Haftaya Bu 5 Altcoin Sepetinizde Olmalı: İşte Beklentiler!

Haftaya Bu 5 Altcoin Sepetinizde Olmalı: İşte Beklentiler!

Paylaş
BTC Piyasası: Haftaya Bu 5 Altcoin Sepetinizde Olmalı: İşte Beklentiler!

Altcoin piyasası, Haziran’ın ETF müracaatları ve Temmuz’un Ripple zaferiyle bir ölçü ivme kazandı. Bu yazıda, son haberler eşliğinde ivmeyi önümüzdeki haftaya taşıyabilecek 5 projeye yer verdik.

24 Temmuz haftasında bu 5 altcoin projesine dikkat

Dogecoin (DOGE)

İlk sıradaki Dogecoin (DOGE), Tesla’nın kaynak kodunun Bitcoin ve Dogecoin dayanağı içerdiği bilgisine dayanarak, şirkete ödeme yolu olarak entegre olacağına dair söylentilere yol açıyor. Bu esnada, fiyat açısından günlük ve haftalık bazda değerli kazanımlar elde etti. İvmenin önümüzdeki haftaya uzaması durumunda DOGE fiyatı fırsat bölgesi için taban hazırlayacak.

BTC Piyasası: Haftaya Bu 5 Altcoin Sepetinizde Olmalı: İşte Beklentiler! 1

Hedera (HBAR)

Diğer yandan HBAR, Hedera’nın Koreli banka ortakları Shinhan Bank ve SCB TechX ile yaptığı işbirliği sayesinde son vakitlerde yükseliş kaydetti. Fiyat bir ölçü düşüş yaşadıktan sonra şu anda 0.05495 dolardan süreç görüyor.

TRON (TRX)

TRON, son vakitlerde toplam adres sayısında ve staking faaliyetlerinde büyük bir büyümeye şahit oldu. Tıpkı vakitte süreç hacmi açısından kripto piyasasına öncülük etmeye devam ediyor. Mevcut durumda, TRON şu anda 0.08065 dolardan süreç görüyor. Gün içinde yavaşça yükseldi, fakat son 30 günde birikmiş %13,28’lik bir artışa şahit oluyor.

BTC Piyasası: Haftaya Bu 5 Altcoin Sepetinizde Olmalı: İşte Beklentiler! 2

Cronos (CRO)

Bu ortada Cronos, kripto alanında yapay zeka (AI) yeniliğini savunan genel müdürü Ken Timsit’e ek olarak, kısa mühlet evvel Assassin’s Creed üzere ikonik oyun serilerinin yaratıcısı Ubisoft ile bir iştirak duyurdu.

Fiyatı şu anda gün içi %1,5 artışla 0.06027 dolardan süreç görüyor. Aylık grafikte %9 civarında kıymet kazandı.

BTC Piyasası: Haftaya Bu 5 Altcoin Sepetinizde Olmalı: İşte Beklentiler! 3

XDC Network (XDC)

Son olarak, XDC Network (XDC) tüm listelerinde ilerleme kaydediyor. Fakat varlığın Haziran başında dördüncü yıl dönümünü kutlaması ve platformun daha yakın bir vakitte Tokyo, Japonya’da yapılacak olan Web3 konferansı WebX 2023’ün altın sponsoru olması dışında bu tıp ilerlemelerin kesin nedeni net değil.

Fiyat açısından XDC, son 24 saate nazaran %20 bedel kazandı. Son haberler fiyat üzerinde tesirini gösteriyor.

https://twitter.com/XinFin_Official/status/1682009014207500288

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız, son vakitlerin öne çıkan öteki iştirak haberlerine bu yazıdan göz atabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap