Haftaya İzlenecek Altcoinler Hangileri? İşte Liste!

Haftaya İzlenecek Altcoinler Hangileri? İşte Liste!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Haftaya İzlenecek Altcoinler Hangileri? İşte Liste!

Altcoin piyasası, Temmuz ayının birinci haftasını nispeten dingin hareketlerle geride bırakıyor. Bu süreçteki metrikleri ele alan analitik firması Santiment, çeşitli altcoinler için yeşil sinyaller fark etti.

Santiment’ nazaran bu hafta izlenmesi gereken altcoinler

En son tahlillerinde Santiment, XRP ve ADA’yı yakında toparlanma mümkünlüğü yüksek altcoinler olarak tanımladı. Santiment’in datalarına nazaran, çok sayıda altcoin şu anda piyasadaki son kar artışının akabinde satış baskısı altında. XRP ve ADA, etkilenen kripto para üniteleri ortasında yer alıyor.

Özellikle XRP, son aylarda değerli fiyat dalgalanmalarıyla karşı karşıya kaldı. Bununla birlikte, Santiment’in raporu, XRP’nin şu anda eşsiz adreslerin ve günlük etkin adreslerin sayısında kayda kıymet bir artışla birlikte müspet on-chain aktivite gösterdiğini gösteriyor.

Bu ortada, XRP, ADA’ya kıyasla daha bariz bir düşüşe şahit oldu. 2 Temmuz Pazar günü %4.72’lik kısa bir artışın akabinde, 2 Temmuz’dan bu yana toplamda %5. 49’luk bir düşüşle karşı karşıya kaldı. Şu anda XRP, Binance’te 0,4667 dolardan süreç görüyor. Bu da yatırımcılar ortasında artan bir ilgi ve iştirake işaret ediyor.

Duyarlılık, ADA için potansiyel geri toparlanmayı tetikliyor

Benzer formda, ADA fiyatı son vakitlerin piyasa volatilitesinden adil bir hisse aldı. Bununla birlikte, Santiment’in tahlili, ADA’nın toplumsal hassaslığının nispeten olumlu kaldığını ortaya koyuyor. Bu da projeyi çevreleyen güçlü toplum dayanağı ve iyimserliğe işaret ediyor.

ADA’nın piyasa performansı son günlerde dalgalanmalar yaşadı. Geçen Cuma günü saatlik grafikte %6,83’lük kayda paha bir düşüş kaydetti. Mütevazı bir toparlanmaya karşın ADA, 5 Haziran’dan bu yana %3,27 oranında düşmeye devam etti. Şu anda kadar toplamda %4,43’lük bir fiyat düşüşü sağladı. Yazım sırasında, son 24 saate nazaran yatay hareket ettiği 0.2859 dolar civarında süreç görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftaya İzlenecek Altcoinler Hangileri? İşte Liste! 1

Santiment, XRP ve ADA fiyatlarının potansiyel toparlanmasını birkaç faktöre bağlıyor

İlk olarak, altcoin projelerine yönelik daha geniş piyasa hassaslığı, kurumsal yatırımcıların artan ilgisi ve bölüm için genel olarak olumlu bir görünüm ile güzelleşme belirtileri gösteriyor. Ek olarak, hem Ripple hem de Cardano platformlarının geliştirme ilerlemesi ve yaklaşan yükseltmeleri, XRP ve ADA’yı çevreleyen olumlu kanıya katkı sağlıyor. Btcpiyasasi.com olarak Cardano’dan son gelişmelere bu yazıda yer verdik.

Kripto piyasası hayli dalgalı olmaya devam ederken, Santiment tarafından vurgulanan olumlu inidkatörler, XRP ve ADA yatırımcıları için bir umut ışığı sağladı. Önümüzdeki haftalar ve aylar, bu kripto para ünitelerinin uygun şartlardan yararlanıp yararlanamayacağını ve bir toparlanma başlatıp başlatamayacağını belirleyecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap