İhtar Yayınlandı: Haftaya Bu 5 Altcoin’den Uzak Durun!

İhtar Yayınlandı: Haftaya Bu 5 Altcoin’den Uzak Durun!

Paylaş
BTC Piyasası: İhtar Yayınlandı: Haftaya Bu 5 Altcoin’den Uzak Durun!

İstikrarsız fiyat hareketleri, verimsiz haber akışı ve derecelendirme platformlarının eksi notları, bu 5 altcoin için önümüzdeki haftayı ‘tehlikeli’ olarak işaretledi.

31 Temmuz haftasında uzak durulması gereken 5 altcoin projesi

Finbold’un en son haftalık altcoin tahliline nazaran, WEMIX ve ALGO üzere esaslı projelerin yer aldığı 5 altcoin kırmızı sinyaller veriyor.

WEMIX (WEMIX), Kore merkezli bir oyun geliştirme şirketi olan Wemade’nin alt kuruluşu olan bir Web3 platformudur. Altcoin projesi, kendisini öteki platformlardan ayıran değişik özelliklere sahip. Örneğin Kalıcı Üretim Mükafatları (PMR’ler), düşük gas fiyatları ve saniyede 4.000 süreç kapasitesi.

BTC Piyasası: İhtar Yayınlandı: Haftaya Bu 5 Altcoin’den Uzak Durun! 1

Fakat, WEMIX’in geçen yılın sonlarında birkaç büyük Kore borsasından delist edilmesi, fiyatı üzerinde şimdi toparlanamayan aşağı taraflı bir baskı oluşturdu. Bu delist furyası, WEMIX’i şu an için ülkü olmayan bir yatırım haline getirdi. Aşağıdaki grafikten görüldüğü üzere, fiyatı son bir aydır aşağı istikametli hareketleri sürdürüyor.

BTC Piyasası: İhtar Yayınlandı: Haftaya Bu 5 Altcoin’den Uzak Durun! 2

Everscale (EVER)

Bu ortada, saniyede bir milyon sürece imkan sağlamak için dinamik sharding teknolojisini kullanan Everscale (EVER), ‘sonsuz sharding’ özelliiğini başlatmak için Ocak ayında 5 milyon dolar topladı. Mart ayında Bybit’in listeleme yarışını kazanmasından bu yana fazla ilerleme kaydetmedi.

EVER fiyatı şu anda hem haftalık hem de aylık ölçekte %5’in üzerinde düşüş gösteriyor. İstikrasız fiyat hareketleri, Everscale (EVER) için en büyük kırımızı bayrak.

BTC Piyasası: İhtar Yayınlandı: Haftaya Bu 5 Altcoin’den Uzak Durun! 3

Algorand (ALGO)

ALGO’de uzun müddettir kritik dirençleri aşmakta zorlanıyor. Şu anda kadar 0,11 doları bir dizi denemeye karşın geride bırakamadı. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız, süreçlerini sonlandıran Algofi protokolü de TVL açısından darbe vurgu.

ALGO şu anda son 24 saate nazaran %2,5 düşüş gösteriyor. Coingecko’ya nazaran daha geniş vakit dilimlerindeki performansı şu formda:

BTC Piyasası: İhtar Yayınlandı: Haftaya Bu 5 Altcoin’den Uzak Durun! 4

Mask Network (MASK)

Blockchain geliştirme firması Dimension’ın temel eseri olan Mask Network (MASK), tüm üstün özelliklerine karşın kırmızı listede. Mask Network, açık kaynaklı tarayıcı uzantısında şifreleme yoluyla Web3 için kapalılık sağlar. Ayrıyeten, başka yararları Facebook ve Twitter üzere toplumsal medyaya getirmeyi amaçlayan bir platformdur. Bununla birlikte, Mask grubunun bir ay evvel yüklü MASK transferi yapması satış baskısına neden oluyor.

MASK fiyatı da şu anda besbelli bir düşüş trendinde. Gün içinde ek %2,5 bedel kaybetti.

BTC Piyasası: İhtar Yayınlandı: Haftaya Bu 5 Altcoin’den Uzak Durun! 5

Polymath (POLY)

Menkul değer kriptolarının çıkarılması ve yatırımı için Blockchain platformu olan Polymath’a (POLY) gelince, bu sene başında yatırımcılar ortasında popülerlik kazanmasına karşın son günlerde berbat performans gösteriyor.

Aslında, geçen hafta %6,91 düşmesine ek olarak günlük grafiğinde %3,52 kaybetti. Şu anda en yüksek fiyat olan 0,131 dolardan el değiştirdiği için evvelki 30 gündeki %4,90’lık karını geri alma tehdidinde bulundu.

BTC Piyasası: İhtar Yayınlandı: Haftaya Bu 5 Altcoin’den Uzak Durun! 6

Özetle, üstteki projeler birkaç nedenden ötürü önümüzdeki hafta için kırmızı bayrak teşkil ediyor. Analistlere nazaran şimdilik bu projelerden kaçınmak âlâ bir fikir olacak. Shiba Inu (SHIB) ise son duyurularla bir ölçü ivme kazanarak yeşil listede uzunluk gösteriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap