Hazırlık Başladı: Binance’den Kritik Türkiye Hamlesi Gelebilir!

Hazırlık Başladı: Binance’den Kritik Türkiye Hamlesi Gelebilir!

Paylaş
Hazırlık Başladı: Binance’den Kritik Türkiye Hamlesi Gelebilir!

Kriptokoin.com – Önde gelen Bitcoin ve kripto para borsası Binance’in CEO’su olan Changpeng Zhao, İstanbul’da düzenlenen 2019 Sermaye Piyasaları Kongresi’nde Türkiye’deki planlarına yönelik kritik açıklamalarda bulundu ve Türk yatırımcılarına özel müjdeli haberlerini verdi. Şimdi ise Binance, borsanın Türkiye yapılanması için 5 ayrı çalışan ilanı verdi. Bu durum borsanın Türkiye yapılanması için önemli bir hazırlık içinde olduğunu gösteriyor ve Türk yatırımcıları heyecanlandırıyor.

Binance’den kritik Türkiye hamlesi! İstanbul’da 5 çalışan aranıyor

İşlem hacmiyle lider kripto para borsası olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, 2019 Sermaye Piyasaları Kongresi‘ndeki ana konuşmacılar arasındaydı. Etkinlikte Binance CEO’su, Türkiye planlarından bahsetti ve Türk yatırımcılara özel müjdeli haberlerini verdi. Binance CEO’sunun açıklamaları Türk Bitcoin topluluğunu fazlası ile sevindirdi. Şimdi ise Binance’den yeni Türkiye hamleleri gelebileceğini gösteren bir gelişme yaşandı.

Binance, borsanın Türkiye yapılanması için 5 ayrı çalışan ilanı verdi. Bu durum, borsanın Türkiye yapılanması için önemli bir hazırlık içinde olduğuna işaret ediyor. Binance’in LinkedIn sayfasındaki ilanlara göre, borsa Türkiye ayağı için 1 pazarlama müdürü, 2 finans müdürü, 1 halkla ilişkiler müdürü ve 1 uyum sorumlusu arıyor. İş ilanlarından kripto para borsasının İstanbul’a odaklandığı ve burada merkezi bir Binance ekibi oluşturmak istediği anlaşılıyor.

Binance’in Türkiye’ye yönelik planları ve müjdeli haberleri

Daha önce belirttiğimiz üzere Changpeng Zhao, 2019 Sermaye Piyasaları Kongresi‘nde Türkiye’ye ilerleyen dönemlerde ciddi yatırımlar yapacaklarını açıkladı. Ayrıca Binance CEO’su geçtiğimiz günlerdeki açıklamalarında da Türkiye’nin Bitcoin ve kripto para piyasasında kilit bir aktör olduğunu ve gelecekte piyasada önemli bir yere sahip olacağına inandığını vurguladı. Binance’in Türkiye’ye yönelik planlarını ve Türk yatırımcılarına özel yeni müjdeli haberlerini hatırlamak gerekirse;

Binance direkt banka transferi ile Türk Lirası’yla kripto para birimi alımı mümkün kılacak.Binance Türk kullanıcılar için masrafları fazlası ile düşük tutacak.Borsaya ilerleyen zamanlarda Türk Lirası çiftleri eklenecek.Binance, Türk kripto piyasasına yakın zamanda fazlası ile yatırım yapmayı planlıyor.Türkiye’deki Binance ekibi 20 kişiye kadar büyütülecek.Türk Lirası’na dayalı bir stablecoin çıkarılacak.Türkiye’deki kripto topluluğuna daha iyi hizmet etmek için yeni adımlar atılacak.

Binance ile ilgili kritik gelişmeler konusunda daha fazla bilgi edinmek için “Bitcoin’de Flaş Çöküş: BTC Binance’de 680 Dolara Düştü!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap