İşareti Aldılar! Balinalar Bu Altcoin’e Saldırıyor

İşareti Aldılar! Balinalar Bu Altcoin’e Saldırıyor

Paylaş
BTC Piyasası: İşareti Aldılar! Balinalar Bu Altcoin’e Saldırıyor

Altcoin MATIC, 12 Temmuz’dan 17 Ağustos’a kadar piyasa pahasında kıymetli ölçüde düşüş yaşadı. Düşüş büyük ölçüde Bitcoin’in Ağustos ortasındaki çöküşünden kaynaklanıyor. Bu bağlamda %42’lik bir geileme dikkat çekiyor.  Bu son fiyat gerilemesine karşın, zincir üzerindeki ölçümler MATIC’i biriktiren balinaların ilgisini çekiyor olabileceğini gösteriyor. Bu birikim eğilimi, Bitcoin’in istikrarını koruduğu varsayıldığında, Layer 2 tokenini potansiyel süratli ve patlayıcı bir yükseliş trendi için konumlandırabilir.

Balinalar fiyat düşüşünün ortasında altcoin MATIC’i gözetliyor

Altcoin MATIC, 12 Temmuz ile 17 Ağustos ortasındaki devirde, büyük ölçüde Bitcoin piyasasındaki çöküşten etkilendi. Buna nazaran pahasının yaklaşık %42 gerilemesiyle değerli bir düşüş basamağı yaşadı. Bununla birlikte, ilgi cazip zincir içi ölçümler var. Çoklukla balina olarak isimlendirilen büyük yatırımcıların MATIC’e ilgi gösterdiğini gösteriyor. Bu model, token için potansiyel bir geri dönüşe işaret ediyor.

BTC Piyasası: İşareti Aldılar! Balinalar Bu Altcoin’e Saldırıyor 1

Son fiyat düşüşüne karşın, altcoin MATIC için bir toparlanma rallisi kelam konusu. Buna işaret eden umut verici göstergeler var. Momentum göstergeleri, yani İzafî Güç Endeksi (RSI) ve Awesome Oscillator (AO) ortasındaki bir ayrışma dikkat çekiyor. Buna nazaran yükseliş eğilimli bir duruma işaret ediyor. Bu sapma, düşük fiyat tabanlarına karşın momentum göstergelerinin daha yüksek tabanlar oluşturduğuna işaret ediyor. Ayrıyeten potansiyel bir aksine dönüş sinyali verdiğini ima ediyor.

Volatilite ve kopuş beklentisi

Üç günlük grafik incelendiğinde, Dalga Eğilimi göstergesinin çok satım bölgesinde şimdi bir yükseliş sinyali vermediği aşikar. Bu, kısa vadeli düşüş trendinin devam ettiğini gösteriyor. Bununla birlikte, RSI ve AO öbür bir yüksek düşük düzey oluşturuyor. Buna nazaran altcoin MATIC fiyatı diğer bir alçak düzeyde düşük bir nokta oluşturursa, yükseliş sapması daha da gerçekleşecek ve potansiyel olarak sarmal bir fiyat hareketine yol açacaktır.

BTC Piyasası: İşareti Aldılar! Balinalar Bu Altcoin’e Saldırıyor 2

Fiyat aralığına bağlı hareketten bir kopuş olması durumunda ilerleme gelecek. Altcoin MATIC’in fiyatı %42’lik düşüşünün orta noktasını 0,705 dolar, 0,750 dolar yahut 0,782 dolar üzere düzeylerde test edecek. Şartlar birebir hizaya gelirse, Layer 2 tokeni 0,814 dolar direncine bile meydan okuyacak. Ayrıyeten bu da mevcut kıymeti olan 0,553 dolardan toplamda %47’ye varan bir çıkarla neticelenecek. Bu olumlu görünümü daha da destekleyen bir durum var. Son fiyat düşüşüne karşın MATIC biriktiriyor üzere görünen balinaların artan aktivitesi.

Altcoin için ihtiyatlı değerlendirmeler

Birikim eğilimi ve yükseliş göstergeleri altcoin MATIC için optimistlik sağlıyor. Öbür taraftan potansiyel bir telaş senaryosu 0,499 dolar takviye düzeyinin altına düşülmesinde yatıyor. Bu türlü bir sonuç, yükseliş tezini geçersiz kılacak. Öteki taraftan potansiyel olarak% 42’lik bir fiyat düşüşüne yol açacak. Buna nazaran 0.315 dolar takviyesini altcoin MATIc tekrar ziyaret edecek.

BTC Piyasası: İşareti Aldılar! Balinalar Bu Altcoin’e Saldırıyor 3

Son fiyat düşüşüne karşın, altcoin MATIC potansiyel bir toparlanma ve yükselişin yine canlanmasına dair umut verici işaretler sergiliyor. Balinaların birikimi ve yükseliş göstergeleri umut verici bir yer sağlıyor. Öteki taraftan btcpiyasasi.com olarak baktığımızda potansiyel aşağı istikametli senaryoların dikkatle kıymetlendirilmesi de kıymetini koruyor. Kripto dünyası gelişmeye devam ettikçe, MATIC’in performansı hem yatırımcılar hem de meraklılar tarafından yakından takipte olacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap