Haftanın Kaybeden Coinleri: Bu 5 Altcoin Tabanlara Daldı!

Haftanın Kaybeden Coinleri: Bu 5 Altcoin Tabanlara Daldı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Kaybeden Coinleri: Bu 5 Altcoin Tabanlara Daldı!

Kripto para piyasası bu hafta Bitcoin’in düşüş yaşamasıyla bir arada genel olarak düşüş trendi ile karşı karşıya kaldı. Bununla birlikte haftanın en çok düşüş gören kripto para üniteleri açıklanırken, bu 5 altcoin taban düzeyleri gördü!

  • Pepe (PEPE) fiyatı yüzde 39,58 düştü
  • PancakeSwap (CAKE) fiyatı yüzde 28.51 düştü
  • Conflux (CFX) fiyatı yüzde 22.68 düştü
  • Optimism (OP) fiyatı yüzde 21.61 düştü
  • Injective (INJ) fiyatı yüzde 21.50 düştü

Bu hafta taban düzeyleri gören 5 altcoin projesi açıklandı!

Pepe (PEPE) 

Kripto para piyasasının düşüş trendi içerisine girmesiyle bir arada, en çok düşüş yaşayan altcoin projeleri ortasında başkan sırayı alan PEPE fiyatı, 5 Mayıs’ta tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0.0000046 dolara ulaştığından beri keskin bir düşüş yaşadı. Düşüş, fiyatı 12 Mayıs’ta 0,0000011 dolar üzere düşük bir düzeye çekti. Bu, en yüksek düzeyden yüzde 72’lik bir düşüş manasına geliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Kaybeden Coinleri: Bu 5 Altcoin Tabanlara Daldı! 1

PEPE fiyatı sıçrama yaparsa, en yakın direnç alanı 0,0000017 dolar olacak. Lakin, düşüş devam ederse, PEPE bir sonraki en yakın takviyeye 0,0000009 dolara düşebilir.

PancakeSwap (CAKE)

Popüler altcoin projesi PancakeSwap (CAKE) fiyatı, 19 Nisan’da yükselen dayanak çizgisini kırmasından bu yana düşüş gösterdi. Düşüş kısa bir müddet sonra hızlandı ve fiyat 1 Mayıs’ta tüm vakitlerin en düşük takviye düzeyi olan 2,60 dolardan aşağı indi. Şu ana kadar fiyat tüm vakitlerin en düşük düzeyi olan 1,79 dolara ulaştı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Kaybeden Coinleri: Bu 5 Altcoin Tabanlara Daldı! 2

Düşüş devam ederse, bir sonraki en yakın takviye alanı 0,70 dolar olacak. Lakin, CAKE fiyatı tekrar yükselişe geçerse, tekrar 2,60 dolar bölgesine hareket edebilir.

Conflux (CFX)

Popüler altcoin Conflux (CFX) fiyatı 19 Mart’tan bu yana azalan bir paralel kanal içinde düşüş gösterdi. Bu tıp kanallar çoklukla düzeltici yapılar içerir. Uzmanlara nazaran bu durum, kanaldan en son bir kopuşun en muhtemel senaryo olacağı manasına geliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Kaybeden Coinleri: Bu 5 Altcoin Tabanlara Daldı! 3

Anlık olarak tanınan altcoin CFX için fiyat, kanalın alt kısmında ve 0,24 dolarlık yatay takviye alanının içinde süreç görüyor. CFX fiyatı düşerse, bir sonraki en yakın takviye kanalın 0,18 dolarlık takviye çizgisinde olacak. Bununla birlikte, bir sıçrama meydana gelirse, fiyat kanalın direnç çizgisine 0,32 dolara yükselebilir.

Optimism (OP) 

Haftanın en makus performans gösteren tanınan altcoin’lerinden Optimism (OP) fiyatı Şubat ayından bu yana azalan bir direnç çizgisi altında düşmüştü. Son olarak, 15 Nisan’da direnç çizgisi tarafından reddedildi (kırmızı simge) ve düşüş suratını artırdı. 5 Mayıs’ta fiyat 2 dolarlık yatay takviye alanından aşağı kırıldı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Kaybeden Coinleri: Bu 5 Altcoin Tabanlara Daldı! 4

Düşüş devam ederse Optimism (OP) için yatay bir takviye alanı ve yükselen bir dayanak çizgisi tarafından oluşturulan 1,40 dolarlık bir takviye düzeyi izdihamı var. Öte yandan, fiyat tekrar yükselişe geçerse, 2 dolarlık alana gerçek bir artış meydana gelebilir.

Injective (INJ)

Popüler altcoin projesi Injective (INJ) fiyatı 17 Nisan’da yılın en yüksek düzeyi olan 9,97 dolara ulaştığından beri keskin bir düşüş yaşadı. Bu düşüş 12 Mayıs’ta 5,58 dolara kadar geriledi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftanın Kaybeden Coinleri: Bu 5 Altcoin Tabanlara Daldı! 5

Şu anda INJ fiyatı, 0,5 Fib geri çekilme dayanak düzeyinin çabucak üzerinde 5,58 dolardan süreç görüyor. Şayet kırılırsa, devam eden iniş 3,80 dolara yanlışsız hızlanabilir. Lakin, fiyat sıçrama yaparsa, 7,78 dolar ile en yakın dirence yükselebilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap