Herkesin Beklediği Altcoin İçin Varsayım: 173x Yapabilir!

Herkesin Beklediği Altcoin İçin Varsayım: 173x Yapabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Herkesin Beklediği Altcoin İçin Varsayım: 173x Yapabilir!

Arbitrum’un Mart ayında gerçekleştirdiği airdrop aktifliği, kripto yatırımcılarını tekrar gem projelerine yöneltti. Sıradaki büyük airdrop olarak görülen coin’ler ortasında Sui Network ve zkSync yer alıyor. Bugün, Sui Network grubu, altcoin fiyatı hakkında 173x’lik farklı bir iddiaya yer verdi.

Sui Network grubu gelecek SUI token için fiyat varsayımı yaptı

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, Sui Network’ün beklentilerin tersine arzının çok küçük bir kısmıyla airdrop yapacağı sav ediliyor. Sui, geliştiricilerin ve üreticilerin süratli ve ekonomik süreçler yapmasına müsaade veren Layer-1 Blockchain.

Yeni bir tweet’te proje grubu, yakında halka açılacak SUI token’in üç büyük borsa üzerinde süreç göreceğini bildirdi. Duyuruya nazaran SUI, KuCoin, OKX ve ByBit üzerinde birinci satışlarına başlayacak. Resmi çıkış ve main net tarihi 3 Mayıs olarak belirlendi. Sui Network’ün tanınan bir Twitter hesabı olan Sui Station, duyurunun devamında, lansman sonrası SUI fiyatının ulaşacağı düzeyleri belirliyor…

Altcoin grubu iddia yaptı: Çok boğa durumunda bu seviyeler

Sui Station’in tahlillerine nazaran, SUI’nin toplam 10 milyar adet token arzı olacak. Bunların 148 milyonu, white list iştirakçilerine ayrıldı. Halka açık satışlar için ayrıntılan token ölçüsü 450 milyon SUI.

Karslılaştırma için, evvelki başarılı airdrop’lardan Aptos’un (APT) 12 milyar dolarlık piyasa bedeline kıyasla, SUI’nın toplam arzı 10 milyar. Sonuç olarak, SUI listeleme fiyat için 1.2 dolarlık ortalama bir maliyet ortaya çıkıyor. Öte yandan, APT listeleme piyasa kıymeti ile karşılaştırması, 950 milyon dolara kıyasla SUI’nin 182,61 milyon doları büyük bir farkla önde.

Ulaş Utku Bozdoğan: Herkesin Beklediği Altcoin İçin Varsayım: 173x Yapabilir! 1

Fiyat iddialarına gelince, SUI takımı üç farklı senaryo ortaya koydu:

  • Normal durumda: 0,2 dolar
  • Boğa durumunda: 1,2 dolar
  • Mega boğa durumunda: 5.2 dolar

Sui Blockchain nedir?

Sui, başka Blockchain tabanlı bir akıllı mukavele platformudur. Kolay kullanım durumları için ölçeklenebilirlik ve düşük gecikme müddeti sunar. Sui, birçok süreci paralel olarak işlenebilir hale getirir. Bu, sürece kaynaklarını daha yeterli kullanır ve daha fazla kaynak ekleyerek randımanı artırma seçeneği sunar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Herkesin Beklediği Altcoin İçin Varsayım: 173x Yapabilir! 2

Sui ayrıyeten Rust lisanında yazılmıştır. Bir sahibi olabilecek varlıkları tanımlamak için Sui Move’da yazılan akıllı mukaveleleri dayanaklar. Sui Move programları, bu varlıklar üzerinde, bunların oluşturulması için özel kurallar, bu varlıkların yeni sahiplere devranı ve varlıkları değiştiren süreçler dahil olmak üzere süreçleri tanımlar.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap