İnceleme: AVAX Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

İnceleme: AVAX Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

Paylaş
BTC Piyasası: İnceleme: AVAX Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

Avalanche, piyasadaki en güçlü Ethereum rakiplerinden biri ve son zamanlarda platformundan piyasaya sürülen başarılı metaverse coin oyunlarını görüyoruz. Bu makalede, AVAX tabanlı en popüler beş metaverse projesini listeleyelim.

İşte AVAX tabanlı 5 popüler metaverse coin

  • Eylül 2021’de başlatılan Avax Wolf Game (avaWOOL), kullanıcıların avaWOOL token kazanmak için stake edebilecekleri NFT koleksiyonuna sahip. Oyunun benzersiz yönü, bir oyuncunun NFT’sinin diğer NFT’leri çalmasını sağlar. Bu mekanik, ERC-20 ve ERC-721 protokolleri arasındaki etkileşimlerle mümkündür. Oyuna başlamak için, kullanıcılar 0.69420 AVAX ile bir NFT’yi basabilir ve maliyeti yaklaşık 46 dolar.
  • İkinci sırada, Ekim 2021’de piyasa sürülen Avaxtar (AVXT), yaklaşık bin aktif kullanıcısıyla Avalanche tabanlı metaverse coin. Avaxtar’lar, oyuncuların piyasadan satın alabilecekleri ve AVXT tokenları kazanmak için görevlere gönderebilecekleri karakterlerdir. Oyunun ekosistemi ENXT, DGC ve AVXT tokenlarını içeriyor. AVXT Pangolin, TraderJoe, MEXC ve diğer DEX’lerde listeleniyor.
  • Ağustos 2021’de piyasaya sürülen TaleCraft (CRAFT), NFT simyasını içeren bir PVP ve oyna-kazan oyunu. TaleCraft, tüm NFT sahiplerinin oyun tarafından üretilen AVAX getirisini aldığı deflasyonist bir NFT ve token ekonomisine sahip. 2.5 bin oyuncuya ulaşan metaverse, NFT tabanlı oyunlara para basma sürecini gerçekleştirmek için ERC-1155 NFT protokolünü kullanıyor.
BTC Piyasası: İnceleme: AVAX Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın! 1

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

  • Listenin ikinci sırasında, 4.38 bin aktif kullanıcıya ulaşan Yield Hunt (GEM), Avalanche ekosisteminin en başarılı oyunlarından. Metaverse, GEM token biçiminde hazineler içeren ormanlara sahip. Kullanıcılar GEM’i bulduklarında, birlikte daha fazla GEM avlamak için daha fazla maceracı toplayabilirler. Oyuna başlamak için kabaca 86 dolar değerinde bir Gen0 NFT’yi basmak gerekiyor. GEM’i TraderJoe’da listelenmektedir.
  • İlk sıradaki Crabada (CRA), Avalanche tavanlı tamamen merkezsiz, oyna-kazan platformu. Crabada, yengeçlerle dolu bir denizaltı dünyasına sahip. Bu yengeçler, kripto para kazanmak için yetiştirilip oyunlarda kullanılabilen NFT’lerdir.Şu anda, mevcut en ucuz yengeç, oldukça büyük bir yatırım olan 2,7 bin dolara mal oluyor. Öte yandan, 5 bin oyuncuya ulaşan Crabada Avalanche ekosistemindeki liderliğini sürdürüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap