Halving tamamlandı: Litecoin’de (LTC) neler oluyor?

Halving tamamlandı: Litecoin’de (LTC) neler oluyor?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Halving tamamlandı: Litecoin’de (LTC) neler oluyor?

Kripto yatırımcısının merakla beklediği Litecoin (LTC) halvingi gerçekleşti, Fiyat hareketleri için hangi düzeyler ehemmiyet taşıyor?

Kripto paraların en eski isimlerinden biri olan LTC, sonunda halvingini tamamladı. Bu süreci muvaffakiyetle atlatan LTC, bu durumu net olarak fiyatına yansıtamadı. Kısa vadede hareketlense de bir süredür 94,89 doları kıramayan major coin, geri çekilerek 85,98 dolara geldi. Tıpkı vakitte takviye düzeyinin çabucak üzerinde fiyatlayan LTC için teknik tahlil neyi gösteriyor?

Ulaş Utku Bozdoğan: Halving tamamlandı: Litecoin’de (LTC) neler oluyor? 1

Litecoin (LTC) grafik değerlendirmesi

Halving’in yarattığı beklentiyle birlikte son olarak 94,89 doları test eden major coin, direnci kıramayarak gevşedi. Yeni olarak 85,98 dolardan süreç gören LTC, 85,23 doları aşağı taraflı kırdığı sürece daha sert satışlar ile karşılaşabilir. Bu süreçte izlenmesi gereken dayanak düzeyleri 81,33 ve 78 dolardır.

Ekosistemden gelebilecek olumlu haberler yahut BTC’nin 30.000 doları hedeflemesi, LTC’de tekrar bahar havası yaratabilir. Halving’i şimdi yeni tamamlanmış olan tanınan coin, 89,13 doları aşması halinde sırasıyla 94,89 – 98,51 – 102,11 ve 108,66 dolar gerçek yola koyulabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Halving tamamlandı: Litecoin’de (LTC) neler oluyor? 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap