HBAR, DOGE, LINK, TRON, AVAX, ARB: Bunları Bekleyin!

HBAR, DOGE, LINK, TRON, AVAX, ARB: Bunları Bekleyin!

Paylaş
BTC Piyasası: HBAR, DOGE, LINK, TRON, AVAX, ARB: Bunları Bekleyin!

Kripto para piyasası dünya çapında yatırımcıların ve traderların ilgisini çekmeye devam ediyor ve çok sayıda altcoin etkileyici bir büyüme potansiyeli sergiliyor. Bu yazıda, çeşitli tahlillerin; Dogecoin, Tron, HBAR ve Arbitrum dahil olmak üzere en değerli kripto paralardan kimilerine yönelik mevcut görünümünü inceleyeceğiz. Bu coinler, eşsiz özellikleri ve güçlü topluluk dayanağı sayesinde ilgi görmüştür. Ayrıyeten, hareketleri çoklukla daha geniş piyasayı etkilediği için Bitcoin’in son performansını da inceleyeceğiz. İşte detaylar…

HBAR ve başka coinler için analistler iddialarını açıkladı

Dogecoin: Daha fazla çıkar için hazır

Kripto traderı olan Altcoin Sherpa, Dogecoin’in (DOGE) yakın vadede yaklaşık yüzde 20 oranında yükseleceğini öngörüyor. Trader, DOGE’yi genel olarak güçlü görünen birkaç altcoinden biri olarak tanımlıyor. Kısa vadede 0,09 dolara kadar potansiyel bir yükseliş öngörüyor. İzlenmesi gereken bir sonraki kıymetli destek/direnç düzeyi 0,075 dolardaki 200 günlük üstel hareketli ortalama (EMA). Altcoin Sherpa, bir satın alma fırsatı için DOGE’u yakından izliyor ve madalyonun yükseliş momentumunun devam edebileceğini öne sürüyor.

BTC Piyasası: HBAR, DOGE, LINK, TRON, AVAX, ARB: Bunları Bekleyin! 1

Trader, Blockchain oracle Chainlink’in (LINK) 9,33 dolarlık üst hudut ve 5,33 dolarlık alt hudut ile kalıcı fiyat aralığının alt ucunu tekrar ziyaret edeceğini söylüyor. Şu anki 7,98 dolar düzeyinden en az 6,50 dolara kadar bir düşüş öngörüyor. Analist, “Dürüst olmak gerekirse, bu çok fazla hareket etmedi. Yeniden de sabırlı olup 6,50 dolar yahut daha düşük bir teklif vereceğim. Aslında burada da teklif vermek için berbat bir nokta değil, aralığın EQ’su. Stratejinize bağlı,” dedi.

Tron’un performansı ne istikamete gidiyor?

Tron (TRX) 2023’ün 2. çeyreğinde hem inişler hem de çıkışlar yaşadı. Bununla birlikte, Messari’nin raporu TRX’in günlük ortalama etkin hesaplarının yüzde 14 arttığını ve daha yüksek benimsemeyi vurguladığını gösteriyor. Ayrıyeten, Blockchain BitTorrent köprüsü ve Stake 2.0 üzere yeni özellikler ve iştirakler başlatarak bedel artışına katkı sağladı. Bununla birlikte, 3. çeyrek günlük faal adreslerde ve süreçlerde bir düşüşle başladı. Bu düşüş muhtemelen genel piyasa hassaslığından tesir aldı.

BTC Piyasası: HBAR, DOGE, LINK, TRON, AVAX, ARB: Bunları Bekleyin! 2

HBAR: Olasılıklara karşı yükseliyor

Hedera, son haftalarda en güçlü coinlerden biri olarak sağlam bir performans sergiledi. Trader topluluğu, HBAR’ın dalgalı ticaret yaşayabileceği dört temel fiyat düzeyini izlemeye devam ediyor. Hedera (HBAR), piyasadaki aksiliklere karşın 2. çeyrekte kıymetli bir gelir artışı ve on-chain açılan yeni hesaplardaki artışla direnç gösterdi. Lakin, piyasada süregelen düşüş eğilimi HBAR’ın fiyat hareketleri için zorluk teşkil ediyor. HBAR’ın yüklü hassaslığına ve toplumsal baskınlığına bakıldığında, HBAR’ın toparlanma durumunda olduğu görülmektedir.

BTC Piyasası: HBAR, DOGE, LINK, TRON, AVAX, ARB: Bunları Bekleyin! 3

Aşağıdaki grafikten de görülebileceği üzere, HBAR’ın yüklü hassaslığı 19 Temmuz’da çeyreklik tepeye ulaştı. Lakin, yüklü hissiyatı düşmüş ve toparlanarak basın saatine nazaran -0,301 olmuştur. Bu durum piyasanın altcoin konusunda olumlu olduğunu gösterdi. Ek olarak, toplumsal baskınlığı bir darbe almasına karşın, yüzde 0,739’da duracak biçimde yükseldi. Bu, HBAR’ın toplumsal cephede de değer kazandığının açık bir göstergesiydi.

BTC Piyasası: HBAR, DOGE, LINK, TRON, AVAX, ARB: Bunları Bekleyin! 4

Arbitrum: BTC’nin hareketi takip edilebilir

Arbitrum (ARB), Bitcoin’in zayıf fiyat hareketi nedeniyle değerli bir talep bölgesinin potansiyel olarak tekrar test edilmesiyle karşı karşıya. Tarihî olarak istikrarlı olan talep bölgesi, BTC’nin toparlanması halinde indirimli alım fırsatları sunabilir. Lakin, zayıflayan bir BTC talep bölgesini aşarak ARB için daha fazla düşüşe yol açabilir.

BTC Piyasası: HBAR, DOGE, LINK, TRON, AVAX, ARB: Bunları Bekleyin! 5

Bitcoin’de kritik dönemeçteyiz

Bitcoin’in fiyat hareketi, daha geniş kripto para piyasası için çok kıymetli olmaya devam ediyor. Altcoin Sherpa tarafından iddia edildiği üzere, 200 günlük EMA’nın yine test edilmesi ya 30.400 dolara yükselişi ya da 27.800 dolara düşüşü tetikleyebilir. Şu anki 29.225 dolarlık fiyat kararsızlık manasına geliyor. Bu da yatırımcıları uzun durum almadan evvel temkinli olmaya itiyor.

Avalanche için hangi düzeyler kritik?

Avalanche’ın (AVAX) 13 dolarlık fiyat düzeyi potansiyel bir satın alma fırsatı sunmakta. Lakin dikkate alınması gereken faktörler var. Yakın vakitte 15,97 dolardan 13 dolar civarına gerileyen ve %18’in üzerinde bir kayba neden olan zayıf Bitcoin (BTC) fiyat hareketi nedeniyle dikkatli olunması gerekiyor. Açığa satış yapanlar AVAX’ın geri çekilmesi sırasında yüzde 15’in üzerinde kâr elde ederek yarar sağladı.

BTC Piyasası: HBAR, DOGE, LINK, TRON, AVAX, ARB: Bunları Bekleyin! 6

50’lik Fib düzeyindeki birleşme alanı ve 12,85 – 13,38 dolarlık yükseliş bloğu, 14 ve 15 dolarlık amaçlarla uzun müddet devam etmek için harika bir düzey sunuyor. Fakat, RSI ve CMF’nin işaret ettiği zayıf alım baskısı ve AVAX’a yönelik talep, yükseliş hissiyatını zayıflatıyor. Açık durum (OI) oranlarındaki düşüş ve likidasyon dataları vadeli süreçler piyasasındaki düşüş eğilimini teyit ediyor. AVAX boğalarının avantaj elde edebilmesi için BTC’nin 29,5 bin dolarlık direnci aşması ve ilerlemesi gerekiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap