İngiliz Müzesi, Bu Altcoin İle Metaverse Kozmosuna Giriş Yapıyor!

İngiliz Müzesi, Bu Altcoin İle Metaverse Kozmosuna Giriş Yapıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: İngiliz Müzesi, Bu Altcoin İle Metaverse Kozmosuna Giriş Yapıyor!

Londra’nın en kıymetli tarih stant alanlarından British Museum (İngiliz Müzesi), metaverse altcoin projelerinden The Sandbox (SAND) ile işbirliğine gittiğini duyurdu.

Geçtiğimiz saatlerde basın açıklaması yapan müze, Sandbox iştiraki sayesinde bir NFT koleksiyonu oluşturmayı hedeflediğini belirtti. Yetkililer, duyuruda şu tabirlere yer verdi:

“Metaverse projesi The Sandbox ile yaptığımız işbirliği, yeni ve sürükleyici tecrübelerin önünü açacak. NFT koleksiyonlarımız sayesinde British Museum’un derinliğini yansıtmak istiyoruz.”

British Museum ile SAND ortasındaki iştirak yalnızca NFT koleksiyonu ile hudutlu değil. Duyuruya nazaran müze, metaverse kainatı üzerinde bir toprağa de sahip olacak. Metaverse evreninde McDonalds, Adidas ve Gucci üzere bir çon değerli marka bulunuyor.

Metaverse altcoin projesinin mucidi Sebastien Boget, muahededen övgüyle bahsetti. Boget, işbirliği sayesinde kullanıcıların British Museum tarihi ve yapıtlarına dair bilgi sahibi olacağını vurguladı.

SAND Fiyatı

The Sandbox’un kripto para ünitesi SAND, mutabakat haberinin akabinde ekstra bir yükseliş sergilemedi. SAND gün başından bu yana %0,87 paha kazandı. Altcoin an itibariyle 0,43$ düzeyinde süreç görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: İngiliz Müzesi, Bu Altcoin İle Metaverse Kozmosuna Giriş Yapıyor! 1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap