Haftaya İzlenecek Altcoinler Muhakkak Oldu: Bunlara Bakın!

Haftaya İzlenecek Altcoinler Muhakkak Oldu: Bunlara Bakın!

Paylaş
BTC Piyasası: Haftaya İzlenecek Altcoinler Muhakkak Oldu: Bunlara Bakın!

24 Temmuz haftasında uzak durulması gereken altcoinler ortasında PEPE, GMX ve ORDI yer aldı. Bu yazıda, önümüzdeki hafta için yeşil sinyaller veren isimleri bulabilirsiniz.

Haftaya bu altcoinler yakın takip gerektiriyor

Kripto para piyasası geçtiğimiz hafta güçlü kazanımlar elde etti. İvme soğurken, Bitcoin fiyatı ruhsal 30.000 dolar eşiğini ihlal ederek yatırımcılarının iyimserliğine balta vuruyor. Bununla birlikte, Bitcoin önümüzdeki hafta 30,5 bin doların altında kalmaya devam ederse, mahallî tabanları tekrar ziyaret edebilir. Bu da yatırımcıları otomatik olarak altcoinlere sevk edecek. Bunlardan kimileri şu şekilde…

Ripple (XRP)

Boğa yatırımcıları, XRP’yi 0,85 dolarlık kilit direnç düzeyinin üzerine çıkarmayı başardılar fakat bu ivmeyi sürdüremediler. Bu durum, kısa vadeli boğaları karlarını nakite çevirmeye teşvik ediyor. Ayrıyeten, saldırgan ayılar short konumlar açmaya başladı. Ayılar artık fiyatı 50 günlük EMA takviye düzeyi olan 0,74 dolara gerçek çekmeyi hedefleyecek.

Fiyat bu düzeyden geri dönerse, XRP fiyatı bir müddet daha 0,75 ila 0,85 dolar aralığında dalgalanmaya devam edebilir. 0,85 doların üzerinde başarılı bir kırılma ve kapanış, 0,93 doları potansiyel olarak tekrar test etmenin yolunu açacak. Aksine, 0,74 doların altına düşüş, teknik analist Shayan Chowdhury’ya nazaran 0,55 dolara düşüş riskini artırıyor.

BTC Piyasası: Haftaya İzlenecek Altcoinler Muhakkak Oldu: Bunlara Bakın! 1

BNB Coin (BNB)

BNB simetrik üçgen modelinin hudutları içinde kalıyor. Bu da yükseliş ve düşüş eğilimi gösteren yatırımcılar ortasında bir belirsizlik durumuna işaret ediyor. Simetrik üçgen çoklukla bir devam modeli olarak görülmektedir. Lakin bir koparma modeli olarak hareket edebileceği durumlar da vardır. Nispeten düz olan 20 günlük EMA ve orta nokta etrafında gezinen RSI, boğalar yahut ayılar için bir avantaj sağlamıyor.

Alıcılar fiyatı üçgenin üzerine çıkarmayı başarırsa, BNB boğaları bir sonraki direnç olan 285 dolara yönelecekler. Bu direnç düzeyi, 300 dolara potansiyel bir artışın önünü açabileceği için izlenmesi çok kıymetlidir. Ayıların denetimi ele geçirmesi için fiyatı üçgenin altına çekmesi ve tutması gerekiyor. 235 dolarlık dayanak düzeyi çökerse, satış baskısı 220 dolara yol açacak.

BTC Piyasası: Haftaya İzlenecek Altcoinler Muhakkak Oldu: Bunlara Bakın! 2

Litecoin (LTC)

Litecoin’in fiyatı, piyasa belirsizliğini gösteren hareketli ortalamalar içinde dalgalanıyor. Alıcıların fiyatı 100 günlük EMA’nın üzerine çıkarma teşebbüslerine karşın, satıcılar bunu bir direnç düzeyi olarak belirlemeyi hedefleyerek direndiler.

LTC fiyatı kritik dayanağı olan 89 doların altına düşerse, ayılara atılım yapmak için fırsat doğacak. Bu da fiyatı potansiyel olarak 81 dolara yönlendiriyor. Lakin, fiyat 96 doları aşarsa, 106 dolara kadar bir rahatlama rallisi meydana kelam konusu.

BTC Piyasası: Haftaya İzlenecek Altcoinler Muhakkak Oldu: Bunlara Bakın! 3

Bu ortada, Litecoin 2 Ağustos’ta üçüncü halving döngüsünü tamamlayacak. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Santiment, balinaların bu tarihe hazırlı yaptığını bildirdi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap