İnceleme: Polygon Tabanlı 5 Metaverse Coin İle Tanışın!

İnceleme: Polygon Tabanlı 5 Metaverse Coin İle Tanışın!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: İnceleme: Polygon Tabanlı 5 Metaverse Coin İle Tanışın!

Polygon, Metaverse coin projeleri için en popüler platformlardan biri. Çok fazla on-chain etkileşim gerektiren kripto projeleri için uygun olan düşük ücretler ve yüksek hızlı işlemler sunuyor. Kriptokoin.com olarak, Ocak 2022’de 30 günlük kullanıcılar tarafından en düşükten en yükseğe sipariş edilen en popüler beş metaverse coin projesini mercek altına alıyoruz.

Ulaş Utku Bozdoğan: İnceleme: Polygon Tabanlı 5 Metaverse Coin İle Tanışın! 1

5 Metaverse coin projesi

5. REVV Racing (REVV). Eylül 2020’de piyasaya sürülen REVV Racing, Animoca Brands tarafından inşa edilmiş bir NFT araba yarışı oyunu. REVV Racing, kullanıcıların Metaverse’lerinde yarış arabaları için token kazanmalarını sağlayan bir oyna-kazan modeline sahiptir. Oyun, geleneksel bir 3D yarış oyunu gibi görünür ve oynanır, ancak tüm oyun oturumları blockchainde kaydedilir. Kullanıcıların önce OpenSea‘deki REVV koleksiyonundan bir NFT arabası satın almaları gerekir. Ayrıca, bir REVV Racing arabası satın almanın en iyi yanı, platform Polygon üzerine kurulu olduğu için çılgın ücretler ödemenize gerek olmamasıdır. REVV ayrıca satın alınabilecek bir tokene sahiptir. Piyasa değeri şu anda 26 milyon dolar ve 24 saatlik işlem hacmi 3.4 milyon dolar.

Ulaş Utku Bozdoğan: İnceleme: Polygon Tabanlı 5 Metaverse Coin İle Tanışın! 2

4. Pegaxy (PGX). Kasım 2021’de piyasaya sürülen Pegaxy (Pegasus Galaxy), fütüristik mitolojik stile sahip bir yarış oyunudur. Oyuncuların PvP yarışlarına katılmasını ve platformun yerel yardımcı program belirteci VIS’de (Vigorus) ödüller kazanmasını sağlayan biyonik atlara sahiptir. Pegaxy, kullanıcıların kar ve eğlence için atlarını yetiştirmelerini sağlar ve oldukça aktif bir ekosisteme sahiptir. Kullanıcılar yarışlara ücretsiz girebilir. Kullanıcılar MetaMask cüzdanlarını bağlayarak oyunu hemen kontrol edebilirler. Pegaxy ekosistemi, oyuncuların farklı istatistiklere ve seviyelere sahip çeşitli atlara göz atabileceği ve satın alabileceği bir pazar yeri içerir. Aylık 34 binin üzerinde kullanıcısı olan Pegaxy, 2022’de göz önünde bulundurulması gereken bir proje. Ayrıca, yalnızca 16 milyon dolarlık düşük bir piyasa değerine sahip Pegaxy PGX tokenini de içerir.

Ulaş Utku Bozdoğan: İnceleme: Polygon Tabanlı 5 Metaverse Coin İle Tanışın! 3

Sunflower Farmers dikkat çekiyor

3. Arc8 (GAMEE). Nisan 2021’de piyasaya sürülen Arc8, GAMEE platformunda oyna-kazan mobil oyunların bir koleksiyonudur. Arc8, Android ve iOS cihazlar için mevcuttur ve oyuncular şu anda oyunlarına göz atabilir. Arc8, kullanıcıların diğer oyuncuları yendikleri için tokenleri ödüllendirdiği oyna-kazan modeline benzersiz bir yaklaşım getiriyor. Ek olarak, Arc8 kullanıcıları mevcut çeşitli mobil oyunlardaki becerileri için ödüllendirerek boşta çalıştırma mekanikleriyle ödüllendiren diğer birçok projeden ayırıyor. Arc8 ayrıca oyuncuların daha da fazla ödül kazanmasını sağlayan birçok turnuva ve etkinlik içerir.

Ulaş Utku Bozdoğan: İnceleme: Polygon Tabanlı 5 Metaverse Coin İle Tanışın! 4

2. Crazy Defense Heroes (TOWER). Mart 2021’de piyasaya sürülen Crazy Defense Heroes, blockchain tabanlı bir mobil kule savunma oyunudur. Crazy Kings ve Crazy Defense Heroes gibi popüler oyunlar da dahil olmak üzere TOWER ekosisteminin bir parçasıdır. Her ikisi de 2 milyonun üzerinde mobil indirmeyi aşan başarılı mobil oyunlardır. Crazy Defense Heroes oynamak ücretsizdir. Kullanıcılar, Android veya iOS cihazlarında oyun oynamak için TOWER tokenleri kazanmalarını sağlayacak olan MetaMask cüzdanlarını CDH kimliklerine bağlamalıdır.

Ulaş Utku Bozdoğan: İnceleme: Polygon Tabanlı 5 Metaverse Coin İle Tanışın! 5

1. Sunflower Farmers. 3 Ocak 2022’de piyasaya sürülen Sunflower Farmers, Polygon üzerine inşa edilmiş, oynayarak kazanılan bir NFT Metaverse çiftçilik oyunudur. Bir grup arkadaş tarafından bir yan proje olarak başladı ve bu yıl en hızlı büyüyen oyna-kazan oyunlarından biri haline geldi ve haftalar içinde 400 binin üzerinde kullanıcı kazandı. Oyun büyüyünce oyunu bot yapmaya karar veren kötü niyetli aktörler tarafından suistimal edildi ki bu maalesef sadece kripto ile ilgili projeler için bekleniyor. Bu kötü niyetli aktörlerle mücadele etmek için ekip, bot karşıtı önlemlerini yükseltiyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap