Hangileri Alınmalı? Ünlü Türk Analist Altcoin Süreçlerini Açıkladı

Hangileri Alınmalı? Ünlü Türk Analist Altcoin Süreçlerini Açıkladı

Paylaş
BTC Piyasası: Hangileri Alınmalı? Ünlü Türk Analist Altcoin Süreçlerini Açıkladı

Twitter’da tahlilleriyle ve paylaşımlarıyla dikkat çeken bir analist Bozokcoin altcoin süreçleriyle ilgili değerli bilgileri takipçileriyle paylaşıyor. Bozokcoin yatırım portföyünün bileşimini açıklıyor. Ayrıyeten portföyündeki farklı varlıkların maliyetlerinde yapılan çeşitli ayarlamalar hakkında bilgi veriyor. Ayrıntılara daima birlikte bir bakalım.

Bozokcoin’in altcoin süreçlerinin detayları

Bozokcoin Twitter’dan yaptığı paylaşımda altcoin sepetine dair bilgiler veriyor. Buna nazaran Bozokcoin’in portföyünün %20’si 0,04300 dolar maliyetle altcoin ARPA’da yer alıyor. Bozokcoin’in Bozokcoin’in portföyünün %30’su ise 0,2340 dolar maliyetle Floki’de yer alıyor. Tekrar portföyünün %15’i altcoin Stx’de yer alıyor. Buradaki maliyet ise 0,53 dolar. Analist buradaki maliyeti düşürdüğünü söylüyor. Maliyeti düşürürken INJ’den elde edilen kar ile UMA satışından elde edilen karı kullandığını belirtiyor.

BTC Piyasası: Hangileri Alınmalı? Ünlü Türk Analist Altcoin Süreçlerini Açıkladı 1

Dieğr taraftan Bozokcoin’in portföyünün %15’i 0,1820 dolar maliyetle altcoin ANKR’de yer alıyor. Ayrıyeten %20’sinin de 0,3380 dolar maliyetle GMX’te olduğunu belirtiyor. Analist ayrıyeten şeffaf bir biçimde yaptığı ayarlamalara da dikkat çekiyor. Bozokcoin’in yaptığı ayarlamalar dikkat çekiyor.  

Yapılan ayarlamalar

Bozokcoin Unfi satışından elde edilen kâr ile altcoin Uma maliyetini 1,59’dan 1,48’e düşürdüğünü belirtiyor. Öteki taraftan altcoin ARPA satışından elde edilen %20 kâr Arpa ziyanından düşülerek Arpa maliyeti 5280’den 4250’ye gelmiş durumda. Arpa maliyeti, Bel satışından elde edilen %4 kâr ile 4100’e geldi. Rvn satışından kaynaklanan %2’lik ziyan Inj maliyetine eklenerek Inj maliyetini yaklaşık 7,08’den 7,22’ye yükseltti.

BTC Piyasası: Hangileri Alınmalı? Ünlü Türk Analist Altcoin Süreçlerini Açıkladı 2

Bozokcoin ayrıyeten Arpa coin’i %1 ziyanla sattığını belirtiyor. Buna nazaran ziyan Rad maliyetine eklenmiş durumda. Ayrıyeten Rad satışından elde edilen kâr ile Inj alımı kelam konusu. Buna nazaran INJ maliyeti 6,50’ye düştü. Altcoin Hft satışından elde edilen %8 kâr, Uma maliyetini 1,48’den 1,33’e düşürmek için kullanıldı. Inj coin satışından elde edilen %4 kâr, Stx maliyetini 0,65’e düşürmek için kullanıldı. Uma satışından elde edilen %11 kâr ile Stx maliyeti 0,59’a düştü. Son olarak altcoin Key satışından elde edilen %10 kâr, ile Stx maliyetini 0,53’e düştü.

Analistin yaptığı süreçlerin neticesi

Görünüşe nazaran Bozokcoin portföyünü faal bir halde yönetiyor. Ayrıyeten elindeki varlıklara dair bilgiyi de takipçileri ile paylaşarak şeffaflık sağlıyor. Başka taraftan Bozokcoin varlıklarını optimize etmek için hem kârlı hem de ziyan azaltıcı süreçler yapmış durumda.

BTC Piyasası: Hangileri Alınmalı? Ünlü Türk Analist Altcoin Süreçlerini Açıkladı 3

Son olarak Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Bozokcoin portföyünü piyasa şartlarına ve varlık performansına nazaran yönetiyor. Yaptığı süreçler kripto para piyasasındaki hareketleri de bir manada açıklamış oluyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap