha da düşmeye devam edeceğine inanıyor. Analiste göre, Swell Konferansı bile Ripple’ın momentum kazanmasına ve yönünü değiştirmesine yardımcı olmadı, bu da kripto para için serbest düşüşün yaklaşmakta olduğunu gösteriyor.

Classic8: XRP orta vadede Ay’a gidecek!

Popüler analist Classic8, konuyla ilgili farklı bir bakış açısına sahip. Analist araştırmasına dayanarak ve Fibonacci kanalını kullanarak yakın bir gelecekte patlayıcı büyümenin beklenmemesi gerektiğine inanıyor. Bunun yerine analiste göre, XRP orta ve uzun vadeli büyüme dönemlerinde Ay’a gidecek!

XRP düşüyor ama Ripple sürekli onu ayağa kaldırıyor!

Her zaman olduğu gibi, analistlerin görüşleri bölücü oluyor, bazıları fiyatlarda düşüş beklerken, bazıları fiyatlarda artış bekliyor. Ancak, Ripple’ın yöneticileri kripto parayı ayakta tutmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu kripto para biriminin fiyat değişikliklerini ve gelişmelerini yakından izlemeye devam edeceğiz.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? XRP’nin fiyatı düşecek mi? Fikrinizi söylemekten çekinmeyin. Yorumlarınızı aşağıda bizimle paylaşın! Ripple ile ilgili en güncel fiyat tahminleri için “Swell’a Rağmen Düşen Ripple’da Sırada Ne Var? Popüler Analist Cevaplıyor” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap