‘Hesaplandı’ SHIB Fiyatı Ne Vakit Sıfırları Atacak!

‘Hesaplandı’ SHIB Fiyatı Ne Vakit Sıfırları Atacak!

Paylaş
BTC Piyasası: ‘Hesaplandı’ SHIB Fiyatı Ne Vakit Sıfırları Atacak!

Shiba Inu ekosistemi, katman-2 protokolü Shibarium’un tanıtımının ortasında türbülansla karşı karşıya kaldı. SHIB fiyatı kayda kıymet bir düşüş yaşadı ve yine taban kazanmak için çaba etti. Buna karşın, iyimserler hala Shiba Inu’da bir yükseliş potansiyeli olduğunu öngörüyor. Topluluk ve yapay zeka Shiba Inu’nun sıfırları atıp 0,001 dolara ve 0,1 dolara ulaşma mümkünlüğünü tartışıyor.

SHIB fiyatının 0,01 dolara ulaşmasına ne kadar kaldı?

Araştırmacılar Shiba Inu’nun 0,01 dolara ulaşmasının matematiksel olarak mümkün olup olmadığı üzerinde duruyor. SHIB’nin 0,01 dolara ulaşması fikri çok uzak görünse de, büsbütün mantıksız değil. Sadece piyasa pahası göz önüne alındığında, Shiba Inu’nun mevcut 4,8 milyar dolarlık bedelinden değerli ölçüde genişlemesi gerekecek.

Özellikle, 0,01 dolarlık bir token fiyatı, 5,8 trilyon dolarlık bir piyasa kıymeti gerektirecek. Farklı bir biçimde, 5,8 trilyon dolarlık bir değerleme SHIB’i teknoloji devi Apple’dan daha değerli bir varlık olarak konumlandıracaktır. Bu amaç büyük ölçüde spekülatif üzere. Bununla birlikte, bilinen bir bilgi analitik platformu önümüzdeki on yıllar içinde bu mümkünlüğü öngörüyor! Ve elbette, Apple’ın değerlemesi mevcut noktasını büyük ölçüde aşmış olacak.

BTC Piyasası: ‘Hesaplandı’ SHIB Fiyatı Ne Vakit Sıfırları Atacak! 1Telegaon Shiba Inu fiyat tahmini

0,01 dolar kestiriminin matematiği

Özellikle Shiba Inu topluluğu, SHIB’nin kıymetini yıllar geçtikçe üst çekmek için birçok teşebbüste bulunuyor. Token yakma uygulaması da bu uğraşlardan biri. Şu anda sirkülasyonda yaklaşık 579 trilyon SHIB tokeni var. Kripto topluluğu bu sayıya SHIB Army’nin 410 trilyondan fazla token yakmasının akabinde ulaştı. Son 24 saat içinde, Shiba Inu yakma oranı olumlu büyüme gösterdi. Şu anda 644.488.310 tokenin dolanımdan kalkmasıyla %386’ya ulaştı.

BTC Piyasası: ‘Hesaplandı’ SHIB Fiyatı Ne Vakit Sıfırları Atacak! 2Shiba Inu Shiba Burn verileri

Topluluk her gün 644 milyon SHIB yakarsa, sirkülasyonda 100 milyar tokena ulaşmak onlarca yıl alacaktır. Matematiksel olarak bu, SHIB başına 0,01 dolar ile 100 milyar arz için 2156 yıl demek. Bu ortada, Btcpiyasasi.com olarak bildirdiğimiz üzere, geçtiğimiz günlerde Shiba Inu topluluğu 24 saat içinde bir milyardan fazla token yaktı. Artan yanma bedeli, Shibarium’un yayına girmesiyle birlikte ortaya çıktı.

Yapay zekaya göreSHIB fiyatının 0,1 dolara ulaşma projeksiyonu

Tanınmış yapay zeka sohbet robotu ChatGPT, kısa bir müddet evvel Shiba Inu’nun 0,1 dolara ulaşması için potansiyel vakit çizelgesini öngördü. ChatGPT’nin projeksiyonu, Shiba Inu’nun istikametini şekillendirebilecek birden fazla faktöre atıf yapıyor. Bu doğrultuda potansiyel vakit çizelgesini 2029’a koyuyor. Bu projeksiyon, analitik platform Telegaon tarafından bu ayın başlarında yapılan kestirimden daha yüksek. Telegaon, Shiba Inu’nun 2029 yılına kadar azamî 0,000588 dolar fiyatına ulaşacağını öngördü.

Bu yazının yazı sırasında SHIB 0,00000821 dolardan süreç görüyor. 2029’a kadar 0,1 dolar gayesine ulaşması için altı yıl içinde %1,217,926’lık inanılmaz bir yükseliş kaydetmesi gerekiyor. Piyasalar en son 2021’deki inanılmaz ralli sırasında bu türlü bir yükselişe şahit oldu. Lakin, Shiba Inu’nun mevcut sirkülasyondaki arzı göz önüne alındığında, emsal bir yükselişi tekrarlamak hayli sıkıntı. Bu türlü bir ralliye ait anlatılar ortaya çıksa da, birtakım kesim başkanları kuşkucu kalmaya devam etti. Eski ABD Kongre adayı David Gokhshtein, SHIB’nin 0,01 dolara ulaşması halinde hesabını sileceğine kelam verdi. Ona nazaran meme coin için en âlâ maksat fiyat 0,001 dolar.

BTC Piyasası: ‘Hesaplandı’ SHIB Fiyatı Ne Vakit Sıfırları Atacak! 3

Fiyat artışına katkıda bulunan faktörler neler?

ChatGPT’nin öngörüsüne katkıda bulunan değerli bir konu, Shiba Inu takımının yeni projeler ve stratejik paydaşlıklar geliştirmeye devam etmesi. Bu teşebbüslerin SHIB için artan talep yaratarak bedelini hedeflenen eşiğe hakikat itmesi mümkün. Ayrıyeten, şimdiye kadar 410,6 trilyon tokenın yakıldığı yakma kampanyası da kıymet taşıyor. Artan yakımlar arzın azalmasına yol açıyor. Böylelikle fiyatları tesirli bir formda üst çekiyor. Daha geniş kripto pazarının önümüzdeki yıllarda beklenen büyümesi ChatGPT’nin projeksiyonunu daha da güçlendiriyor. Piyasa çekiş kazanmaya devam ettikçe, SHIB’in bu genişleme dalgasına binmesi mümkün. Böylelikle, üst hakikat bir yörünge oluşturma imkanına sahip olur.

ChatGPT ayrıyeten Shiba Inu’nun 2029 yılına kadarki performansını etkileyebilecek birkaç ek değişkenin de altını çiziyor. Shiba Inu’nun işletmeler ve kurumlar tarafından benimsenmesi, yararını doğrulayacak ve potansiyel olarak talebi artıracaktır. Shiba Inu ile ilgili yeni eser ve hizmetlerin piyasaya sürülmesi, SHIB’in cazibesine katkıda bulunabilir. Lakin bu varsayım, kripto piyasasının değişken tabiatı üzere kıymetli bir uyarıyı da beraberinde getiriyor. Zira, piyasa hassaslığı ve düzenleyici zorluklar da dahil olmak üzere çeşitli faktörler SHIB fiyatının tarafını kıymetli ölçüde etkiliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap