İkinci Atılım Coinbase’den Geldi: Bu 6 Altcoin İçin Delist Kararı!

İkinci Atılım Coinbase’den Geldi: Bu 6 Altcoin İçin Delist Kararı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: İkinci Atılım Coinbase’den Geldi: Bu 6 Altcoin İçin Delist Kararı!

Geçtiğimiz saatlerde Binance, 6 altcoin için delist kararı aldığını bildirdi. Bundan kısa müddet sonra Coinbase, içlerinde BOND ve DDX’in de yer aldığı geniş bir liste için delist kararını duyurdu.

Coinbase bu 6 altcoin için delist kararı aldı

ABD merkezli borsa, geçtiğimiz haftalarda 6 Eylül’de 6 altcoin için delist kararı alacağını bildirmişti. Resmi duyuruya nazaran delist süreçleri bugün itibariyle başladı. BarnBridge (BOND), DerivaDAO (DDX) , Jupiter (JUP), Multichain (MULTI), Ooki (OOKI) ve Voyager (VGX), artık Coinbase üzerinde süreç görmüyor. Resmi duyuruda şu açıklamalar yer alıyor:

BarnBridge (BOND), DerivaDAO (DDX) , Jupiter (JUP), Multichain (MULTI), Ooki (OOKI) ve Voyager (VGX) süreçlerini devre dışı bıraktık. Fonlarınıza erişiminiz devam edecek ve fonlarınızı istediğiniz vakit çekebilme imkanına sahip olmaya devam edeceksiniz.

Btcpiyasasi.com olarak günün toplu Binance delist atağına bu yazıda yer verdik. Yazım sırasında, üstteki kripto paralar bir ölçü düşüş gösteriyor. Ama, en büyük darbeyi Binance.US listesinden ayrılan OMG aldı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap