İşte 15 Usta Analistten Efsanevi Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Altcoin Tahminleri

İşte 15 Usta Analistten Efsanevi Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Altcoin Tahminleri

Paylaş
İşte 15 Usta Analistten Efsanevi Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Altcoin Tahminleri

Kriptokoin.com – Bitcoin, Ripple, Ethereum ve diğer altcoin’ler yazım sırasında düşüş trendinde işlem görüyor. Son dönemde kripto paralar karışık ticaret seansları sergiliyor ve geleceğe yönelik fiyat tahminlerini zorlaştırıyor. Ancak bazı analistler teknik verileri ve çeşitli modelleri dayanak göstererek nokta atışı kripto para tahminleri yapmaya devam ediyor. Önceki tahminlerinde yüksek başarı oranı yakalayan 15 analistin Bitcoin, Ripple, Ethereum ve altcoin tahminlerini sizler için makalemizde derledik… İşte 15 usta analistten efsanevi Bitcoin, Ripple, Ethereum ve altcoin tahminleri…

İşte 15 usta analistten nokta atışı Bitcoin, Ripple, Ethereum ve altcoin tahminleri

Cryptomist: Bitcoin büyük bir kopuşa hazır! Sırası ile 7.700 dolar, 8.450 dolar ve 9.400 dolar görülecek

Endüstride Cryptomist olarak bilinen bir kripto analisti, Bitcoin’in büyük bir kopuşa hazır olabileceğini söylüyor. Analist, 43.000 takipçisine gönderdiği bir tweet serisinde BTC’nin yükselen bir üçgende işlem yaptığını ve birkaç gün içinde fırlayabilceğini söylüyor:

Geçen haftadan beri söylediğim gibi gözüken muhtemel bir yükselen üçgen. Bitcoin sırası ile bu seviyeleri test edecek: 7.700 dolar, 8.450 dolar ve 9.400 dolar.

Magic: Bitcoin, Ethereum, Ripple ve altcoin’ler önümüzdeki günlerde yukarı yönlü bir haraket görebilir

Bu arada Magic ismini alan bir analist uzun vadede aşağı yönlü bir tahminle yatırımcıları üzdü. Her ne kadar analist BTC ve altcoin’lerin kısa vadede yukarı yönlü hareket edebileceğini kabul etmesine rağmen, önde gelen kripto para biriminin öngörülebilir gelecek için bir geri çekilme görebileceğini belirtiyor:

BTC ve diğer kripto paralar (Ethereum, Ripple ve diğerleri) önümüzdeki günlerde yukarı yönlü bir haraket görebilirler. Kısa vadeli bir geri dönüş görebiliriz, ancak BTC düşüş piyasasında düşüş eğiliminde.

Big Cheds: Bitcoin bir EMA bull cross’u oluşturmaya yakın!

Twitter’da popüler bir kripto para birimi analisti olan Big Cheds’e göre, Bitcoin’in 12 saatlik grafiğine bakarken, bir boğa paterninin teyit edilmesi için henüz çok erken olmasına rağmen, kriptonun bir EMA bull cross’u oluşturmaya yakın olduğu görülüyor. Potansiyel olarak yükselen bu gelişmeye rağmen, bazı analistler Bitcoin’in mevcut fiyat seviyelerinde güçlü bir direnç görmesini bekliyor.

Aayush Jindal: Yeni ralli onayı için Ripple 0,2320 dolar ve Ethereum 152 doların üzerine yükselmeli

Popüler teknik analist Aayush Jindal’a göre, Ripple fiyatı, ABD dolarına karşı, Bitcoin’e benzer şekilde olumlu işaretler gösteriyor. Analiste göre XRP fiyatı iyi desteklenmeye devam ediyor ve yakında 0,2320 dolara yükselebilir. Aayush Jindal’a göre, Ethereum fiyatının ise önümüzdeki oturumlarda daha yüksek seviyelerde devam etmesi için 152 doların üzerine yükselmesi gerekiyor.

HornHairs: Bitcoin’deki geri çekilme altcoin’lere can suyu olacak!

Twitter’da popüler bir kripto para birimi analisti olan HornHairs, son bir tweetinde şöyle dedi:

BTC: 4H aylık açık dirençle düşüşlü bir SFP yazdırıyor. Ertesi ya da iki gün boyunca yukarıdan devam etmekten ziyade buradan geri çekilme ve haftalık açıklara kadar uzanma olasılığı daha fazla görünüyor. Bunun gerçekleşmesiyle altcoin’lere koşmak için daha fazla zaman verilecek.

Cantering Clark: Fraktal analizi, yakında Bitcoin’in çift haneli pump görebileceğine işaret ediyor

Fraktal analizi, Bitcoin fiyatının yakında başka bir çift haneli pompa kaydedebileceğini gösteriyor. Tarihin bir rehber olması halinde Bitcoin, Nisan ayının başında gerçekleşene benzer bir büyük fiyat rallisi için hazırlanıyor olabilir.  Kripto para analisti Cantering Clark, BTC’nin şu anki grafiği ile 2018 Aralık ayındaki grafiği arasında “tuhaf” bir fraktal benzerliği olduğunu fark etti. Analiste göre, bu eğilim benzerliği daha önce 2019’un ikinci çeyreğinde büyük bir fiyat patlamasına neden oldu.

Crypt0mer: Ripple yeni bir boğa piyasası inşa  ediyor!

Tanınan bir analist olan Crypt0mer, popüler para birimi Ripple’ın bir aylık uzun süredir azalan bir kanaldan ayrıldığını ve şimdi yeni bir boğa piyasası inşa ettiğini öne sürüyor.

Josh Rager: Bitcoin trendi can sıkıcı! Boğa piyasasının birikim aşamasındayız

Ünlü analist Josh Rager ise Bitcoin’in can sıkıcı bir fiyat hareketi sergilediğini ve boğa piyasasının birikim aşamasına girdiğini öne sürüyor. 9 Aralık’ta Bitcoin, yukarı doğru hareket etmeyi reddederek çok dar bir aralıkta işlem görmeye devam ediyor.

Jacob Cantfield anketi: Bitcoin’de sırada başka bir büyük fiyat çöküşü var

Analist Jacob Cantfield tarafından yapılan bir ankete göre, ankete katılanların yüzde 47’si Bitcoin’deki mevcut düzeltmenin büyük olasılıkla başka bir büyük fiyat çöküşüne yol açacağına inanıyor.

Keith Wareing: Bitcoin ayı senayosunda 2.700 doları, boğa senaryosunda 9.200 doları test eder

Başarılı bir analist olan Keith Wareing, son BTC tahminini paylaştı. Analiste göre, geçen hafta Bitcoin’e 10.000 dolara bir kez daha yaklaşmaya başlaması için birçok fırsat sağlandı. Ancak ne yazık ki CME açığı doldurulduktan sonra, fiyat sabitlenemedi. Bu nedenle analiste göre, Bitcoin fiyatının haftalık Bollinger Bantları (BB) göstergesindeki desteğinin geri kazanılması umuduyla 6.900 doların üzerinde tutulması gerekiyor.

Analiste göre, BTC/USD hafta boyunca artarsa, boğalar için anahtar direnç 9.200 dolar civarında olacak ve bu durum Bitcoin piyasasında yükselmeye neden olabilir. Ancak analist BTC’de daha çok düşüş öngörüyor. Büyük bir fiyat kaybına maruz kalmamak için BTC’nin 6.900 dolar seviyesini koruması gerektiğine dikkat çekiyor. Keith Wareing’e göre, bu seviyenin kırılması durumunda önümüzdeki 5-6 ay boyunca agresif bir satışın Bitcoin’i 2.700 dolar civarına düşürmesi beklenebilir.

Anthony Pompliano: Bitcoin’de 100 bin dolar Aralık 2021’de kesin görünüyor!

Morgan Creek Capital’in kurucu ortağı olan Anthony Pompliano ise BTC’de 100 bin doları hedef belirledi ve tahmini için tarih bile verdi:

Halving etkinliği, Bitcoin için büyük bir olay olacak. Elbetteki halving sonrası fiyatın ertesi gün artacağını düşünmüyorum. Ancak Bitcoin fiyatını Aralık 2021’de 100 bin dolar olarak göreceğimize inanıyorum. Tarih Bitcoin tarafında. 2012 yılında, ilk halving’den sonra Bitcoin fiyatı 10 kat artış kaydetti. 2016 yılında ise ikinci halving gerçekleşti ve fiyat yüzde 400 oranında yükseldi. Tarihsel verilere bakıldığında her iki fiyat patlamasının da halving’den yaklaşık bir yıl sonra gerçekleştiği görülebilir.

FilbFilb: Bitcoin’de dip görüldü!

FilbFilb daha önceki tahminlerinde yüksek başarı oranı yakaladığı için Bitcoin Kâhini olarak anılan analistlerden. Popüler analist, kısa süre önce yeni bir BTC öngörüsünde bulundu ve Bitcoin’in dibi gördüğünü ve buradan daha fazla düşmek için yeri olmadığını belirtti.

Eric Thies: Bitcoin iyileşme için hazırlıklı! Herhangi bir boğa senaryosunu reddetmiyor

Eric Thies, geçtiğimiz haftalarda BTC’de önemli bir düşüş göstergesinin parladığını ve yakın gelecekte Bitcoin’de derin bir geri çekilme olacağına dikkat çekti. Bitcoin’in aşırı oynaklık gösterdiği iki haftadan uzun süren tuhaf bir fiyat hareketinden sonra, Eric Thies Bitcoin’in iyileşme için hazırlıklı olabileceğini söyledi. Analist, mevcut yapının “boğalar için potansiyel olarak önemli olduğunu” ve BTC’nin daha yüksek direnç seviyelerine güçlü bir şekilde geri tepme senaryosunu reddetmediğini vurguladı.

DonAlt: BTC’de yükselişi ateşleyecek seviye 7.600 dolar ile 8.500 dolar arasında

Ünlü bir kripto para birimi analisti olan DonAlt, Bitcoin’in tam bir iyileşme için yolda olduğunu söylemek için çok erken olduğunu vurguluyor. Analiste göre,  BTC’de yükselişi ateşleyecek seviye 7.600 dolar ile 8.500 dolar arasında. DonAlt’a göre, BTC kısa vadede bu seviyeleri geçerek yükseliş eğilimine işaret edecek.

Horus Hughes: Bitcoin kısa sürede 8 bin doları alabilir! Ayılar bastırırsa fiyat 5.250 dolara kayabilir

Ünlü analist Horus Hughes’e göre, Göreceli güç endeksi (RSI) yükseliş bölgesine yükseldi ve Stokastik RSI hızla 80’e yükseldi. Analiste göre, yatırımcılar Bollinger Bantlarının sıkılaştığını ve fiyatın göstergenin hareketli ortalamasının biraz üzerinde olduğunu fark edecekler.  Horus Hughes’e göre tüm bunlar, daha büyük bir hamlenin yaklaşmakta olduğunu ve boğaların fiyatı 8.000 ABD dolarına kadar getirebileceğini gösteriyor.

Analiste göre BTC’nin 7.080 doların altına düşmesi, fiyat düşüşünün 6.800 dolara kayabileceğini ve hatta eğer alıcılar dip seviyesine kadar satın almazsa, fiyatın 6.524 doları tekrar ziyaret edebileceğine işaret ediyor. Boğalar bu seviyeyi görmezden gelirse, 5.250 dolar bir sonraki hedef olabilir. Güncel kripto para tahminleri için “İşte 4 Usta Analistten “Destansı Bitcoin” ve “Korkutan Altcoin” Tahminleri” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap