Hayal Kırıklığı! Bu Altcoin Yatırımcıları Şokta

Hayal Kırıklığı! Bu Altcoin Yatırımcıları Şokta

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Hayal Kırıklığı! Bu Altcoin Yatırımcıları Şokta

IntoTheBlock tarafından yapılan son on-chain bilgi  analizi, kripto para ünitesi altcoin Cardano ADA ile ilgili olarak çarpıcı bir gerçeğe işaret ediyor. ADA sahiplerinin %95,69 üzere kıymetli bir kısmının şu anda kayıplarla karşı karşıya olduğunu ortaya koyuyor. Bu durum Cardano topluluğu içinde tasalara yol açıyor. Ayrıyeten kripto paranın geleceği hakkında tartışmalara neden oluyor.

Altcoin Cardano’nun mevcut durumu

CoinMarketCap tarafından bildirilen en son datalara nazaran, altcoin Cardano şu anda 0,247524 dolardan süreç görüyor. Son 24 saat içinde ADA 115.965.801 dolar olan süreç hacminde %15’lik bir düşüşe şahit oldu. Ek olarak, Cardano’nun bedeli geçtiğimiz gün içinde %0,94’lük bir düşüş yaşadı. Ayrıyeten haftalık grafiği fiyatta yaklaşık %4’lük bir düşüşü yansıtıyor.

CoinMarketCap sıralamasında altcoin Cardano şu anda 7. sırada yer alıyor. Ayrıyeten 8 milyar dolarlık piyasa pahasına sahip. ADA coinlerinin sirkülasyondaki arzı 35.098.185.063 iken, azamî arz 45.000.000.000 ADA coin ile sonlandırılmış durumda. Bu sayılar, daha geniş kripto para piyasasındaki zorluklarla çaba eden Cardano ekosisteminde süregelen dinamikler hakkında fikir veriyor.

Cardano’da (ADA) yükseliş görünümü

Cardano’nun son periyottaki performansına ve ortaya çıkardığı kaygılara karşın farklı yaklaşımlar da var. Buna nazaran kripto analisti Hashoshi proje üzerinde yükseliş eğilimini sürdürüyor. Yakın vakitte verdiği bir röportajda Hashoshi, altcoin Cardano’nun sorun çözme kabiliyetlerini övüyor. Ayrıyeten pratik kullanım durumlarının geliştirilmesi ve likiditenin artırılması yoluyla büyüme potansiyelinin altını çiziyor. Hashoshi, altcoin Cardano’nun geleceğine olan inancını lisana getiriyor. Öbür taraftan kripto alanındaki başkan pozisyonunu ve belli kripto topluluklarından takviye alan eşsiz sorun çözme yaklaşımını vurguluyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Hayal Kırıklığı! Bu Altcoin Yatırımcıları Şokta 1

Cardano projesi tarafından alınan hem olumlu hem de olumsuz kararları kabul ediyor. Fakat düzgünleşme potansiyeline inanıyor. Akıllı mukavele lansmanının gecikmesi benimsenmeyi etkilemiş durumda. Fakat Hashoshi, altcoin Cardano’nun dizaynının gelecekteki büyüme için çok uygun olduğu niyetinde. Ayrıyeten kripto alanındaki öteki projelerden daha güzel performans gösterebileceğini söylüyor. Artan kullanım durumları ve likidite, ADA’yı yeni doruklara taşıma potansiyeline sahip. Öbür taraftan gelecekteki fiyat artışı spekülasyondan fazla yarara bağlı.

Altcoin ADA için başka analistlerden olumlu görüşler

Crypto Capital Venture’ın kurucusu Dan Gambardello, altcoin Cardano’nun uzun vadeli büyüme beklentilerine ait yükseliş perspektifini paylaşıyor. Cardano ve Amazon ortasında paralellikler kuruyor. Buna nazaran Gambardello, ADA’nın gelişmiş akıllı mukavele yeteneklerini, stake etme yardımcı programını ve ölçeklenebilirliğini umut verici geleceğine katkıda bulunan faktörler olarak vurguluyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Hayal Kırıklığı! Bu Altcoin Yatırımcıları Şokta 2

Gambardello, mevcut ADA fiyatını yatırımcılar için cazip bir fırsat olarak görüyor. Ayrıyeten Amazon’un dalındaki hakimiyetine emsal formda Cardano’nun uzun vadeli muvaffakiyet potansiyelinin altını çiziyor. Bu optimist his, btcpiyasasi.com olarak baktığımızda altcoin Cardano’nun yenilikçi özelliklerinin ve stratejik pozisyonunun parlak bir geleceğin önünü açabileceğine inanan analistler tarafından da paylaşılıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap