İşareti Alan Shiba Inu Bu Barikatı Aşabilecek mi?

İşareti Alan Shiba Inu Bu Barikatı Aşabilecek mi?

Paylaş
BTC Piyasası: İşareti Alan Shiba Inu Bu Barikatı Aşabilecek mi?

Kripto para piyasasının genelinde yükseliş kelam konusu. Lakin Shiba Inu (SHIB) fiyatı 0,000007 dolar civarında seyrederek bir barikata çarpmış üzere. Bu yazı, SHIB’in sakin performansına katkıda bulunan faktörleri ele alıyor. Ayrıyeten bu meme coin için geleceğin neler getirebileceğini araştırıyor. Ayrıntılara bakalım

Shiba Inu için yatırımcı odağında bir değişim

Şaşırtıcı bir halde, Shiba Inu SHIB’in fiyat sakinliği var. Dogecoin (DOGE), PEPE ve BoneShibaSwap (BONE) üzere başka önde gelen memecoinlerin cansız performansıyla uyumlu. Yatırımcıların dikkatlerini Real World Assets (RWA) ve Telegram Bot tokenları üzere gelişmekte olan bölümlere yöneltmesi kelam konusu. Bu değişimin önümüzdeki haftalarda SHIB’in fiyatını nasıl etkileyeceği kıymetli bir soru olmaya devam ediyor.

BTC Piyasası: İşareti Alan Shiba Inu Bu Barikatı Aşabilecek mi? 1

Shiba Inu SHIB’in son devirdeki fiyat düşüncelerinin gerisindeki nedenlerden biri ağ talebindeki düşüş. Santiment’ten alınan datalar, SHIB’in 12 Ağustos’ta 2023 fiyat tepesi olan 0,000011 dolara ulaşmasından bu yana yeni kullanıcıları çekmekte zorluklarla karşılaştığını ortaya koyuyor. Tam bilakis, 17 Eylül’de sadece 1.109 yeni SHIB cüzdan adresi oluşturuldu. Buna nazaran bu da 12 Ağustos’ta kaydedilen 3.269 adresten %66’lık kıymetli bir düşüşe işaret ediyor.

Mevcut iştirakçiler kâr realizasyonu yapıyor

Endişe verici bir öbür eğilim daha var. Uzun vadeli Shiba Inu sahiplerinin aralıklı olarak kâr realizasyonu yapması. Bu durum, uzun vadeli token sahiplerinin alım satım faaliyetlerini takip eden bir metrik olan “Age Consumed”da kayda paha bir artışa yol açıyor. Age Consumed’da 4 ve 11 Eylül’de görülen ani yükselişler var. Tarihi olarak kıymetli SHIB fiyat geri çekilmelerine karşılık geliyor.

BTC Piyasası: İşareti Alan Shiba Inu Bu Barikatı Aşabilecek mi? 2

Mevcut ağ piyasası talep düzeyleri göz önüne alındığında da durum değişik. SHIB’nin fiyatı yakın gelecekte çıkış yapmak için çaba edecek. Lakin, 0,000007 dolar dayanak düzeyinin altına inilmesi ayılar için zorlayıcı olacak. Birçok cüzdan adresinin (tam olarak 22.650 milyon) bu düzeyde 11,7 trilyon Shiba Inu token satın almış olması dikkat çekiyor. Buna nazaran bu durum satış konusunda potansiyel bir isteksizliğe işaret ediyor.

Ayılar takviyesi aşmayı başarırsa

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda ayılar bu dayanağı aşmayı başarırsa, Shiba Inu 0,000006 dolar aralığına hakikat geri gelecek. Aksine, SHIB’in ağ talebi büyüme gösterirse, 0,000010 dolar direnç düzeyine meydan okumak için ivme kazanacak.

BTC Piyasası: İşareti Alan Shiba Inu Bu Barikatı Aşabilecek mi? 3

Özetle, Shiba Inu SHIB’in sakin fiyatı dikkat çekiyor. Ayrıyeten azalan ağ talebinin ve uzun vadeli sahiplerin kâr realizasyonunun bir sonucu. SHIB’in bu konsolidasyondan kurtulup kurtulamayacağı muhakkak değil. Ayrıyeten üst ya da aşağı istikametli adımlar atıp atamayacağı merak konusu. Buna nazaran büyük ölçüde önümüzdeki haftalarda piyasa hassaslığına ve yatırımcı davranışına bağlı olacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap