İşte 2022 İçin Dikkatle İzlemeniz Gereken 8 Altcoin!

İşte 2022 İçin Dikkatle İzlemeniz Gereken 8 Altcoin!

Paylaş
BTC Piyasası: İşte 2022 İçin Dikkatle İzlemeniz Gereken 8 Altcoin!

2021, kripto para piyasasının kendini dünyaya tanıttığı yükselişle geçen bir yıldı. Bu yazıda, analist Ava-Rose Calderon’un listesinden 2022 için takip edilebilecek 8 altcoin projesinin listesini alalım. Analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

İşte 2022 radarı için 8 altcoin

  • 2022’de takip edilecek altcoin ararken, olumsuz iş sektörlerine karşı koruma sağlayan çeşitli girişimler göz önüne alınabilir. Terra (LUNA), stablecoin’lerin likidite kaynağıdır. LUNA fiyatı 27 Aralık’ta 100 dolar psikolojik direncine temas etti. Şu anda, %51 düşüşle 51.14 dolardan işlem görüyor.
  • Sıradaki Dogecoin, piyasanın en büyük meme coin’i. Elon Musk tweetleriyle 2021’de 1 dolar hedefine doğru yola çıktı. Ocak ayı itibariyle 0.1412 dolardan işlem gören DOGE, son günlerde dev markaların ödeme listelenesine eklenmesi için Musk ve topluluklardan destek görüyor.
  • Chainlink (LINK), piyasanın en büyük oracle platformu. Akıllı sözleşmeler eşliğinde Blockchain’lere dışarıdan bilgi sağlıyor. LINK, Ethereum tabanlıdır. Bu günlerde 52.88 dolar ATH’sinin %70 altında işlem görüyor.
  • Stablecoin devlerinden Tether (USDT), dolara sabitlenmiş kripto para birimidir. Dalgalı piyasa dönemlerinde traderların güvenli limanı olarak görülüyor. Tether aynı zamanda, gün içinde en çok işlem yapılan kripto para birimidir.
BTC Piyasası: İşte 2022 İçin Dikkatle İzlemeniz Gereken 8 Altcoin! 1
  • Geçen yıl Solana’nın (SOL) 3 dolardan 260.06 dolara yükseldiğine şahit olduk. Solana son günlerde bazı teknik aksaklıklar yaşasa da, NFT ve metaverse oyunlarının geleceği olarak görülüyor. ATH fiyatının %64.51 altında işlem gördüğünü eklemek gerekiyor.
  • Sıradaki Nano (XNO), Stellar benzeri bir altcoin projesi. Bununla birlikte, analistin listesinde yer almasının sebebi, Nano’nun birkaç olağanüstü özelliği. Bunlar, müşterilerin bireysel Blockchain’lere ulaşabilmesi ve yüksek işlem hızları. NANO, en büyük 156’ıncı kripto ve 2.34 dolardan işlem görüyor.
  • Litecoin (LTC), Bitcoin’in eksik yönlerini tamamlamak için oluşturuldu ve ilk 10 sıralamasının kalıcı isimlerindendi. Mevcut koşullarda LTC, 7,4 milyar dolar piyasa değeriyle 21.sırada.
  • Blockchain’lerin birbirleriyle çalışabilirliğini sağlayan Polkadot (DOT) ile sonlandıralım. Mühendisler, çeşitli birinci katman Blockchain’leri kullanmaya başladıkça, birlikte çalışabilirlik önem kazanıyor. DOT, 18 milyar dolarlık hacmiyle 11’inci sırada işlem görüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap